Reklama:

Česká republika má další
profesionální závodnici!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Classic Asia 2016 - zprávy z místa dění!

Česká republika má další profesionální závodnici. Do profesionální divize IFBB po sérii úspěchů na významných mezinárodních amatérských soutěžích míří bikiny fitnesska Daniela Bečková!

Daniela Bečková se na soutěžním pódiu poprvé objevila v roce 2013, kdy vybojovala čtvrtou příčku z mistrovství Moravy a Slezska, stejného výsledku záhy dosáhla i na mistrovství České republiky. Ačkoliv závodila i v roce 2014, ty důležité okamžiky v její sportovní kariéře přišly až o sezónu později, kdy se probojovala k vítězství z Olympia Amateur Spain, celkovému triumfu na Nathalia Melo Classic i k cenné třetí příčce z Olympia Amateur England.

Letos jste pak s námi na Ronnie.cz mohli sledovat Danielinu cestu prvním ročníkem Arnold Classic Asia, kde si naše sportovkyně poradila se všemi soupeřkami v kategorii nad 169 cm. Kombinace tohoto úspěchu a zmíněného triumfu ze španělské amatérské Olympie jí vynesla právo si prostřednictvím vedení národní federace SKFČR u vedení světové federace IFBB zažádat o profesionální kartu. To její žádost před několika dny schválilo.

Daniela Bečková tak mezi profesionálky vstupuje v ideální chvíli, a to několik dnů před konáním pátého ročníku domácího EVLS Prague Pro, kde by si už v sobotu 1. října měla v zajímavě poskládané konkurenci připsat svůj profesionální debut.


Daniela Bečková na Arnold Classic Asia 2016


Foto:
www.jrgc.cn


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.09.10:39thoth - Díky za odpověď. A ano, je to tak hezčí! :-)
22.09.09:21Martina - Zdravím, ano, pravidla se liší, což je v článku uvedeno. K..
21.09.17:09thoth - Jak je to v pravidlech s těmi plavkami? V nedávném článku ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra