Reklama:

Martin Mester: "Můj plán je jasný. Být šťastný a spokojený a cvičit."

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Martin Mester se naposledy objevil na soutěžním pódiu v červenci letošního roku, kdy absolvoval dvě profesionální soutěže - San Jose Pro v Kalifornii a Vancouver Pro v Kanadě. Od té doby ale už uplynulo poměrně dost času a nám se po rozesmátém blonďatém sympaťákovi zastesklo. Rozhodli jsme se tedy jen tak se ho zeptat, jak se poslední dobou má.

Martine, prozradíš nám, čemu věnuješ nejvíce času a pozornosti teď, koncem září 2016?

No, čemu věnuji nejvíce času... tak tedy, jen tak mezi námi ti řeknu malé tajemství. (úsměv) Mám novou přítelkyni a věřím, že tahle je ta pravá, takže jsem šťastný jako blecha. Jinak samozřejmě také cvičím, ale jen tak zlehka, jak jinak. (úsměv) Vše jde podle plánu, takže mám vážně radost a myslím, že teď jsem opravdu šťastný.

Tak to gratuluji! Spokojenost z tebe čiší, spokojený musíš být i se svými zády, se kterými ses nedávno pochlubil v jednom svém postu na Facebooku. Vypadají fantasticky! U fotky ses zmínil, že právě vážíš 113 kg. Jak se s touhle váhou cítíš?

Vidím, že tobě nic neunikne. (úsměv) Ta záda na ukazování úplně nejsou, ale fotka se docela povedla. (úsměv) Se svými 113 kg se cítím při výšce 190 cm dobře, je to podle mě tak akorát - ani málo, ani moc. S váhou tedy spokojený jsem, ale o formě to samé úplně říct nemohu.

Když se zaměřím na tu váhu, vybavíš si, kolik jsi jako dospělý vážil nejvíce a kolik nejméně? ?

V dospělosti, tedy jestli se můžu považovat za dospělého, jsem nejméně vážil 91 kg a nejvíce 122 kg. Ani u jedné z těchto vah bych ale nechtěl zůstat, pro mě je nejlepší zlatá střední cesta - 115 kg, to je můj ideál.

Martine, všimla jsem si, že tvůj blog, který jsi psal, jako by poslední dobou trochu usnul. Došla ti řeč? Nebo máš pocit, že jsi vše důležité už sdělil? ?

Měl jsem toho poslední dobou fakt hodně, takže jsem nestíhal, ale snad to bude zase lepší. Jinak ale já nejsem úplně ideální na sdělování informací. Sám toho vím málo, ale to málo, co vím, rád sdělím. Vše je jednoduché a kouzla se v tomto sportu nedějí. (úsměv)

Pokud se nemýlím na soutěžním pódiu ses naposledy ukázal v červenci v Kalifornii na San Jose Pro 2016. Jak se ti soutěž líbila a jak sis ji užil? ?

Soutěž San Jose Pro byla moje předposlední soutěž, pak jsme ještě letěli do Kanady na Vancouver Pro. Obě soutěže byly skvělým zážitkem po všech stránkách. Já vždy cesty na závody beru jako příležitost k cestování a závody jsou takovou třešničkou.

Dokázal by sis vybavit, jaký závod byl pro tebe prozatím vůbec největším zážitkem ve tvé kariéře? Závod, který se ti zapsal nejvíce do paměti?

Já vážně moc rád vzpomínám na každé závody, vždy jsem si užil spoustu srandy a všeho, co k tomu patří. Na většině soutěží se mnou byli brácha a Slávek Vinogradov, takže o zábavu bylo postaráno. (úsměv) Nicméně asi největším zážitkem bylo, když jsem vyhrál Arnold Classic Europe, tam jsem měl i rodiče. Pocit, který jsem tam zažil, byl tak neskutečný, že na to jen tak nezapomenu.

Doneslo se mi, že se 19. října 2016 objevíš na soutěži Flora Atrium Grand Prix, kde budeš tváří akce. Jak se na závod těšíš? A víš už, co tam bude tvým úkolem?

Na tuto akci se opravdu moc těším a děkuji Nutrendu, že s nimi mohu u této příležitosti být, že ve mě mají důvěru. Budu jedním z členů poroty, takže to bude zodpovědnost, ale určitě to zvládnu. Co dál tam budu mít za úkol, zatím sám nevím, ale budu rád, když se přijdete podívat, abyste to zjistili. (úsměv)

Svěříš se, jaké jsou tvé další plány na nadcházející dny a měsíce, třeba i roky?

Nacházející dny budou skvělé, jedu na Arnold Classic Europe do Barcelony, kam se mnou pojede i přítelkyně, takže si to opravdu užiji, už se moc těším. Budeme tam na stánku společnosti Nutrend, takže když budete mít cestu kolem, určitě se stavte. (úsměv) Po Barceloně se vrátíme na pár dní zpět do Madridu, pak už nás bude čekat cesta do Prahy na EVLS. Plány na měsíce jsou stejné jako vždy - být šťastný a spokojený a cvičit. Plán na roky ještě úplně přesný nemám. (úsměv) Jak jsem ale zmínil na začátku, věřím, že jsem našel svoji pravou druhou polovičku, tak kdo ví, třeba za nějaký rok tu bude malý "bikinář". (úsměv) Teda ne, my bychom chtěli holčičku! No, tak to jsou tak zlehka moje plány. (úsměv)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 23 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra