Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

Aktuální formy českých závodníků před Baikal Grand Prix 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ruské město Irkutsk, nacházející se na jižní Sibiři na řece Angaře zhruba 70 km od jejího výtoku z jezera Bajkal, ve dnech 5. až 8. srpna přivítá mezinárodní amatérské klání v kulturistice a fitness Baikal Grand Prix. Akce je součástí oslav 15. výročí vzniku irkutské sportovní školy pro děti a mládež Atlantes, která představuje jedinou školu tohoto typu nejenom v Rusku, ale zřejmě na celém světě. Je totiž zaměřena právě na kulturistiku.

"Samozřejmě že děti nepřipravujeme na kulturistické soutěže. Naším cílem je naučit je základní kulturistické tréninkové principy a rozvíjet u nich silný svalový korzet, což mohou v budoucnu použít jako základ pro nejrůznější sporty," vysvětluje zakladatel školy Yurii Sizykh.

Oslava výročí založení této instituce, která je vybavena 165 tréninkovými stroji a stanovištěmi, bude v Irkutsku pojata velkolepě. Na Baikal Grand Prix se závodníci nastupující v kulturistice mužů, fitness žen a bikiny fitness žen zapojí do souboje o podíly z finanční prémie převyšující 20.000 eur. Kvalitu startovního pole by pak měla zajišťovat skutečnost, že se na závodech představí pouze sportovci, kteří prostřednictvím národních federací získali pozvánku k účasti od organizačního výboru.

Mezi pozvané osobnosti patří například absolutní vítěz letošního Arnold Classic Amateur v kulturistice mužů Sergey Kulaev, úřadující mistr Evropy v kulturistice mužů do 85 kg Ott Kiivikas anebo absolutní mistr Evropy z roku 2014 Szymon Łada. Kromě nich se však na klání představí také hned několik českých závodníků.

V doprovodu mezinárodního rozhodčího Slávka Vinogradova právě absolvují přes sedm tisíc dlouhou cestu do Irkutsku také kulturista Jan Turek (vítěz IFBB Diamond Cupu 2016 a Olympia Amateur Spain 2016) a bikiny fitnessky Adéla Storzerová (vítězka Olympia Amateur Europe 2015) a Eva Havelková (vicemistryně České republiky pro rok 2015). V jaké formě se všichni naši účastníci Baikal Grand Prix 2016 nacházeli několik dnů před odletem do místa konání soutěže, můžete nyní posoudit prostřednictvím přiložených fotografií. Semifinále klání je na programu v sobotu, finále se odehraje o den později.


Aktuální formy českých závodníků před Baikal Grand Prix 2016

Zítra se na Ronnie.cz můžete těšit ještě na video věnované aktuální formě Jana Turka!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.08.22:41Archa - Hodně hezký formy, držím palce!
04.08.21:49Turakam - bikiny nastrelené, že strach, mám dosť-4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel Shawn Rhoden
Turakam (19:47) • Náhodou, príspevok dal Tommy ako vínko, mal svetlejšiu chvíľku po tom Monstrovi a dvoch...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Diegito (15:47) • Tommy určitě spousta lidí ocení, že dokážeš o některých věcech mluvit otevřeně a že ses...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Neutralni typ (14:40) • Rekl bych ze je dost mozne ze v tech castych umrtich hraje roli i chripka resp. mozna t...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Turakam (20:20) • Ech, toto mi je ľúto, verím, že sa z toho dostane, je to zjavne ozaj silná osobnosť, ve...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Kebab (16:54) • Fíha tak to si nikdo nepřeje, aby se mu něco takového stalo *4* Držím všechny palce *4*Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie