Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

CrossFit: Soutěž Superior 14 Regionals - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

CrossFit: Slovník pojmů a cviků
Kalendář soutěží CrossFitu
Rok se s rokem sešel a opět je tu pomalu kultovní havířovský závod Superior 14 Regionals, který se uskuteční 25. 6. 2016 v havířovské vzpěračské hale. Posun od loňského Superior 14 Open je zřejmý. Jestli se Vám Open zdálo těžké, vezměte si s sebou na Regionals raději partu přátel s nosítky.

Ale ne, nenechte se vyděsit, dle nejnovějších zpráv to zase tak hrozné nebude. Jak říká Michal Mička, záměr vyzkoušet některé workouty z Regionals v originální podobě nakonec organizátoři havířovského klání trochu přehodnotili.

„Protože jsme nabyli dojmu, že by to hodně lidí nezvládlo, rozhodli jsme se workouty i váhy v kategorii Elite modifikovat tak, aby byly pro soutěžící dvojice zvládnutelné. V soutěži Open budou nízké váhy, takové, které podle mého názoru zvládnou všichni, kteří alespoň krátce cvičí."

Ze závodu tedy nikdo nemusí mít přílišné obavy, nebude to mega hardcore, ale pouze hardcore. :) I když, kdo ví, jak se to zvrhne, když se na startovním poli sejdou taková jména, jako je Erik Tóth, Ludovit Czokoly, Jan Hanák, Filip Trojovský, Lukáš Káňa a další. Chlapské ego je ohromná hnací síla, a tak se na Superior 14 Regionals bude určitě na co dívat.

Crossfiterky, kterým by snad přišlo líto, že tahle soutěž pro ně není, nemusí zoufat. Michal Mička prý v hlavě spřádá plány i na čistě dámský závod. Pokud se myšlenka zhmotní, budou se moci crossfitové bojovnice těšit, že napříště bude havířovská vzpírárna patřit jen jim.

Další informace včetně podmínek registrace naleznete na facebookových stránkách události.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra