Reklama:

Jak hodnotili 100 % Whey 80 naši čtenáři?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Není to tak dlouho, kdy český výrobce sportovní výživy MaxxWinn přišel na trh s novým, velmi kvalitním proteinem 100 % Whey 80. O této novince jste se již mohli dočíst v tomto článku, kde jste se dozvěděli, že se jedná o 100% čistý a kvalitní WPC bez přidaných složek. Protein se liší také svojí výtečnou chutí a rychlou rozpustností. Další výhodou je, že obsahuje minimální množství tuků a sacharidů.

Abychom však opravdu otestovali kvalitu a chuť proteinu, rozdali jsme Vám, čtenářům a členům fóra Ronnie.cz, vzorky a poprosili jsme Vás o zpětnou vazbu.

Pokud Vás tedy zajímá, jak dopadlo reálné zhodnocení této novinky, přečtěte si recenze.

Příspěvky ve slovenštině byly ponechány v původním znění beze změn.


Ďakujem za vzorky. Rozpustnosť u všetkých výborná. Penivosť minimálna.

Chuť:
• vanilka: vcelku príjemná chuť, nie príliš presladená ani mdlá, ako je to u vanilky časté - 8/10
• čokoláda: klasická čokoláda ako skoro každá, takže taký štandard - 7/10
• capuccino: hoci som veľký "kávopič", k podobným príchutiam som bol doteraz vždy skeptický, táto ma ale veľmi príjemne prekvapila a hodnotím pozitívne 8/10, ak by bola chuť kávy ešte o čosi intenzívnejšia, dal by som aj 9/10


Děkuji za vzorky. Dostala se ke mně pistácie, čokoláda, capuccino. Co mě nejvíc překvapilo, byla perfektní rozpustnost.

Chuť:
• pistácie: jako zpestření výborná, ale celou pixlu asi ne
• čokoláda: klasika, nebyla přeslazená
• capuccino: dobré, chutnalo stejně, jako když si dám do vanilkového trochu rozpustné kávy

Celkově pitelné byly všechny, kdybych měl vzít pixlu, tak určitě čokoládu.


V první řadě děkuji za vzorky. Měl jsem možnost vyzkoušet čokoládu, vanilku a malinu. Kupodivu ze všech třech mi nejvíce chutnala malina, vanilka takový průměr a naopak čokoláda mi nechutnala vůbec. Má takovou mdlou chuť, připomnělo mi to takové ty levnější čokoládové výrobky. Rozpustnost výborná, prakticky nepění.


S radostí jsem nalezl ve schránce 3 vzorky MaxxWin 100 % Whey 80. Málokdy dostanu něco zadarmo, tak mě to potěšilo. Navíc jsem vždycky chtěl být ochutnávač, tak jsem si na recenzi dal záležet.

První jsem vyzkoušel vanilku. Po otevření sáčku jsem ucítil neagresivní, přívětivé aroma vanilky a zdálo se mi, že i banánu. Rozpuštění prášku ve vodě je velice rychlé, bez hrudek, s jemným bílým nezávadným vzpěněním (cca 1 mm) po okraji šejkru. Po rozpuštění (dle doporučení ve 250 ml) má protein vybledlou žlutou barvu, aroma se mi po rozpuštění zdálo méně atraktivní, ale stále příjemné. Chuť je nasládlá a po spolknutí doznívá v puse příchuť vanilky a lehkost smetany.

Druhý přišel na řadu čokoládový. Tato příchuť má lákavou vůni kakaa jak v suchém stavu, tak po rozpuštění ve stejné intenzitě. Rozmíchání proteinu jsem tentokrát provedl v hrnku, což bylo opět zcela bezproblémové, stačilo zamíchat lžičkou a bylo to. Barva je kakaová a po odstátí se na povrchu utvořil jemný povlak pěny světlejší barvy. Chuť je skvělá, sladká a kakaová, roztok bez usazenin. Za mě lepší než vanilka.

Testovanou sadu završila pistácie. Prášek světlé barvy a nejednoznačného nasládlého aromatu se po vysypání do vody začne měnit ve světle zelenou až brčálovou barvu. Raději jsem šejkr uzavřel a protřepal. Rozpuštění opět bezproblémové, vytvořila se pěna cca 4 mm vysoká. Aroma je chemického typu, nasládlé, vzdáleně připomínající pistácii zasypanou průmyslovým sladidlem. Po rozmíchání je z toho jednoznačný brčál. Při důkladnějším sledování roztok obsahuje světlejší zelenomodré částice, usazující se především na dně a ve vrchní zpěněné části. Chuť je... no... překvapení se v tomto případě ani na konec nekoná. Vaše chuťové pohárky zaznamenají chemii, sladidlo, vzdáleně levný marcipán, snad pistácie. Ovšem není to tak hnusné - pokud víte, že zrovna nedegustujete výplach z chemického závodu, lze si i na tuto příchuť patrně zvyknout.

Celkově bych byl s těmito proteiny spokojen, jen bych upřednostnil méně sladidla (sukralóza) a v některých případech snad raději přirozenou barvu produktu před barvivem.


Tento protein je ve všech hlavních vlastnostech v pořádku, tedy nepráší, dobře se rozpouští a nepění. Chuť není výrazná, ale osobně mi to vyhovuje. Pokud je použita pro výrobu kvalitní surovina, dá se bez problémů použít. Děkuji za vzorky.


Celkové hodnotenie - proteín pre tých, ktorým nevadia éčka v zložení a stačí im štandartný WPC - 6/10.

Chuť:
• čokoláda - príjemná, moja obľúbená príchuť proteínov, nesklamala ani tentokrát, nie príliš sladká - 8/10
• pistácia - nič pre mňa - 5/10
• cappuccino - príjemné prekvapenie, ale kávu som tam moc necítil, taktiež mierne nedosladená na môj vkus, pokiaľ už mám piť ochutený proteín - 7/10


Děkuji za zaslání vzorků. Dostaly se mi do rukou tyto příchutě: vanilka, malina a pistácie. Rozpustnost u všech vzorků byla bezproblémová. Chuť až na malinu hodnotím taky dobře. U pistácie mě překvapila ta zelená barva, vypadala sice dost jedovatě, ale chutnala mi.

Další recenze se můžete dočíst na diskuzním fóru zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra