Reklama:

Najdi a vyhraj! (35/2016)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Téměř každý vrcholový sportovec se dnes na něco specializuje. Taková sportovní specializace má téměř nevyčerpatelné množství podob, můžete se specializovat na to, abyste běhali co nejrychleji, nebo abyste vydrželi běžet celé hodiny bez přestávky. Můžete se specializovat na maximální silový výkon pro jedno opakování, nebo na cvik pouze s vahou vlastního těla v desítkách, stovkách a tisících opakování.

Můžete se ale specializovat i na to, abyste se nespecializovali vůbec v ničem. Že to nedává smysl? Naopak, taková je myšlenka crossfitu - nesoustředit se jen na maximální sílu, vytrvalost nebo rychlost, ale budovat komplexní sportovní výkonnost. Tohle sportovní odvětví se v posledních letech těší velké oblibě, takže se zákonitě dočkalo i soutěží včetně té nejvyšší, kde se soutěží o nejzdatnějšího muže a ženu na světě.

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Dnes každý z trojice vylosovaných získá knihu Sacharidové vlny a také velký balíček cen od firmy Survival, který obsahuje:


Kdo se stal vítězem Reebok CrossFit Games 2016 v kategorii mužů?

Najdi a vyhraj! (35/2016)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 09. 2016 v 08:00 a končí 15. 09. 2016 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (34/2016):

Výherce minulé soutěže jsme tentokrát mimořádně losovali již v pátek, takže pouze pro rekapitulaci.

Vylosováni byli a vstupenky na Czech Beast Challenge získali:

  • vlckova.jita@...cz
  • h.kundrum@...cz
  • kubos.master@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 46 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra