Reklama:

CFM Evolution - protein s minimálním obsahem laktózy

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Když jsme vytvářeli recepturu pro vylepšenou verzi našeho CFM Evolution, nastavili jsme si určitá kritéria, která by měl produkt splňovat. Naší prioritou byla bezproblémová stravitelnost pro většinu uživatelů. Právě proto jsme chtěli minimalizovat zbytkový obsah laktózy a i ten pokud možno naštěpit cíleně nastavenou dávkou enzymu laktáza. Jak se nám to podařilo, můžete posoudit sami z níže uvedeného laboratorního rozboru. Z výsledků můžete vyčíst, že hodnoty obsahu laktózy díky enzymatickému působení laktázy vykazují nízké, a dokonce i nulové hodnoty. I celkový obsah jednoduchých sacharidů je v našem CFM Evolution naprosto zanedbatelný.

Ano, laktóza je ve sportovní výživě značně nežádoucí, přesto je v produktech nižší kvality obsažena v nemalém množství. Laktóza je pro mnohé dospělé jedince velmi těžko stravitelná, nebo ji dokonce nedokáží trávit vůbec. Nejen že může působit projímavě a způsobovat žaludeční křeče, ale mnoho závodníků potvrdí, že dokonce způsobuje měkký a odulý vzhled svalů. Právě proto trenéři často doporučují vynechat konzumaci proteinových suplementů v období před soutěží. Vzhledem k pokroku ve sportovní výživě dnes není nejmenším problémem udržet kvalitní formu po celý rok, a to právě díky pokročilým suplementům. To také bylo naším cílem - v segmentu základních proteinových suplementů poskytnout superkvalitní produkt, který budete moci využívat i v těch nejpřísnějších dietách.

Tento týden CFM Evolution a CFM Evolution TOP Choice za akční cenu!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra