Reklama:

Jan Kareš má novou vizi!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jan Kareš je typ člověka, kterého můžete bez nadsázky nazvat vizionářem. Má spoustu nápadů a zatímco ostatní by nad svými ideami hluboce rozjímali a dlouze se odhodlávali k rozhodnutí, on své myšlenky realizuje. Do svých projektů skáče po hlavě a oni mu, světě div se, vycházejí.

Honza je lezec, a tak i svůj byznys vývoj přirovnává k lezení po skále. Každá skalní cesta obvykle obsahuje lehčí pasáže a pak obtížnější místa, zvaná bouldery. Ty je potřeba "vymyslet". Pokud použijete správný klíč, tedy správnou krokovou sekvenci, boulder zdoláte, což vám přinese radost i sebedůvěru. Každý boulder je ale jen malým úsekem na cestě, po které je třeba jít dál. Paralelu vidí Honza v podnikání. Rozběhnutí jednoho projektu je jen jedním krokem na cestě, po které je potřeba pokračovat, proto nyní Honza necelé tři roky po otevření svého prvního Jan Kareš Fitness otvírá fitness další. To nové, jménem Jan Kareš Fitness - Individual Gym, v ulici Na Poříčí, bylo slavnostně otevřeno ve čtvrtek 23. 6. 2016.

A nebyl byl to Jan Kareš, kdyby si k této příležitosti nepřipravil svou typickou exhibici. Tentokrát měl v úmyslu překonat rekord v počtu shybů na hrazdě bez doteku nohou země, tedy bez seskočení z hrazdy. V den akce ale panovaly vysoké teploty, a i když klimatizace pracovala bezchybně, podmínky k lámání rekordů nebyly ani zdaleka ideální. Honza se tedy rozhodl pojmout celou věc jako show, shodil sako a košili a jal se shybovat "na gentlemana", tedy v oblekových kalhotách. Již po prvních pár shybech vzal za své jeden z mozolů na dlaních, Jan ale krvácení "přemágoval" a pokračoval dál, i když se velmi brzy doslova koupal v potu. Rekord se mu nakonec nepodařilo zlomit, nicméně zdolaných 162 shybů bylo více než důstojným křtem nového fitness.

Nově otevřený Individual Gym si dle slov svého provozovatele klade primárně za cíl vycházet svým klientům maximálně vstříc a usnadnit jim život. Proto zde prý nebudou platit žádné zákazy. "Chceš cvičit bos? Cvič si bos. Chceš vzít s sebou děti? Vezmi s sebou děti. Chceš cvičit nahý, cvič si nahý," říká s úsměvem Jan Kareš, který chce ve svém zařízení posunout péči o klienta ještě dál, než je u nás zvykem. Jednou z vychytávek je například možnost pronajmout si svoji skříňku a objednat službu praní sportovního oblečení. Pokud ji využijete, odpadne Vám starost s balením věcí na trénink. Pokaždé, když si přijdete zacvičit, najdete ve své skříňce oblečení čerstvě vyprané a vyskládané do komínků.

Fitness bude mít také ne zcela obvyklý koncept. Nenajdete zde recepci, vstupy do fitness i šaten bude zajišťovat karta, kterou obdrží každý klient, který si zaplatí členství. Pomocí této karty bude možné zakoupit i občerstvení ve zdejším automatu, benefitem bude sleva, kterou na kartu získáte ve vybraných sportovních obchodech a restauracích.

Otvírací doba fitness bude 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, tedy pro někoho hodně zaměstnaného perfektní. Zde je ale jeden háček. Pokud si budete chtít přijít zacvičit v nestandardní hodinu, bude potřeba si domluvit trénink s trenérem. Z bezpečnostních důvodů nebude možné, aby byl klient v posilovně sám. I tak je Individual Gym určen hlavně pro individuální spolupráci klient - trenér, od toho se odvíjí i vybavení fitness. Jeden sál obsahuje stroje a činky, další je určen pro funkční tréninky. Počítáno je tu i se sálem pro skupinové lekce, nebude chybět ani prostor pro fyzioterapeuta. Fitness chce svým klientům nabídnout komplexní a přísně individuální péči, proto zde budou vyškolení trenéři s různými specializacemi, aby si každý člen klubu mohl vybrat erudované vedení podle svých potřeb. Sportovní diagnostika a tréninkové či výživové plány pak budou samozřejmostí.


Slavnostní otevření nového Jan Kareš FitnessLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.06.01:17yardes - Honza Kareš je můj kamarád a člověk,který má můj obdiv.Já ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra