Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Leg Day #2:
Do dvojice všeho... bolavého!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Jak je již zvykem, Slávkovy legendární tréninky Leg Day jsou většinou nedělní záležitostí. A jinak tomu nebylo ani při druhém tréninku pořádaném značkou Survival ve spolupráci s Ronnie.cz.

Tento druhý Leg Day pro naše přihlášené čtenáře proběhl 28. srpna 2016 stejně jako předchozí trénink v pražském Delta Fitness, které je pověstné jednak dlouhou chodbou šitou pro zabijácké supersérie výpadů s tolik pověstnými dřepy, ale také tím, že zde začínal Slávek cvičit.

Čtenáři byli na druhý Leg Day vybráni stejně jako na předchozí trénink, stačilo napsat, proč právě oni by měli se Slávkem zacvičit nohy. 12 nejnamotivovanějších jedinců pak bylo vybráno na trénink, kde padají i mrtvoly.

Jak druhý trénink vypadal?

Ani dalších 12 dobrovolníků jsme nemohli ponechat osudu, a tak každý dostal nutnou dávku nakopávače v podobě kofeinu, Survival tríčo a ochutnávku oblíbených Instant Amino. Tentokrát se na tréninku objevil i Batman, který sice flákal dřepy, ale jinak odmakal celý trénink s velkým sebezapřením, stejně jako ostatní účastníci.

Jediný, kdo odpadl již po "rozcvičce", která obsahovala osm chodeb výpadů a na každém konci třicet dřepů, byl náš redaktor Franta Brejcha, který se přesunul z rozcvičky rovnou do šatny. Ono se to nezdá, ale nohy dostanou opravdu zabrat. Cení se ale, že se nebál a šel to také zkusit.

Po výpadech a dřepech následoval trénink u strojů, kde byli účastníci rozděleni do skupin po čtyřech. Holkám Slávek opět naordinoval supersérie a na první kolo hned legpress, sumo dřepy s činkou a dřepy bez závaží na úzko. Klučičí skupiny dřely těžké váhy na předkopech a dřepech.

Po silových cvicích na strojích následovala zase oblíbená chodba. Kvůli tempu zde měli všichni tepovku vystřelenou až do aleluja, ale zase zde byl ideální čas na vtípky a hecovačky.

Opět probíhal přímý přenos z tréninku přes Slávkův facebookový profil. Záznam z tohoto přenosu můžete vidět zde. Tentokrát přibyla i soutěž, která byla na závěr tréninku ideální příležitostí pro dopálení nohou. Dobrovolníci si stoupli do kola a ten, kdo vydržel dřepovat nejdéle, si domů odnesl Instant Amino Fair Power. I tato část se streamovala online. A jak to holky opět nandaly klukům, můžete vidět zde.

Po tréninku bylo možné na chodbě potkat pár odpadlých jedinců, kteří trénink rozdýchávali. I přes jejich vyčerpanost však byla vidět i radost ve tváři z dobře odmakaného tréninku. Plné nasazení prokázali všichni účastníci brutálního tréninku Leg Day, a tak to má být!

Na fotografie se můžete podívat v naší fotogalerii a třeba se příště na tréninku uvidíme i s Vámi?


Leg Day #2 - fotografie z tréninkuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra