Reklama:

Najdi a vyhraj! (36/2016)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Kdo by nechtěl mít to krásně vyrýsované břicho, které tak přitahuje pohledy všech? Myslím, že žádný muž ani žena by takovým "pekáčem buchet" na vlastním těle nepohrdli. A v pražském studiu Vertigo Pole Fitness vědí, jak na to. Jejich lekce s názvem Six Pack Workout obsahují originální cvičení, které pomůže vytvarovat svaly na břiše podle Vašich představ.

Tyto tréninky se zaměřují na přímé i šikmé svaly, svaly pánevního dna a svaly hlubokého stabilizačního systému, tzv. core, což jsou hluboko uložené svaly trupu v oblasti hrudní páteře, krční páteře, beder, pánve a kyčlí, které jsou klíčové pro správné držení těla. Cvičením ve Vertigo Pole Fitness si tak za použití vlastní váhy a balančních pomůcek nejen vysoustruhujete břicho k dokonalosti, ale také prospějete svému zdraví.

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tři vylosovaní výherci se mohou těšit na to, že si lekci nazvanou Six Pack Workout v pražském studiu Vertigo Pole Fitness vyzkouší na vlastní kůži. Jelikož jde o pražské fitness, je vhodné, aby se soutěže účastnily zájemkyně, které v Praze bydlí nebo budou ochotny na lekci do Prahy dorazit. Zapojit se ale samozřejmě mohou také muži!


Jak se nazývá přímý sval břišní latinsky?

Najdi a vyhraj! (36/2016)
Jméno:
E-mail:
Adresa:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá přímý sval břišní latinsky?
Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 15. 09. 2016 v 08:00 a končí 22. 09. 2016 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (35/2016):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kdo se stal vítězem Reebok CrossFit Games 2016 v kategorii mužů. Správná odpověď zní: Mathew Fraser.

Vylosováni byli a ceny od firmy Survival získali:

  • djm@...cz
  • pansky.m@...cz
  • tomas.turc@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz "Sdílet článek" či "To se mi líbí" v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 22. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra