Reklama:

Změna pravidel: z některých letních soutěží kvalifikace až na Olympia Weekend 2017!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Úprava pravidel pro kvalifikaci na Olympia Weekend
z vybraných srpnových a zářijových soutěží

Vedení profesionální divize IFBB v posledních dnech zveřejnilo dvě důležité zprávy. Tou první bylo přesunutí kalifornské profesionální soutěže v classic physique a bikini fitness žen Pacific USA Pro z původně plánovaného 20. srpna na 3. září, druhou pak úprava pravidel týkajících se kvalifikace na letošní Olympia Weekend.

Závodníci, kteří zvítězí na Naples Pro (27. 08.), zmíněném Pacific USA Pro (03. 09.), Precision Fit Pro (10. 09.) a Arizona Pro (10.09.), se nenominují na Olympia Weekend 2016, ale až na další ročník akce pořádaný v roce 2017. Totéž by mělo platit i o sbírání bodů do kvalifikačního žebříčku.

Jedná se o nepříjemnou zprávu zejména pro ty závodníky, kteří se spoléhali, že si kvalifikaci na letošní Olympii zajistí na poslední chvíli právě na uvedených soutěžích. K takovým patří například i absolutní vítěz nedávného NPC Jr. USA v nové kategorii classic physique Robert Timms.

Dá se spekulovat, že důvodem k tomuto rozhodnutí ze strany vedení profesionální divize IFBB byla přílišná termínová blízkost jmenovaných soutěží a Olympia Weekendu, kdy by jak pro pořadatele Olympie, tak i pro některé sportovce mohlo být problematické jejich start po organizační stránce adekvátně zajistit.


Zdroj:
www.ifbbpro.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.07.16:30jari - No tak to je opravdu smůla asi po 40 bikin a 40 fyziků, že..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 50 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra