Reklama:

Chiquita WELLNESS MARATHON

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Chiquita WELLNESS MARATHON začal exhibičním vystoupením aerobic teamu, poté následovala první hodina vedená triem mistrů světa Holzer, Valouch, Strakoš. Účastníci je přivítali hokejovým MISTRI, MISTRI, MISTRI a kluci rozpohybovali SAZKA ARENA…

Úderem jedenácté hodiny ve foyer SAZKA ARENA odstartoval STAR TRAC spinning marathón na 100 beznadějně obsazených kolech, hodinou vedenou Tomášem Krmíčkem. Halou procházející MISS Jana Doležalová v tu chvíli prohlásila, že nechápe lidi, co v sobotu ráno ve svém volném čase šlapou dobrovolně na kole?! Za dvě hodiny již na kole jela též! Atmosféra v SAZKA ARENA byla od začátku fantastická a podmanila si všechny přítomné.

Na hodinu ikony českého aerobiku Olgy Šípkové se těšil snad každý, ale nikdo nepočítal s tím, že na pódium SAZKA ARENA přijde v doprovodu VYVOLENÝCH. Karolína, Marcy, Marie a Pity, přijeli z vily do haly se zavázanýma očima a absolutně netušili, kde se nachází. Počáteční šok přebylo nadšení přítomných a než se rozkoukali, už cvičili s Olgou Šípkovou. Ovšem jejich vystoupení na pódiu se díky přítomným novinářům a kamerám protáhlo a tak cvičící přišli o třetinu špičkového aerobiku Olgy Šípkové. Za což se pořadatel Michael Zima přítomným omluvil a poté předal Olze Šípkové cenu WELLNESS CELEBRITY AWARD.

Předstoupit před 1.500 nadšených účastníků akce s něčím absolutně novým vyžaduje odvahu a proto David Huf neponechal nic náhodě a trénoval dva měsíce s brazilským instruktorem, než představil FIT CAPOIERA. Nutno dodat, že obstál se ctí mu vlastní a hodina se líbila. VYVOLENÍ v té chvíli ve foyer rozšířili počet účastníků STAR TRAC spinning marathón a přidali se k nim i české missky, které prostě neodolali. Hodinu vedla skvělá Kája Polívková.

V press centru probíhali worskshopy o výživě s RNDr. Petrem Fořtem, o cvičení s vibrační tyčí Flexi-Bar, velký zájem vzbudil seminář Heleny Jarkovské cvičení na balančních míčích. Programy Active Wellness zde osobně doporučoval herec Jiří Langmajer. A inspirující byla též prodejní wellness výstava výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu.

Po třech hodinách cvičení přišla všem účastníkům pauza vhod, vyplnil jí SHOWTIME aneb vystoupení Sámera Issy, taneční módní show Russell Athletic s obuví Baťa - Power a poté následovala World Class trampolína show. Velkolepá podívaná vzbudila zasloužený potlesk.

Představte si, že jste jeden z 1.500 účastníků Chiquita WELLNESS MARATHON a o rok později již stojíte na pódium jako instruktor neboť jste vyhrál(a) WELLNESS CELEBRITY SHOW a stal(a) jste se MISS & MR. WELLNESS. Přesně takový je životní příběh Venduly Březinové a Jana Maršálka. Najednou stojíte v SAZKA ARENA na podium a davy cvičících pod vámi čekají, co předvedete?! Jak by jste se v té chvíli asi cítili VY? Možná by se vám roztřásla kolena a vyschlo vám v krku, možná že ne? Každopádně Vendula a Honza uspěli a předvedli své životní výkony, které svou exhibicí navázal Josef Pokorný, též Mr. Wellness.

Velké finále, tak by se dala nazvat pátá hodina tanečního aerobiku v osobitém podání Lenky Velínské. Z jejího aerobiku čišela radost ze života a láska k tanci. Možná byla o to větší, že se týden před akcí vdala za instruktora Romana Ondráška a oba si na pódiu nečekaně zatančili. Zklidnění všem přítomným přinesla závěrečná šestá hodina, Power Yoga v mistrném podání Vaška Krejčíka přinesla uvolnění a relaxaci, po náročném dni plném pohybu a tak to má být.

Tombola plná hodnotných cen nebyla jediným dobrým skutkem nezapomenutelné akce. Po celý den se v SAZKA ARENA prodávali náramky FASHION FOR KIDS nadace Terezy Maxové a Chiquita WELLNESS MARATHON byl zpřístupněn dětem ze 150 dětských domovů, starších 15 let. Každý účastník akce získal kartu VITALAND klubu plnou výhod a z hlavní ceny v tombole, skůtru KENTOYA se radovala Hana Podivínská z Litomyšle...

A jak úspěch akcí vnímá jejich pořadatel Michael Zima, prezident Wellness Club? "Cítím radost a vděčnost, neboť se podařilo spojit špičkové výkony lektorů s nadšením účastníků, za podpory marketingových a mediálních partnerů Chiquita WELLNESS MARATHON. Rád bych na tomto místě poděkoval všem uvedeným včetně realizačního týmu. Nešlo o to, být největší akcí, ale udělat něco pro lidi, inspirovat je k zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Navíc jsem během příprav akcí poznal zajímavé lidi, kteří si zaslouží podporu a spolupráci.

Zhlédněte 10 min. záznam Chiquita WELLNESS MARATHON - přehrát ZDE!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 52 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Zodiak411 (21:54) • Sám jsi potvrdil má slova z prvního komentáře a ani o tom nevíš :) Už radši nic nepiš....
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
Paulie02 (20:40) • 70mMyW!53 ... jedna perla za druhou :D
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:34) • a pokud se bavime o zadech se vsim vsudy (whole siluet, kostra, separece,...) tak aspo...
magazínRoelly Winklaar: exhibice 2 týdny pře...
70mMyW!53 (17:26) • ja za zada nepovazuju jen svalove partie jako laty, spodni zada a stredni zada...tedy t...
magazínKeone Pearson - naturální vítěz Arnol...
jari (16:48) • Nepodceňuju sílu genetiky, že se tu a tam objeví prostě hříčka přírody, ale léta zkušen...
NOVÉ INZERÁTYpráce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...
bazar Puzzle mats
Zdarma 6ks 1m x 1m puzzle mats / karate /, starší používané. K vyzvednutí: Praha 3 - 24.2. - 26....
seznamka parťák-parťačka na hory a skály
Ahoj všem, hledám někoho na společné akce v horách /skialp, ferraty, lezení, ledovec/ celá ČR a S...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra