Reklama:

Ohlédnutí za soutěží ve street workoutu Battlemania 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Text: Tomáš Vágner] Jsem osobně velice spokojený, že se nám 18. června podařilo zorganizovat první ročník soutěže ve street workoutu na Mělníku, ani ve snu by mě totiž nenapadlo, že za dva roky našeho působení na street workoutové scéně ho budeme jako tým vůbec pořádat. Příprava a všechno okolo bylo náročné, řešil jsem vše se členy výkonného výboru již od ledna, ale pokud mohu mluvit za celý tým, tak si myslím, že soutěž byla velmi vydařená. Určitě bychom my i ostatní našli v organizaci nějaké mouchy, ale od začátku se povedlo splnit skoro všechny úkoly, které jsme si zadali před akcí, a hlavně i důležitý časový harmonogram akce.

Počasí bylo po celý den fantastické, pouze tak na 5 minut se přihnala menší přeháňka. Hodně nám pomohli naši členové a především moje rodina, které chci tímto moc poděkovat.

Jsem moc rád, že se vše povedlo a diváci se bavili - měli také proč, výkony všech soutěžících byly skvělé. Osobně nás přijela podpořit legenda a zakladatel tohoto sportu na české a slovenské scéně - Adam Raw z Ostravy, který se rozhodl zapojit se do soutěže v disciplíně weighted a ukázal ostatním, že je skvělým sportovcem a osobností zároveň. Také jsme moc rádi, že přijal naše pozvání Dávid "Molko" Molitoris, úřadující mistr Slovenska ve street workoutu.

Chceme poděkovat za skvělou účast battlu, kdy k nám přijeli týmy a soutěžící z Prahy, Chomutova, Písku, Rakovníku, Karviné, Ostravy, Brna, ale také ze Slovenska. Největší díky patří naší šestičlenné porotě, která splnila naše požadavky. Celá soutěž probíhala podle striktních pravidel. Nebojím se říci, že jsme společně nastartovali tzv. "revoluci v pravidlech" pro další ročníky.

Již teď plánujeme druhý ročník soutěže Battlemania pro příští rok, letos se nám podařilo sehnat opravdu hodně sponzorů a jsme nesmírně rádi za jejich podporu, ceny pro soutěžící a finanční dary, moc si toho vážíme - bez nich by to nešlo!


Battlemania 2016 - výsledky

Weighted (shyby a kliky na bradlech s přidanou váhou)
poř.jménotým/bydlištěshybydipy
muži pod 80 kg
1.Marek MatisWorkout SŠTaS Karviná 13 20
2. Martin MikušekOstrava 14 12
3. Ondřej LauerStreet workout Hradec Králové 14 10
muži nad 80 kg
1. Dávid Molitoris Octago, SVK 10 18
2. Adam Raw Raw workout 12 15
3. Peter Pribula Mokranče, SVK 10 15
ženy
1. Kateřina Weisserová Workout SŠTaS Karviná 7 9

King and Queen of Muscle-Ups
poř.jménotým/bydlištěmuscle-upy
muži
1. Stanislav Dvořák Workout 68201 Vyškov 10
2. Marek Matis Workout SŠTaS Karviná 5
3. Tomáš Dobeš Workout SŠTaS Karviná 5
ženy
1. Kateřina Weisserová Workout SŠTaS Karviná 3

Freestyle
poř.jménotým/bydliště
muži pod 80 kg
1. Tomáš Dobeš Workout SŠTaS Karviná
2. Tomáš Labaj Workout SŠTaS Karviná
3. Zdeněk Kraus Street Hart Workers
muži nad 80 kg
1. Dávid Molitoris Octago, SVK
2. Jiří Krob Street workout Rakovník
3. Blažej Kožár Ostrava
ženy
1. Pavlína Šulistová Street Hard Workers
2. Kateřina Weisserová Workout SŠTaS Karviná
3. Petra Vašíčková Workout Brno


Battlemania 2016 - fotogalerie

Foto: Tomáš LorenzLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra