Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

CrossFit: Kvalifikace na Czech Beast Challenge 2016 běží na plné obrátky!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Už se to blíží! Největší, nejprestižnější a "služebně" nejstarší česká crossfitová soutěž Czech Beast Challenge už je skoro za dveřmi, a kdo se nechce 3. - 4. 9. 2016 na Letenské pláni jen dívat, měl by zbystřit. Právě nyní totiž probíhá kvalifikace, která potrvá už jen do 24. 7., takže kdo se chce akce zúčastnit jako závodník, má nejvyšší čas na tom zamakat.

Kvalifikovat se lze do osmi otvíraných kategorií, kterými jsou Elite muži, Elite ženy, Sport muži, Sport ženy, Master muži, Master ženy, Teamy (2 muži + 1 žena) a Rookies (do 17 let). Kvalifikace pustí do soutěže celkem 224 atletů.

Ačkoli každý ročník závodu Czech Beast Challenge je výjimečný, ten letošní bude přece jen ještě o kus dál než všechny ostatní. Tentokrát se totiž Czech Beast Challenge uskuteční v atraktivním prostředí Letenské pláně v Praze a prize money společně s cenami pro vítěze dosáhnou celkové hodnoty 10.000 eur. Závod bude zároveň součástí celovíkendového sportovního festivalu Active For Life, což mu dodá ještě další nový rozměr.

Více informací o soutěži Czech Beast Challenge naleznete na oficiálních webových stránkách nebo na Facebooku, zde jsou dostupné také podrobné pokyny a standardy pro kvalifikaci.


Kvalifikace na Czech Beast Challenge - část AKvalifikace na Czech Beast Challenge - část BLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 18 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra