Reklama:

Dave Palumbo: "Kevin Levrone
vyhraje letošní Olympii!"

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Bývalý závodník Dave Palumbo se nyní naplno věnuje své společnosti RxMuscle, která zpravodajsky pokrývá dění ve světové kulturistice. Na svém youtube kanálu zveřejňuje rozhovory s profíky, hodnocení soutěží, které právě proběhly, nebo debaty o soutěžích, které mají naopak teprve přijít. Největší událostí roku je pochopitelně Mr. Olympia, takže není divu, že tématem poslední Iron Debate ("Železná debata") byla právě tato soutěž. Hlavními aktéry byli tentokrát Dave Palumbo, jeho kolega a trenér John Romano a světoznámý trenérský guru Chris Aceto, jehož svěřencem je momentálně i Mamdouh Elssbiay, přezdívaný Big Ramy. Moderátorem byl jako vždy Siddique Farooqi.

Hlavním tématem debaty bylo tentokrát umístění Kevina Levroneho. Dave Palumbo vyrukoval s názorem, který označili za "nejodvážnější předpověď vůbec" - Kevin Levrone se podle něj stane Mr. Olympia 2016! Palumbo s Kevinem dříve pracoval a nikdy prý neviděl takovou transformaci během několika týdnů. 6 týdnů do závodů je prý doba, kdy Levrone teprve začíná tvrdě makat. Také John Romano věří, že Levrone může letos zvítězit. Podle Chrise Aceta Levrone naopak nemá šanci. Jeho favoritem je jeho svěřenec Shawn Rhoden.

V další diskuzi o adeptech na vítěze všichni tři již tradičně opomíjeli pětinásobného šampióna Phila Heatha. Jeho forma má podle nich sestupnou tendenci a rozšiřující se pas zvýrazňuje úzkou kostru. Palumbo poukázal na loňské 2. místo Dextera Jacksona s tím, že Dexter se umísťuje vysoko jen tehdy, když ostatní nejsou ve formě, což celkově nesvědčí o vysoké úrovni loňské Olympie.

Od Phila Heatha pánové plynule přešli k Big Ramymu, od něhož získali nejnovější fotografii jeho formy. Ramy se nechal slyšet, že už teď vypadá lépe než loni na pódiu. Vesměs se všichni shodli na tom, že pokud by Ramy přišel ve 100% formě, nemá nikdo další šanci. Podle Romana by pak mohl sedět na trůnu Mr. Olympia, jak dlouho by chtěl. Jestli k tomu ale skutečně dojde, je ve hvězdách.

Posledním tématem byla tragická předčasná úmrtí závodníků, tentokrát tedy závodnic. O minulém víkendu zemřela závodnice kategorie physique Joanna Wilson, která se připravovala na NPC USA Bodybuilding Championships. Spekuluje se o tom, že Joanna pokračovala v tvrdé přípravě navzdory zápalu plic. Za nejasných okolností zemřela ve spánku také profesionální závodnice figure Andy Page. Dave Palumbo zdůraznil, že žádná kulturistická trofej nestojí za to, aby za ni člověk dal zdraví, nebo dokonce život. Přidal k dobru odstrašující historku o tom, jak si jeden americký závodník před 8 lety odmítl léčit infekci v paži antibiotiky, aby to neohrozilo jeho formu na pódiu. Paži mu museli amputovat, nakonec už ho ale nebylo možné zachránit a zemřel.

Nenechte se odradit tímto ponurým koncem a užijte si téměř hodinové povídání o kulturistice!


Iron Debate - kdo se stane Mr. Olympia 2016?Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.08.12:17bob79 - Levrone je jednička ale na phila heatha to stačit určitě n..
05.08.19:45novisss - levrone určitě nevyhraje ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra