Reklama:

Mr. Olympia 2016:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mr. Olympia 2016: jaké bylo semifinále?

324 fotografií!

Na letošním Olympia Weekendu je definitivně dobojováno! V brzkých ranních nedělních hodinách našeho času zde byly vyhlášeny výsledky dvaapadesátého ročníku Mr. Olympia, devátého ročníku Olympia 212 Showdown (dříve Olympia 202 Showdown) a čtrnáctého ročníku Figure Olympia. Jaké výsledky zmíněná vrcholná klání sezóny přinesla?

Mr. Olympia 2016


Finanční odměny:
1. místo400.000 $
2. místo150.000 $
3. místo100.000 $
4. místo55.000 $
5. místo45.000 $
6. místo35.000 $
7. místo25.000 $
8. místo20.000 $
9. místo19.000 $
10. místo16.000 $

Na pódiu nejdéle trvající a nejprestižnější soutěže pořádané pod hlavičkou profesionální divize IFBB se letos představilo devatenáct borců včetně úřadujícího a pětinásobného šampióna klání Phila Heatha, po třináctileté soutěžní přestávce vracejícího se Kevina Levroneho anebo českého profíka Lukáše Osladila.

Průběh pátečního semifinále naznačil, že k umístění v první šestici letos kromě obhájce titulu budou mít blízko Dexter Jackson, Shawn Rhoden, Mamdouh Elssbiay, William Bonac a Roelly Winklaar, přičemž si šestatřicetiletý Heath (soudě alespoň podle jeho vystoupení v prejudgingu) kráčel pro svou šestou sošku Sandowa.

Finále soutěže jako tradičně zahájila hymna Spojených států amerických "Hvězdami posetý prapor" autorů Francise Scotta Keye a Johna Stafforda Smitha, na níž svým proslovem navázal David Pecker, výkonný ředitel společnosti American Media, Inc., která od roku 2004 spolu s profesionální divizí IFBB tvoří entitu, jež stojí za pořadatelstvím Olympia Weekendu. Pak již přišly na řadu volné sestavy nejlepších deseti borců a Kevina Levroneho, kterého pořadatelé nechali zapózovat i přesto, že byl odsouzen k tomu, aby obsadil poslední místo.

Po volných sestavách následovala finálová vyvolávání borců z první desítky, při nich hlavní rozhodčí Steve Weinberger závodníky na pódiu hodně točil, což dalo hvězdám současné scény příležitost porovnat se takřka každý s každým. Během posedownu, který předcházel vyhlášení posledních výsledků letošního Olympia Weekendu, pak William Bonac, Phil Heath, Mamdouh Elssbiay, Shawn Rhoden a Dexter Jackson sestoupili z pódia mezi diváky a u první řady sedadel někteří z nich pózovali přímo před sedminásobným šampiónem Mr. Olympia Arnoldem Schwarzeneggerem a dvojnásobným vítězem Olympie Francem Columbem. Ten se dokonce zvedl ze sedadla a po boku dnešních osobností si střihl jednu nejsvalnatější pózu. Samozřejmě v saku.

Šestinásobný vítěz Mr. Olympia Phil Heath
(Foto: Igor Kopček / EastLabs.sk)

Poslední formalitou před vyvrcholením soutěže byl proslov amerického herce Dwayna Johnsona, jenž zde zastupoval svou produkční společnost Seven Bucks Productions. Ta se letos stala jedním z partnerů Olympia Weekendu a Johnson oznámil, že výsledkem jeho úsilí je, že se příští rok Mr. Olympia dostane na obrazovku mainstreamové televizní stanice CBS Sports.

Phil Heath, jenž letos prožívá svou jedenáctou sezónu mezi profesionály, ve finále žádné překvapení nepřipustil a na Mr. Olympia si tak došel pro svůj šestý titul, jímž se v počtu triumfů z této soutěže dotáhl na Doriana Yatese. Zatímco vloni, anebo i několika předchozích letech panovaly pochyby nad tím, zda byl skutečně nejlepším borcem na pódiu, letos podobné námitky zřejmě neobstojí. Phil soutěži dominoval, zářilo z něj sebevědomí a s bilancí osmnácti profesionálních startů a z toho dvanácti vítězství se již nyní řadí mezi nejvýraznější osobnosti v historii kulturistiky. Nyní si podle svých slov chce vítězství užít, příští rok před ním pak bude stát úkol získat sedmý titul, čímž by napodobil již zmiňovaného Arnolda.

O druhé a třetí místo se přetahovali Dexter Jackson a Shawn Rhoden, které od sebe po semifinále dělil pouze jediný bod. Lepší výsledek pro sebe nakonec "urval" mohutnější a také o několik let mladší Shawn, jenž tradičně poutal pozornost symetrickou postavou, mohutnými kvadricepsy i úzkým pasem, který ale paradoxně měl ten účinek, že jeho neschopnost optimálně kontrolovat břišní svaly působila o něco výrazněji, než by tomu zřejmě bylo u jakéhokoliv jiného závodníka.

Brzy sedmačtyřicetiletý Dexter Jackson se tedy musel spokojit se třetím místem, které je však s ohledem na jeho věk obdivuhodné, stejně jako jeho forma, v níž se na Olympii představil. I při své sedmnácté účasti na vrcholné akci sezóny prokázal, že si stále dokáže držet plné kulaté svaly, může se chlubit výborným dvojitým bicepsem zezadu, skvělým hrudníkem z boku i obrovským množstvím detailů.

Egyptský kulturista Mamdouh Elssbiay se každou sezónu ve výsledkové listině Mr. Olympia dere výše a podařilo se mu to i letos, kdy především do semifinále nastoupil podstatně méně mohutný, než u něj dosud bylo zvykem, ale zato v mnohem lepší formě. Pokud se tento borec v příštím roce na pódiu Olympie představí alespoň stejně napruhovaný a vyrýsovaný jako letos a k tomu získá zpět něco ze své pověstné plnosti svalů, může si výsledkově opět o něco polepšit.

Ke skvělému pátému místu se probojoval nizozemský kulturista ghanského původu William Bonac, který na svou nevysokou kostru, která je navíc vybavena poněkud krátkými klíčními kostmi, nabalil tolik kvalitní svalové hmoty, kolik je jenom možné. Pokud by William dostal do vínku trochu lepší stavbu těla, byl by jednoznačným kandidátem na některý z cenných kovů.

Šestinásobný vítěz Mr. Olympia Phil Heath
(Foto: Igor Kopček / EastLabs.sk)

Umístění v první pětici těsně uniklo monstróznímu Roellymu Winklaarovi, jenž se tak na rozdíl od svých pěti úspěšnějších soupeřů bude muset na příští ročník Mr. Olympia ještě na některé z nadcházejících soutěžích kvalifikovat. Roelly své svaly vybudoval a před soutěží naplnil sacharidy do doslova gargantuovských rozměrů. Prokázal, že se může chlubit nejmohutnějšími pažemi na současné scéně a stal se jedním z favoritů fanoušků, kteří v sále při vyhlášení výsledků dali hlasitě najevo, že by borce z Curacaa rádi viděli výše.

Výborný kontakt s publikem navázal i fantasticky stavěný Cedric McMillan. Do finále nastoupil s mnohem plnějšími svaly, než tomu bylo během první poloviny soutěže a svou líbivou postavu prezentoval prostřednictvím řady klasických póz. Poté, kdy byl vyhlášen na sedmém místě, neskrýval své zklamání a nešlo si nevšimnout, že ve skrytu duše doufal v lepší výsledek.

K cenné osmé příčce se probojoval pouze pětadvacetiletý Dallas McCarver, jenž si tak proti loňsku o pět pozic polepšil. Poněkud překvapivě překonal i jednoho z šesti nováčků startovního pole Olympie Joshuu Lenartowicze, který se v Las Vegas prezentoval spoustou tvrdých a žilnatých svalů a závodil v dosud životní formě. Jako poslední se mezi deset nejlepších probojoval masivní Justin Compton, u nějž se kromě jiného nedaly přehlédnout jeho plné oblé kvadricepsy. O lepší výsledek jej připravily rezervy v prezentaci. Justin totiž některé pózy vůbec nedokončil, a to je jistě škoda. Po soutěži sympaticky přiznal, že ví, že by jeho vystoupení mohlo být lepší a že pro něj účast na Olympii byla dobrou lekcí.

Závodníci, kteří se neprobojovali do nejlepší desítky, dostali ve finále prostor jen na okamžik. I mimo TOP 10 byste ale našli samé skvělé borce a šampióny soutěží, což jenom dokazuje, jak obrovskou úroveň Mr. Olympia představuje. Platí to pro Nathana Sylvestera, který v Las Vegas dokázal, že disponuje potenciálem na to, aby se mu v budoucnu na Olympii dařilo ještě lépe, ale i pro našeho Lukáše Osladila. Ten se při svém prvním startu na Mr. Olympia mezi těžkotonážníky nikterak neztrácel. Třináctý Steve Kuclo, čtrnáctý Ben Pakulski nebo patnáctý Akim Williams představovali soupeře, se kterými se mohl měřit nebo je i překonat. Rozhodčí nakonec ale měli jiný názor a českému profíkovi tak patří dělené šestnácté místo.

Kevin Levrone a jeho zranění v přípravě na letošní Olympii

O comebacku Kevina Levroneho jsme toho napsali již mnoho. Přestože nezávodil v takové formě, v jakou většina fanoušků doufala, při jeho volné sestavě se mnozí nedokázali ubránit nostalgické vzpomínce na doby, kdy byl na vrcholu kariéry. Návrat legendárního borce má hořkosladkou příchuť a ačkoliv před Olympií naznačoval, že by mohl v budoucnu nastoupit i k dalším soutěžím, nyní se zdá, že nic takového už nepřipadá v úvahu. Na dnešní borce závodník po padesátce, který navíc třináct let nezávodil ani netrénoval, zkrátka mít nemůže a je úplně jedno, o jak velký genetický talent se jedná.


Výsledky Mr. Olympia 2016:

  1. Phil Heath*
  2. Shawn Rhoden*
  3. Dexter Jackson*
  4. Mamdouh Elssbiay*
  5. William Bonac*
  6. Roelly Winklaar
  7. Cedric McMillan
  8. Dallas McCarver
  9. Joshua Lenartowicz
  10. Justin Compton
  11. Victor Martinez
  12. Nathan Sylvester
  13. Steve Kuclo
  14. Ben Pakulski
  15. Akim Williams
  16. Lukáš Osladil
  16. Michael Lockett
  16. Brandon Curry
  16. Kevin Levrone

* kvalifikace na Mr. Olympia 2017


Finále Mr. Olympia 2016 - první fotografie

1. Phil Heath

2. Shawn Rhoden

3. Dexter Jackson

4. Mamdouh Elssbiay

5. William Bonac

6. Roelly Winklaar

7. Cedric McMillan

8. Dallas McCarver

9. Joshua Lenartowicz

10. Justin Compton

16. Kevin Levrone

16. Lukáš Osladil

Vybraní závodníci na dalších příčkách

 • Kompletní fotogalerii tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.


Finálová vyvolávání

 • Kompletní fotogalerii tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.

Zpět na začátek článku


Olympia 212 Showdown 2016

Na dalším ročníku novodobé Olympie borců nastupujících v lehčí váze se představilo osmnáct kulturistů (v minulosti se na Mr. Olympia ve více kategoriích, ale v jiném formátu závodilo v letech 1974 až 1979). Poprvé v kariéře mezi nimi nechyběli Vojtěch Koritenský a Andrej Mozoláni, kteří se na soutěži střetli s výběrem toho nejlepšího, co současná dvěstedvanáctka nabízí. Prejudging, který se poprvé v historii odehrál na hlavním pódiu Olympia Weekendu v Orleans Areně (vloni se ještě semifinále konalo v prostorách Las Vegas Convention Center, které pravidelně hostí sportovní veletrh Olympia Expo), napověděl, že k medailím letos mají blízko Jose Raymond, nováček soutěže Ahmad Ashkanani a samozřejmě i dlouholetý král kategorie James "Flex" Lewis.

Flex rozhodčím nabídl plnost, separaci, fantastická stehna i neskutečně rozsekané glutey a ukázal, že v kategorii do 212 liber zkrátka nemá konkurenci. Na Olympia 212 Showdown si po zásluze došel pro pátý titul a zdá se, že zde bude moci vítězit tak dlouho jak bude chtít. Anebo alespoň do doby, dokud mu to zdraví dovolí. Na druhou stranu je ale zřejmé, že pro to, aby se do limitu kategorie vůbec vešel, musí tento svěřenec trenéra Neila Hilla své tělo v průběhu roku brzdit v růstu, což je možná z pohledu fanouška škoda. Vidět Flexe závodit o 5 až 7 kg mohutnějšího by mohlo představovat zajímavý zážitek.

Pětinásobný vítěz Olympia 212 Showdown
James "Flex" Lewis (Foto: Igor Kopček / EastLabs.sk)

Druhé místo vybojoval kuvajtský profesionál Ahmad Ashkanani, který se tak postaral o dost možná nejpozoruhodnější výsledkové překvapení letošního Olympia Weekendu. Závodník, který se na své soutěže připravuje v kuvajtském Oxygen Gymu Badera Boodaie, má za sebou měsíce snů. V březnu na Arnold Classic Australia díky celkovému vítězství vybojoval profesionální kartu, v srpnu při svém profesionálním debutu ovládl zápolení na PBW Tampa Pro a nyní při svém prvním startu na Olympii strčil do kapsy Joseho Raymonda, Davida Henryho i Hidetadu Yamagishiho. Přednost, kterou Ahmad tolik oslnil rozhodčí, není třeba dlouze hledat. Je to jednoduše naprosto brutální svalový rozvoj horní poloviny těla. Vše, co potřebuje, aby mu do budoucna nebylo co vytknout, je vnést do své postavy více harmonie, k čemuž by mělo pomoci především zlepšení rozvoje a separace kvadricepsů.

Jose Raymond na letošní Olympii nezávodil ve své nejlepší formě a jeho konečná třetí příčka je poněkud překvapivá. U jeho kvadricepsů si tentokrát bylo možné povšimnout jisté vzájemné nevyváženosti, což zřejmě bude dáno tím, že se v dubnu kvůli poraněnému menisku a artritidě podrobil operaci kolena, v jejímž důsledku dlouho nemohl trénovat stehna, jak byl v minulosti zvyklý. Celkově měl Jose nejenom kvůli rekonvalescenci ze zmíněného zákroku, ale i kvůli rodinným povinnostem letos na přípravu méně času a asi právě proto v Las Vegas o víkendu zdaleka nepůsobil tak ostře a tvrdě jako třeba vloni. Přestože stále disponuje jedněmi z nejlepších objemů v kategorii, mohl se zřejmě umístit i níže.

Čtvrtý skončil žulově tvrdý Eduardo Correa, který v souboji se zmíněným Josem Raymondem dost možná doplatil na to, že do semifinále nastoupil příliš plochý. Pro finále se mu podařilo svaly naplnit lépe, ale na zdolání jeho soupeře už to nestačilo.

Jako poslední se do nejlepší pětice probojoval David Henry, který se muže chlubit asi tou nejpozoruhodnější nejsvalnatější pózou v kategorii. Až šestý skončil Hidetada Yamagishi, což pro tohoto japonského profíka jistě bude zklamáním, a to obzvláště proto, že po jarním triumfu z Arnold Classic byl pokládán za jednoho z kandidátů na medaili.

Vojtěch Koritenský si pro svůj první start na Olympii nachystal pěknou formu, nechyběla mu symetrie, separace, ani tvrdost a na dělené šestnácté místo jej odsunula pouze skutečnost, že byl vedle borců z nejužší špičky příliš subtilní. S ohledem na to, že mu ale na rozdíl od nich do limitu dvěstědvanáctky zbývá pěkných pár kilogramů, má kam růst a má tak potřebný prostor pro zlepšení. Šestnáctá příčka patří i Andrejovi Mozolánimu, jenž se do formy, která mu vynesla účast na Olympii, dokázal dostat po deseti letech bez závodění, což představuje obdivuhodný a nevídaný kousek.


Výsledky Olympia 212 Showdown 2016:

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Ahmad Ashkanani*
  3. Jose Raymond*
  4. Eduardo Correa*
  5. David Henry*
  6. Hidetada Yamagishi
  7. Charles Dixon
  8. Guy Cisternino
  9. Ronny Rockel
  10. Alejandro Cambronero
  11. Mark Dugdale
  12. Dobromir Delev
  13. Shaun Clarida
  14. Sami al Haddad
  15. Marco Rivera
  16. Vojtěch Koritenský
  16. Andrej Mozoláni
  16. Kim Jun Ho

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2017


1. James "Flex" Lewis

2. Ahmad Ashkanani

3. Jose Raymond

4. Eduardo Correa

5. David Henry

Závodníci na dalších příčkách

Vyvolávání a vyhlášení výsledků

 • Kompletní fotogalerii tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde na stránkách EastLabs.ru.

Zpět na začátek článku


Figure Olympia 2016


Semifinálová vyvolávání:
1.Gillon, Lewis, Wilkins, Watts
2.Delarosa, Horrell, Mallet, Rodriguez, Strobo
3.Campbell, Hammermeister, Ondrejovičová, Grajales, Taylor, Wyatt
4.Coelho, Diaz, Frahn, Harris, Grajales, Wyatt
5.Alander, Ard, Dunn, Grajales, Grau, Wyatt
6.Carpenter, Ivusic, Lona, Reyes, Rogers, Sweeney, Vasilijevic
7.Gillon, Rodriguez, Strobo, Wilkins
8.Gillon, Lewis, Wilkins, Watts

Čtrnáctého ročníku Figure Olympia se zúčastnily rovné tři desítky závodnic. Nechyběla mezi nimi favorizovaná obhájkyně loňského vítězství Latorya Watts, čtyřnásobná šampiónka soutěže Nicole Wilkins, ani slovenská profesionálka Adela Ondrejovičová.

Klání se nakonec pro Watts, která před vstupem na pódium připustila, že se letos cítí pod větším tlakem než v minulé sezóně, odvíjelo očekávaným způsobem a americká profesionálka si tak na Olympii došla pro druhý titul v řadě.

Legendární Nicole Wilkins vloni, kdy se musela spokojit se druhým místem, od rozhodčích dostala zpětnou vazbu, že by potřebovala být o něco dotaženější. Přípravu proto tentokrát začala dříve než obvykle a usilovala o to, aby letos na pódium nastoupila v lepší formě. Práce, kterou vynaložila, se nicméně minula účinkem, a když se před ní kromě Watts ve výsledkové listině vtěsnaly ještě Candice Lewis a Cydney Gillon, musela se spokojit se čtvrtým místem.

Výbornou pátou příčku vybojovala manželka profesionálního kulturisty Jonathana Delarosy Swann a dařilo se i zmiňované Adele Ondrejovičové. Ta ve špičkové konkurenci dosáhla na cenné dvanácté místo. Pokud mezi účastnicemi letošní Olympie marně pátráte po v uplynulých sezónách úspěšné Candice Keene, pak vězte, že ta se aktuálně chystá na plnění jiných povinností než těch spjatých se závoděním. V tuto chvíli se nachází v pětadvacátém týdnu těhotenství, a tak si na to, že ji znovu uvidíme na pódiu, budeme muset ještě nějakou dobu počkat.


Výsledky Figure Olympia 2016:

  1. Latorya Watts*
  2. Candice Lewis*
  3. Cydney Gillon*
  4. Nicole Wilkins*
  5. Swann Delerosa*
  6. Camala Rodriguez
  7. Gennifer Strobo
  8. Carly Horrell
  9. Vera Mallet
  10. Jennifer Taylor
  11. Stephanie Hammermeister
  12. Adela Ondrejovičová
  13. Brittany Campbell
  14. Sandra Grajales
  15. Natalia Abraham Coelho
  16. Kati Alander
  16. Sara Ard
  16. Cassandra Carpenter
  16. Maria Luisa Baeza Diaz
  16. Krista Dunn
  16. Allison Frahn
  16. Carolyn Hudson Harris
  16. Ivana Ivusic
  16. Georgina Lona
  16. Jessica Reyes Padilla
  16. Myra Rogers
  16. Karina Grau
  16. Sarah Sweeney
  16. Bojana Vasilijevic
  16. Nadia Wyatt

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2017


1. Latorya Watts

2. Candice Lewis

3. Cydney Gillon

4. Nicole Wilkins

5. Swann Delerosa

12. Adela Ondrejovičová

 • Kompletní fotogalerii tvořenou snímky z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde na stránkách EastLabs.sk.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 17. 9. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Candice Lewis USA Arizona Pro 2016 1.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2016 1.
Cydney Gillon USA Figure Olympia 2016 3.
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2016 4.
Swann Delerosa USA Figure Olympia 2016 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie figure - žebříček 2017 k 17. září 2016:

p. jméno stát body
1. Carly Starling-Horrell USA 4
2. Wendy Fortino USA 3
3. Jennifer Taylor USA 2
4. Krista Dunn USA 1

Zpět na začátek článku


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.09.13:36Miroslav 1981 - Dalšiu olympiu máme za sebou,že vyhral vyhral Phil,nie je ..
18.09.22:33settto - Keď detailne pozerám fotografie tak si môžem dovoliť poved..-2
18.09.21:48dzordn2 - Pokud jde o tuto tipovací soutěž: https://kulturistika...
18.09.21:41NIKEOS - Je fakt, že jsem fanoušek Phila, ale i přesto si troufnu o..
18.09.21:29Džouseff - Ahoj, neví někdo, kde lze nalézt výherce tipovací soutěže,..
18.09.20:19Sidic - Sem docela rád, že sem letošní Olympii nesledoval. Bez Gre..-1
18.09.20:10Arnold Strong - a jak hodnotite vystoupeni lukase osladila mel asi nejho..
18.09.19:45Zodiak411 - A díval ses na stejný přenos, jako já? Protože kromě šířky..+4
18.09.19:21Vitasonny - Z kamer bylo poznat prd, krom toho, že se Heath ztrácel. T..-3
18.09.18:54noFATE.cz - Heath že má slabší záda než Jackson? Co? Nekoukáš náhodou ..+2
18.09.17:50jari - No v minulosti...bylo to pouze dvakrát. Problém je v tom, ..+2
18.09.17:04marek44 - este som chcel dodat, ze mi na olympii chybaju tie battle ..-2
18.09.16:47settto - To možno špekulujú takí istí špekulanti ako si ty jedine...+3
18.09.16:25jari - Blbost+3
18.09.16:21Arnold Strong - no ruzne na facebooku se spekuluje jestli Heath nema natr..-3
18.09.16:04marek44 - treba sa bavit otvorene a sympatie a antipatie dat bokom, ..+4
18.09.14:17Potas - ***-5
18.09.12:46bledemon - dexter je legenda, vždy výborně připravená, ale proč stále..-1
18.09.12:01Vitasonny - Bonac a winklaar měly být nesporně výše, Evidentně Heathov..-2
18.09.11:12DiamonD123 - Škoda, že byl druhej Rhoden a ne Dexter :D Jinak bych měl ..-2
18.09.11:02The.FleX - Letos nemel na Rhodena ani Ramyho, loni na Dextera, predti..-1
18.09.10:41Tifosi - Souhlasim s williamem 888..big Ramy a Dexter lepsi nez Bon..
18.09.10:26Turakam - Výborné predstavenie Ramyho vo finále, rozbil ich, Phil bo..
18.09.10:23Seazer - Dobytci. Poslal bych stížnost na tvém místě
18.09.10:22Seazer - To bohužel vyrovná :/ Ale nesmutni. Bude to jen na 1 rok a..
18.09.10:20rinaldino - Koukám včera na Boyard a Dallas McCarver tam dělá Paklíče!..+6
18.09.09:57william888 - Ach zase ho zarezali az na posledne 5. miesto. Tento chlap..+8
18.09.09:20neal... - Doufat můžeš, ale jestli bude Phil chodit takhle připraven..
18.09.09:19dcbmxx - Asi neumím posoudit rozhodující detaily, takže jen neodbor..
18.09.08:59novisss - doufám, že jednou nevyrovná heath v počtu vítězství na oly..-4
18.09.06:48thoth - Co na to říct? Pokazili mi tipovačku chlapci...*4*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic 2021: seznam pozvaných...
pavbla (13:15) • Opět krásné nesmysly a `hodnocení` individua, které nemá o tomto sportu ani tucha. Je t...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
CIZO (20:36) • Protože je autor guma, psal ten report přerušovaně asi v deseti časových úsecích a posl...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (16:20) • A kto je zvedavý na to, ako si vrabec alebo holub zobe, lieta, čviriká, hrkúta. Skoro n...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
Ailton32 (15:34) • Nechci být držkatý :D ale chybí vám tam zercher dřep pro profi 220kg :D
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
LaFontaine (14:57) • Aniž bych to nějak hodnotil, tak je na tohle někdo v diskuzi o tréninku Dennise Wolfa z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie