Reklama:

Sportovní obchod Ronnie.cz
otevře novou pobočku v Liberci

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V loňském roce přibyly v síti sportovních obchodů Ronnie.cz dvě pobočky, v Praze na Letné a v Plzni. V roce letošním se k nim přidá pobočka další, v celkovém pořadí už sedmá, a to v Liberci.

Libereckou pobočku najdete v obchodním centru Nisa hned vedle hypermarketu Albert, otevřena bude na konci října. Stejně jako ve všech ostatních našich obchodech i zde se můžete těšit na rozsáhlý sortiment sportovní výživy těch nejžádanějších značek, ale i na výběr sportovní literatury, fitness rukavic a opasků, šejkrů a podobně.

Hned v první den otevření (který to bude, Vám ještě upřesníme) na Vás navíc budou čekat velmi výrazné akční slevy. Na ty se můžete těšit i v rámci následných pravidelných slevových akcí.

Chci informovat o pobočce v Liberci:
Jméno: (nepovinné)
Příjmení: (nepovinné)
E-mail:
Chcete-li vědět o datu otevření i o chystaných slevových akcích mezi prvními, můžete nás sledovat na Facebooku na www.facebook.com/Ronnie.cz.Liberec nebo můžete do formuláře vpravo zadat Vaši e-mailovou adresu a my Vám včas napíšeme! Budete-li mít k nabízenému sortimentu jakékoliv otázky, můžete psát přímo na prodejnu prostřednictvím e-mailu liberec@ronnie.cz, pokud byste pak měli nějaký námět přímo k provozu prodejny či podněty ke zlepšení, můžete kontaktovat obchodní ředitelku Lucii Liškovou na e-mailu lucie.liskova@ronnie.cz.

Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.10.10:08Jardaflex81 - Super konečně!!!! *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra