Reklama:

Toronto Pro Supershow 2016
- výsledky a fotografie (den 1.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pořadatelé kanadské profesionální soutěže Toronto Pro Supershow od začátků, které se datují do roku 2011, své klání pojali jako rozsahem výjimečnou akci. Již na prvním ročníku soutěže závodníci dostali prostor v sedmi kategoriích, letos jich organizátoři ve spolupráci s vedením profesionální divize IFBB vypsali hned deset, když se zde během prvního červnového víkendu představili sportovci nastupující v:

 • kulturistice mužů open
 • kulturistice mužů do 212 liber
 • kulturistice žen
 • fitness žen
 • figure žen
 • bikini fitness žen
 • physique žen
 • kulturistice vozíčkářů
 • classic physique
 • physique mužů

S ohledem na počet kategorií, v nichž se na Toronto Pro Supershow 2016 závodilo, soutěžními dny byla sobota i neděle, a tak zatímco v prvních šesti výše uvedených kategoriích proběhlo semifinále i finále již během první poloviny víkendu, na výsledky ve physique mužů a žen, classic physique a kulturistice vozíčkářů závodníci i fanoušci museli čekat až do neděle.

Klání bylo stejně jako již několikrát v minulosti znovu atraktivní i pro fanoušky bodybuildingu z České republiky, když se zde představili hned čtyři naši profesionálové. V kulturistice mužů open při svém návratu na soutěžní pódium po bezmála tříleté odmlce nastoupil Tomáš Bureš, ve dvěstědvanáctce o přízeň rozhodčích bojoval Vojtěch Koritenský, v kulturistice žen zkusila štěstí Jana Ludmila Bendová a ve physique žen naším želízkem v ohni byla Jana Stöckelová. Jaké výsledky závody nejenom našim profíkům přinesly?


Čeští závodníci na Toronto Pro Supershow 2016 - první fotografie

Janu Stöckelovou finále čeká až během neděle.


Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Abiad, Charles, Sylvester, Fahim, Pakulski
2.Almeida, Bureš, Delarosa, Fahim, Smalls, Valliere
3.Anderson, Atoyan, Yersky
4.Abiad, Charles, DeAsha, Pakulski

V kulturistice mužů open k soutěži, jíž se v roli hlavního pořadatele znovu ujal Ron Hache, nastoupilo třináct závodníků, kteří se zde zapojili do souboje o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2016 určené vítězi i body do kvalifikačního žebříku, jež měly jako tradičně připadnout borcům na druhém až pátém místě.

Klání při pohledu do startovní listiny nemělo jasného favorita na vítězství, dalo se však očekávat, že o medaile budou bojovat Max Charles, Ben Pakulski, Fouad Abiad a také zajímavým potenciálem disponující začínající profík Nathan Sylvester. Byli to právě zmínění borci, kteří od rozhodčích ještě spolu s egyptským profesionálem Ibrahimem Samim Fahimem dostali prostor v prvním semifinálovém vyvolávaní a zapojili se tak do boje o přední příčky.

Tomáš Bureš svůj semifinálový souboj se soupeři svedl hned ve druhém vyvolávání, kde kromě něj pózoval již zmíněný Fahim a spolu s ním také Paulo Almeida, Jonathan Delarosa, Fred Smalls a Iain Valliere. To znamenalo, že český profík v danou chvíli bojoval o páté až desáté místo, ale také to, že Sami Ibrahim Fahim vypadl z boje o medaile. O ty tak reálně usilovali již pouze Pakulski, Abiad, Charles a Sylvester.

Ben Pakulski na Toronto Pro Supershow 2016

Právě Nathan Sylvester si přitom do Toronta přivezl pořádnou porci zdravého sebevědomí, ke kterému mu v jeho nováčkovské profesionální sezóně pomohla druhá místa z BodyPower Pro a následného California Pro, kde, jak Nathan věřil, měl zvítězit na úkor domácího Steva Kucla. Co se Sylvesterovi nepodařilo v Kalifornii, se mu nakonec v Kanadě povedlo. Díky solidním objemům, jež budoval pod vedením trenéra Ahmada Askara v kuvajtském Oxygen Gymu, vyváženosti postavy, úzkému pasu a dobré formě se na Toronto Pro Supershow probojoval ke svému prvnímu profesionálnímu vítězství. Svým výkonem v dosavadním průběhu sezóny i výsledkem z Toronta navíc naznačil, že od toho, aby na přední příčky mohl pomýšlet i v ještě nabitější konkurenci, s jakou se setkal například na letošním New York Pro, kde skončil sedmý, jej dělí pouze několik dalších kilogramů svalové hmoty.

Druhé místo vybojoval americký profík Max Charles, jenž i tentokrát prokázal, že se mu od okamžiku, kdy na NPC USA 2013 vybojoval profesionální kartu, podařilo až neskutečným způsobem zapracovat na svalovém rozvoji stehen, což výrazně pomohlo vyváženosti jeho postavy. K Maxovým přednostem nadále patří skvělé paže a výborný hrudník, což po léta dodává na působivosti jeho nejsvalnatější póze. Pokud bychom hledali hlavní důvod, pro který Charlesovi v Torontu uniklo vysněné vítězství, byla by jím zřejmě skutečnost, že v zadních postojích nepůsobil zdaleka stejně dotaženě jako v čelních.

Fouad Abiad se přípravu na závody rozhodl dokončit i přesto, že si před čtyřmi týdny utrhl velký sval oblý, který ovládá ramenní kloub. Kvůli zranění mohl po tři neděle trénovat pouze dolní polovinu těla a první lehké tréninky pro tu horní mohl absolvovat až v průběhu tohoto týdne. S ohledem na svou situaci tento zkušený kanadský profík na pódium dokázal přinést až těžko uvěřitelné plné svaly, kterému mu pomohly ke třetímu místu.

Čtvrtou příčku při svém prvním startu od vystoupení na loňském Arnold Classic Australia obsadil Ben Pakulski, jenž na pódium přinesl monstrózní kvadricepsy, o něco subtilnější horní polovinu těla, než u něj bylo v předchozích letech zvykem, ale také výrazně lepší kontrolu břišních svalů a zřejmě i mírně užší pas.

Páté místo na úkor nakonec šestého Ibrahima Samiho Fahima vybojoval Jonathan Delarosa, sedmý skončil ambiciózní domácí borec Iain Valliere, jenž pro letošní sezónu pod vedením trenéra Matta Jansena pracoval na zlepšení rozvoje hrudníku a zad a před soutěží se netajil svým cílem pokusit se v průběhu sezóny kvalifikovat na Mr. Olympia. Aby Iain mohl pomýšlet na sbírání bodů do kvalifikačního žebříčku, který je pro něj prozatím zřejmě jedinou cestou, jak se na Olympii nominovat, bude nicméně muset závodit stejně ostrý, jako tomu bylo na jeho loňských soutěžích, a to se mu tentokrát nepovedlo.

Tomáš Bureš na Toronto Pro Supershow vybojoval deváté místo, když jej ve výsledkové listině poněkud sporně předstihl sice mohutnější, ale zejména v zadních postojích měkce působící Paulo Almeida. Český profík na pódium přinesl své tradiční líbivé tvary a linie a formu, která jej opravňovala k tomu, aby pomýšlel na o něco lepší umístění, než určili rozhodčí.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika mužů open:

  1. Nathan Sylvester*
  2. Max Charles
  3. Fouad Abiad
  4. Ben Pakulski
  5. Jonathan Delarosa
  6. Ibrahim Sami Fahim
  7. Iain Valliere
  8. Paulo Almeida
  9. Tomáš Bureš
  10. Fred Smalls
  11. Brian Yersky
  12. Grigori Atoyan
  13. Jon Anderson

* kvalifikace na Mr. Olympia 2016


1. Nathan Sylvester

2. Max Charles

3. Fouad Abiad

4. Ben Pakulski

9. Tomáš Bureš

Závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2015 1.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2015 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2015 3.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2015 4.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2015 5.
William Bonac Nizozemsko Nordic Pro 2015 1.
Lukáš Osladil Česká republika Europa Phoenix Pro 2015 1.
Joshua Lenartowicz Austrálie San Marino Pro 2015 1.
Cedric McMillan USA Levrone Pro Classic 2016 1.
Kai Greene USA Arnold Classic 2016 1.
Kevin Levrone USA speciální pozvání -
Roelly Winklaar Curacao BodyPower Pro 2016 1.
Steve Kuclo USA California Pro 2016 1.
Nathan Sylvester Velká Británie Toronto Pro Supershow 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Ronny Rockel Německo 16
2. Justin Compton USA 10
3. Branch Warren USA 8
3. Lionel Beyeke Francie 8
3. Victor Martinez Dominikánská republika 8
3. Max Charles USA 8
7 Rafael Jaramillo USA 5
7. Juan Morel USA 5
9. Jose Raymond USA 4
9. Kenneth Jackson USA 4
9. Vitaly Fateev Rusko 4
12. Robert Piotrkowicz Polsko 3
12. Michael Kefalianos Řecko 3
12. Essa Obaid UAE 3
12. Fouad Abiad Kanada 3
16. Mohamad Bannout Libanon 2
16. Manuel Lomeli Mexiko 2
16. Toney Freeman USA 2
16. Evan Centopani USA 2
16. Fred Smalls USA 2
16. Alexis Rivera Rolon USA 2
16. Ben Pakulski Kanada 2
23. Emiliano Dell´Uomo Itálie 1
23. Branden Ray USA 1
23. Alexey Shabunya Bělorusko 1
23. Paulo Almeida Kanada 1
23. Michael Lockett USA 1
23. Jonathan Delarosa USA 1


Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Ahmad, Cambronero, Dugdale, Ho, Koritenský, Prevaly, Watson
2.Ahmad, Cambronero, Koritenský, Prevaly
3.Carrasco, Doucette, Hatami, Meadows, Ofurum
4.Anderson, Bernard, Edwards, Lynds, Parra
5.Cambronero, Ho, Watson

Skutečnost, že je startovní pole kategorie do 212 liber početnější, než tomu je na stejné soutěži v kategorii open, už nebývá výjimkou a totéž platilo i na Toronto Pro Supershow, když se zde v lehčí váze do boje o postup na Olympia 212 Showdown 2016 zapojilo sedmnáct závodníků. První semifinálové vyvolávání napovědělo, že o přední příčky budou usilovat Ahmad Ahmad, Alejandro Cambronero, Mark Dugdale, Kim Jun Ho, Vojtěch Koritenský, Frantz Prevaly a Zane Watson, v dalším průběhu prejudgingu se pak souboj o medaile zúžil pouze mezi Watsona, Cambronera a Hoa.

Své druhé vítězství v řadě a celkově třetí v profesionální kariéře na soutěži vybojoval estetický šampión nedávného Puerto Rico Pro Alejandro Cambronero, jenž se svými 176 cm není úplně typickým představitelem dvěstědvanáctky. Devětatřicetiletý kulturista kostarického původu v Torontu znovu těžil z líbivých linií solidní formy i dobrého pózingu a bude zajímavé sledovat, zda se mu letos na Olympia 212 Showdown podaří vylepšit loňské slušné dvanácté místo.

Druhé místo poněkud sporně obsadil obhájce loňského prvenství Zane Watson, jenž na pódium nastoupil podstatně subtilnější, než tomu bylo v minulé sezóně, a dost možná se měl umístit výrazně níže. Třetí příčku si připsal korejský veterán Kim Jun Ho, jenž ani v sedmačtyřiceti letech neztrácí nic ze svých objemů. Za výsledek z Toronto Pro Supershow mu patří další tři body do kvalifikačního žebříčku, v němž se aktuálně dělí se Shaunem Claridou a Marcem Riverou o první místo.

Čtvrtý skončil pěkně připravený americký čtyřicátník Mark Dugdale, u nějž celkový dojem z postavy mírně kazily snad jen poměrně patrné následky zranění prsního svalu. K výborné páté příčce se při svém prvním profesionálním startu v zámoří probojoval Vojtěch Koritenský, jenž si tak drží skvělou bilanci, když se mezi profíky prozatím pokaždé dokázal probojovat do nejlepší pětice. V Torontu bylo podobně jako před nedávnem na Mozolani Pro Classic jasně patrné, že se našemu profíkovi od loňské sezóny podařilo výrazně zapracovat na celkových objemech, zámořští komentátoři pak kladně hodnotili i jeho stavbu těla, připravenost a plnost svalů.

K soupeřům, které Vojtěch Koritenský dokázal v Kanadě porazit, patří také Ahmad Ahmad, jenž se tak tentokrát musel spokojit až s šestým místem. Sedmý skončil výjimečným potenciálem disponující Frantz Prevaly, jenž se letos na rozdíl od loňské sezóny rozhodl nezávodit po boku těžkotonážníků v kategorii open a zkusil štěstí právě v lehčí váze.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Alejandro Cambronero*
  2. Zane Watson
  3. Kim Jun Ho
  4. Mark Dugdale
  5. Vojtěch Koritenský
  6. Ahmad Ahmad
  7. Frantz Prevaly
  8. Mehdi Hatami
  9. Greg Doucette
  10. John Meadows
  11. Kevin Ofurum
  12. Raul Carrasco
  13. Mboya Edwards
  14. Santana Anderson
  15. Benjamin Parra
  16. Patrick Bernard
  16. Mike Lynds

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2016


1. Alejandro Cambronero

5. Vojtěch Koritenský

Vybraní závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2015 1.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2015 2.
Hidetada Yamagishi Japonsko Olympia 212 Showdown 2015 3.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2015 4.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2015 5.
Charles Dixon USA Europa Phoenix Pro 2015 1.
Babak Akbarnia Írán O. A. W. Showdown 2015 1.
Guy Cisternino USA Miami Muscle Beach Pro 2016 1.
Sami al Haddad Bahrajn Mozolani Pro Classic 2016 1.
Alejandro Cambronero USA Puerto Rico Pro 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Shaun Clarida USA 9
1. Marco Rivera USA 9
1. Kim Jun Ho Korea 9
4. Kyung Won Kang Korea 8
4. Ahmad Ahmad Švédsko 8
6. Craig Richardson USA 5
6. Raul Carrasco Španělsko 5
8. Teina O'Malley Nový Zéland 4
8. Wendell Floyd USA 4
8. Ronny Rockel Německo 4
8. Zane Watson Kanada 4
12. Milan Šádek Česká republika 3
12. Mitchell Staats USA 3
12. Mike Debenham Austrálie 3
12. Vojtěch Koritenský Česká republika 3
12. Mark Dugdale USA 3
17. Tristen Escolastico USA 2
17. Mateo Vaihu Nový Zéland 2
17. Alison Maria Bonaire 2
20. Kevin Ofurum USA 1
20. Zoran Kolevski Makedonie 1


Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Bendová, Carolan, Clark, Hillis, LeFrancois, Matta, Meza

V kulturistice žen se na pódiu představilo sedm závodnic, které během semifinále pózovaly všechny v jedné řadě. Rozhodčí nejvíce oslovila domácí veteránka Laura Carolan, která profesionální kartu vlastní už od svého absolutního vítězství na národním šampionátu z roku 1992. Na Toronto Pro Supershow k přednostem této zkušené závodnice patřila především extrémní finální dotaženost, kdy na jejím těle bylo díky kombinaci vyrýsování a odvodnění vidět doslova každé svalové vlákno.

Druhé místo vybojovala jednapadesátiletá Nancy Clark, na třetí příčku při svém návratu na soutěžní pódium po dvou a půl letech bez závodění dosáhla perfektně připravená Cathy LeFrancois. Čtvrté místo si při svém profesionálním debutu připsala Robin Hillis, k pátému místu se pak probojovala česká profesionálka Jana Ludmila Bendová, která na pódium přinesla svalovou vyzrálost, separaci i potřebnou tvrdost a ostrost svalů.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - kulturistika žen:

  1. Laura Carolan*
  2. Nancy Clark
  3. Cathy LeFrancois
  4. Robin Hillis
  5. Jana Ludmila Bendová
  6. Silvia Matta
  7. Liz Meza

* kvalifikace na Wings of Strength´s Rising Phoenix World Championships 2016


1. Laura Carolan

5. Jana Ludmila Bendová

Vybrané závodnice na dalších příčkách


Závodnice kvalifikované na Wings of Strength´s
Rising Phoenix World Championships 2016 ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Margie Martin USA W. of S. R. P. W. Ch. 2016 1.
Helle Trevino Dánsko W. of S. R. P. W. Ch. 2016 2.
Debi Laszewski USA W. of S. R. P. W. Ch. 2016 3.
Yaxeni Oriquen Venezuela W. of S. R. P. W. Ch. 2016 4.
Alana Shipp USA W. of S. R. P. W. Ch. 2016 5.
Kim Buck USA Puerto Rico Pro 2016 1.
Laura Carolan Kanada Toronto Pro Supershow 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika žen - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Isabelle Turell USA 4
1. Nancy Clark Kanada 4
3. Cathy LeFrancois Kanada 3
4. Silvia Matta Itálie 2
4. Robin Hillis Kanada 2
6. Amanda Aivaliotis Kanada 1
6. Jana Ludmila Bendová Česká republika 1


Toronto Pro Supershow 2016 - fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Capes, Dawn, Duba, Khadr
2.Cerbelli, Kane, Matthews, Semanoff, Taddeo

V devítičlenném startovním poli fitness žen se k vítězství při svém teprve druhém profesionálním startu probojovala třiadvacetiletá Ariel Khadr, která profesionální kartu získala už v sezóně 2009, jen několik dnů po svých sedmnáctých narozeninách. Druhé místo za touto závodnicí, které v žilách koluje mix egyptské, polské a ruské krve vybojovala Myriam Capes, třetí skončila Dominique Matthews, za níž čtvrtá příčka patří Stacy Dawn. K pěknému pátému místu se pak při svém profesionálním debutu probojovala Jeanine Taddeo.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - fitness žen:

  1. Ariel Khadr*
  2. Myriam Capes
  3. Dominique Matthews
  4. Stacy Dawn
  5. Jeanine Taddeo
  6. Kristine Duba
  7. Brittany Kanne
  8. Holly Semanoff
  9. Maria Laura Cerbelll

* kvalifikace na Fitness Olympia 2016


1. Ariel Khadr


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2015 1.
Tanji Johnson USA Fitness Olympia 2015 2.
Myriam Capes Kanada Fitness Olympia 2015 3.
Regiane Da Silva Německo Fitness Olympia 2015 4.
Bethany Wagner USA Fitness Olympia 2015 5.
Ariel Khadr USA Toronto Pro Supershow 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie fitness - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Whitney Jones USA 20
2. Ryall Graber-Vasani Kanada 8
3. Marta Aguiar Uruguay 5
4. Kristine Duba USA 4
5. Piia Pajunen Finsko 3
5. Dominique Matthews Kanada 3
7. Giorgia Foroni Itálie 2
7. Sara Kovach USA 2
7. Stacy Dawn USA 2
10. Aurika Tyrgale Rusko 1
10. Jeanine Taddeo USA 1


Toronto Pro Supershow 2016 - figure žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Bumstead, Delarosa, Dunn, Noel, Pearson, Zelinka
2.Ash, Brown, Clark, Gallego, Russo, Youngstrom
3.Berg, Martineau, Mayer, Bailey, Waples, Rhode
4.Abrhiem, Chartrand, Gorun, Holden, Moskaluk


Ve třiadvacetičlenném startovním poli figure žen si nejlépe vedla manželka Jonathana Delarosy Swann, která tak slaví přímou kvalifikaci na letošní ročník Figure Olympia. Výborné druhé místo při svém profesionálním debutu vybojovala vítězka loňského Arnold Classic Amateur v bodyfitness žen do 167 cm Julie Peterson, pěknou třetí příčku si připsala zkušená Krista Dunn. Čtvrté místo tentokrát patří Melanii Noel, pátá skončila začínající profesionálka Melissa Bumstead, již jsme Vám blíže představili již v tomto článku.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - figure žen:

  1. Swann Delarosa*
  2. Julie Peterson
  3. Krista Dunn
  4. Melanie Noel
  5. Melissa Bumstead
  6. Emily Zelinka
  7. Mayla Ash
  8. Agnese Russo
  9. Kim Clark
  10. Kalli Youngstrom
  11. Sasha Brown
  12. Veronica Gallego
  13. Laurelle Martineau
  14. Chantel Mayer
  15. Karina Rhode
  16. Natalie Waples
  17. Natalie Abrheim
  17. Ellen Elizabeth Berg
  17. Tanya Chartrand
  17. Doina Gorun
  17. Joanne Holden
  17. Lisa Moskaluk
  17. Tamara Riberio-Bailey

* kvalifikace na Figure Olympia 2016


1. Swann Delarosa


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Latorya Watts USA Figure Olympia 2015 1.
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2015 2.
Candice Lewis USA Figure Olympia 2015 3.
Camala Rodriguez USA Figure Olympia 2015 4.
Candice Keene USA Figure Olympia 2015 5.
Carolyn Hudson Harris USA Border States Pro 2015 1.
Kati Alander Finsko Nordic Pro 2015 1.
Gennifer Strobo USA Arkansas Pro 2015 1.
Christina Woodward USA Kentucky Muscle Pro 2015 1.
Adela Ondrejovičová Slovensko San Marino Pro 2015 1.
Myra Rogers Nový Zéland New Zealand Pro 2016 1.
Carly Starling Horrell USA Cali. Governors Pro Cup 2016 1.
Ivana Ivusic USA St. Louis Pro 2016 1.
Cydney Gillon USA Miami Muscle Beach Pro 2016 1.
Cassandra Carpenter USA Europa Orlando Pro 2016 1.
Brittany Campbell USA New York Pro 2016 1.
Maria Luisa Baeza Diaz USA Puerto Rico Pro 2016 1.
Nadia Wyatt USA Optimum Classic Pro 2016 1.
Swann Delarosa USA Toronto Pro Supershow 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie figure - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Allison Frahn USA 12
2. Georgina Lona Mexiko 8
3. Veronica Gallego Španělsko 7
3. Krista Dunn USA 7
5. Sandra Grajales Mexiko 6
5. Natalia Abraham Coelho USA 6
7. Sarah Sweeney USA 5
8. Julie Mayer USA 4
8. Megan Wyble USA 4
8. Amanda Doherty Austrálie 4
8. Shalako Bradberry USA 4
8. Stephanie Hammermeister USA 4
8. Sharmane Williams USA 4
8. Julie Peterson Kanada 4
15. Andrea Calhoun USA 3
15. Anniken Froyslie Norsko 3
15. Yvette Brown Austrálie 3
15. Danielle Kifer USA 3
15. Monique Terry USA 3
15. Tamika Irvin USA 3
15. Laurelle Martineau USA 3
22. Lauren Valentino USA 2
22. Lorena Cozza Itálie 2
22. Asher Prior Austrálie 2
22. Angie LeMay USA 2
22. Bojana Vasiljevic Srbsko 2
22. Elena Kirshchina Rusko 2
22. Sasha Brown USA 2
22. Melanie Noel Kanada 2
30. Jennifer Van Zant USA 1
30. Maria Garcia Španělsko 1
30. Wendy Fortino USA 1
30. Idalia Molina USA 1
30. Maggy Cambronero USA 1
30. Susetty Tabash Kostarika 1
30. Mayla Ash USA 1
30. Melissa Bumstead Kanada 1


Toronto Pro Supershow 2016 - bikini fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Ells, Garcia, Maleton, Ronzitti
2.Ammirato, Amurao, Benoit, Kim, Ortiz, Watson
3.Andrade, French, Long, Mckown, Mihaly, Pinsonneault

Z šestnácti bikini fitnessek, které si na tradiční kanadskou profesionální show našly cestu, se nejvíce dařilo Jennifer Ronzitti, která tak na své první profesionální vítězství dokázala dosáhnout hned na druhé soutěži, ke které mezi elitou nastoupila. Cenné druhé místo vybojovala domácí Anya Ells, za níž se na třetím až pátém místě v uvedeném pořadí srovnaly Dayna Maleton, Angie Garcia a Cynthia Benoit.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2016 - bikini fitness žen:

  1. Jennifer Ronzitti*
  2. Anya Ells
  3. Dayna Maleton
  4. Angie Garcia
  5. Cynthia Benoit
  6. Valeria Amirato
  7. Gigi Amurao
  8. Kaitlyn Watson
  9. Joni Ortiz
  10. Lucy Kim
  11. Juliane Andrade
  12. Lindsay Pinsonneault
  13. Raquel Long
  14. Evelyn Mihaly
  15. Dana French
  16. Linda Mckown

* kvalifikace na Bikini Olympia 2016


1. Jennifer Ronzitti


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia ke 4. 6. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2015 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2015 2.
Courtney King USA Bikini Olympia 2015 3.
India Paulino USA Bikini Olympia 2015 4.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2015 5.
Michelle Sylvia USA Ft. Lauderdale Cup 2015 1.
Romina Basualdo Argentina Dayana Cadeau Classic 2015 1.
Sara Back Finsko Neva Pro Show 2015 1.
Narmin Assria USA Iowa Pro 2015 1.
Iveth Carreon USA Sacramento Pro 2015 1.
Egle Eller-Nabi Estonsko San Marino Pro 2015 1.
Breena Martinez USA Ferrigno Legacy 2015 1.
Ekaterina Shokhina Rusko O. A. W. Showdown 2015 1.
Margret Gnarr Island Legends Pro Classic 2016 1.
Alyssa Germeroth USA MuscleContest Pro 2016 1.
Sheena Martin Nový Zéland Orlando Pro 2016 1.
Brittany Taylor USA St. Louis Pro 2016 1.
Catherine Radulic USA Miami Muscle Beach Pro 2016 1.
Angelica Teixeira USA Salt Lake City Pro 2016 1.
Tatiana Debique USA Florida Grand Prix 2016 1.
Bianca Berry USA Eastern Seaboard Pro 2016 1.
Nina Ross Velká Británie Mozolani Pro Classic 2016 1.
Mylien Nguyen USA Optimum Classic Pro 2016 1.
Jennifer Ronzitti USA Toronto Pro Supershow 2016 1.
Cori Baker USA Northern California Pro 2016 1.
Whitney Wiser USA Muscle Mayhem Pro 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček ke 4. 6. 2016:

p. jméno stát body
1. Justine Munro Kanada 20
2. Francesca Lauren USA 11
2. Lauren Irick USA 11
4. Jamie Del Angel USA 10
5. Vladimíra Krásová Česká republika 9
5. Adriana Hill USA 9
7. Adrienne Crenshaw USA 8
8. Noemi Olah Maďarsko 7
8. Caryn Paolini USA 7
10. Christina Strom Fjaere Norsko 6
10. Marcia Gonçalves Brazílie 6
12. Marissa Rivero USA 5
12. Cristina Ortiz USA 5
12. Cynthia Benoit Kanada 5
12. Amber Callahan USA 5
16. Angela Okon USA 4
16. Inge Möeller Argentina 4
16. Heidi Carlsen USA 4
16. Christie Marquez USA 4
16. Anya Ells Kanada 4
16. Angie Garcia USA 4
22. Sandra Jokic Norsko 3
22. Angela Marquez USA 3
22. Tawna Eubanks USA 3
22. Vicki Counts USA 3
22. Ashley Kiyonaga USA 3
22. Ashley Gaines USA 3
22. Jessica Renee USA 3
22. Kenea Yancey USA 3
22. Jaana Malytcheva Finsko 3
22. Elisangela Angell Brazílie 3
22. Jana Dobos Majerníková Slovensko 3
22. Lacey DeLuca USA 3
22. Dayna Maleton USA 3
22. Rachelle DeJean USA 3
36. Anna Kiseleva Rusko 2
36. Chanan Siglock USA 2
36. Taylor Rhodenbaugh USA 2
36. Marites Miller USA 2
36. Camile Periat USA 2
36. Valeria Ammirato Německo 2
36. Diana Salamon Maďarsko 2
36. Tiffany Urrea USA 2
36. Michelle Mein USA 2
36. Taylor Anderson USA 2
36. Jessica Lynn USA 2
47. Alla Semenova Ukrajina 1
47. Liana Moroz Rusko 1
47. Kate Abate USA 1
47. Janelle McGuire USA 1
47. Heather Schofield Velká Británie 1
47. Lisa Asuncion USA 1
47. Lindsay Pinsonneault Kanada 1
47. Karina Skowronska Velká Británie 1
47. Casey Samsel USA 1
47. Samantha Maycock USA 1
47. Yana Kuznetsova Rusko 1
47. Yarishna Ayala Portoriko 1
47. Gigi Amurao USA 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Australia, Africa, Australia a Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Foto:
www.muscle-insider.com / Simon Lau
www.npcnewsonline.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

13.06.11:24kulturistikabb - Tomáš dobrá forma slušne pripravený. Mohol byť aj vyššie o..
09.06.06:43dzordn2 - Doplněno :-)
07.06.15:41Dekster - už se těším na ostatní fotky *1*
06.06.12:23Jakub Šubrt - Perfektní výsledky na takto prestyžních závodech!! .... GR..
05.06.16:12bob79 - Myslím že solidní výsledky i když Bureše jsem taky viděl n..
05.06.12:30The.FleX - Vypada to, ze jim vysla dost dobra forma. Bures ale mohl b..
05.06.12:15Turakam - Pekné predstavenie českých profíkov, Vojtu som mal s prehľ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra