Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Nový protein do diety?
Iso Protein 90!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Nejpoužívanějšími proteiny v oblasti fitness jsou bezpochyby proteiny vyrobené z mléčné syrovátky, které jsou z anglického jazyka označeny jako "whey". Mléčná syrovátka je v oblasti fitness pro své nesporné kvality nejdůležitějším a nejrozšířenějším zdrojem bílkovin. Syrovátkové proteiny se vyznačují výborným aminokyselinovým spektrem a obsahem vitamínů a dalších látek důležitých pro správnou funkci lidského organismu.

Klasickým zástupcem whey proteinů jsou tzv. syrovátkové koncentráty označované jako WPC (Whey Protein Concentrate). Kvalita těchto proteinů se odvíjí nejen od množství zbytkové laktózy (mléčný cukr) a mléčného tuku, ale také od obsahu bílkovin. WPC proteiny se vyznačují rychlou vstřebatelností a obsahují zpravidla 50 - 80 % bílkovin, kdy samozřejmě platí, že více je lépe. Pokud protein obsahuje pouze syrovátkový zdroj bílkovin, je označen například jako 100 % Whey. Kvalitním produktem spadajícím do této kategorie je oblíbený 100 % Whey Protein 80 od MaxxWin Nutrition, který obsahuje čistou syrovátkovou bílkovinu s vysokým 80% obsahem, jak už název napovídá.

Špičkovým výrobkem je však na poli proteinů ze syrovátky čistý syrovátkový izolát, který se označuje jako WPI (Whey Protein Isolate). Tyto proteiny jsou nepatrně dražší, ale vlivem kvalitnější a náročnější filtrace obsahují více jak 80 % bílkovin a mají minimum mléčného tuku a zbytkové laktózy. Izolát je velmi rychle vstřebatelný protein, který dodá tělu v krátké době potřebné množství bílkovin s perfektním aminokyselinovým obsahem. Vlivem rychlosti vstřebání a téměř nulového obsahu tuků a sacharidů se jedná o ideální protein vhodný pro nabírání svalové hmoty či vyrýsování svalů, ale samozřejmě také pro diety a redukci tělesného tuku.

"Izolát je protein obsahující nejvíce bílkovin, téměř žádný tuk a sacharidy!"

Výborným syrovátkovým izolátem je Iso Protein 90. Tento protein od MaxxWin Nutrition je prvotřídní 100% čistý syrovátkový proteinový izolát s 90% obsahem vysoce kvalitní a účinné syrovátkové bílkoviny, která slouží k nárůstu a udržení svalové hmoty.

"Iso Protein 90 obsahuje 90 % bílkovin a jen 0,4 g tuku v dávce!"

Mezi hlavní přednosti tohoto syrovátkového proteinového izolátu patří:

  • velký přínos pro růst svalů
  • široké spektrum užití
  • velmi rychlá vstřebatelnost
  • téměř nulový obsah tuků
  • téměř nulový obsah laktózy
  • lehká stravitelnost
  • snadná příprava a rozpustnost
  • výborné aminokyselinové spektrum

Iso Protein 90 nyní v akci s L-Glutaminem ZDARMA!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 27 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra