Reklama:

EVLS Prague Pro 2016
také s Tomášem Kašparem!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Showdown 2016 - vstupenky jsou
v prodeji!

Na EVLS Prague Pro 2016 bude soutěžit hned trojice českých kulturistů! Vedle Lukáše Osladila a Dalibora Hájka se na domácí půdě představí také Tomáš Kašpar.

Kulturistice se věnuje od sedmnácti let. "Předtím jsem dělal různé sporty od hokeje, fotbalu, karate až po atletiku. Ale jak jsem chytil činku do ruky, hned jsem tomuto sportu podlehl. Stal se pro mě životním stylem a zcela naplnil můj život," říká Tomáš Kašpar, který získal profesionální kartu v roce 2013 díky celkovému vítězství na Ben Weider Diamond Cupu.

Letos to pro něj bude již třetí účast na EVLS Prague Pro. V sezóně 2014 na soutěži obsadil 15. místo, o rok později si o pozici pohoršil a skončil na děleném 16. místě. Dosud nejlepšího výsledku mezi profesionály pak dosáhl na Nordic Pro 2015 a Grand Prix Fitness House Pro 2014, kde se shodně probojoval k sedmé příčce.

Pátý ročník EVLS Prague Pro se stane součástí širší sportovní události EVLS Prague Showdown, která se odehraje ve dnech 30. září a 1. října v holešovické Tipsport Areně a Incheba Areně. Kromě Tomáše Kašpara, Lukáše Osladila a Dalibora Hájka by se z kulturistů na pódiu měli představit také Shawn Rhoden, Mamdouh Elssbiay, Joshua Lenartowicz, Justin Compton anebo Roelly Winklaar.


Tomáš Kašpar na EVLS Prague Pro 2015


Foto:
Jaroslav Trnka, Ronnie.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra