Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Arnold Classic Africa
2016 - zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Jihoafrický Johannesburg ve dnech 27. až 29. května hostí první ročník multisportovní akce Arnold Classic Africa. Na té dostanou příležitost nejenom vzpěrači, powerlifteři, strongmani, volejbalisté, šachisté nebo stolní tenisté, ale především profesionální kulturisté a závodníci nastupující v amatérských kategoriích federace IFBB.

Právě v amatérské kulturistice a fitness se události přitom mohou zúčastnit sportovci přihlášení národními svazy z celého světa, a tak se lze již nyní těšit na atraktivní a pestré souboje. Z České republiky k závodům odcestovala Margita Zámolová, která se v Johannesburgu představí ve physique žen. Informace o průběhu Arnold Classic Africa 2016 i o tom, jak se naší jediné účastnici na soutěži daří, pro Vás budeme shromažďovat v následujícím článku s krátkými zprávami z místa dění.


Neděle, 23:45

Po včerejším úspěchu v kategorii i v souboji o celkové prvenství dnes Margitu Zámolovou čekala slavnostní recepce s Arnoldem Schwarzeneggerem. Nejenom během ní, ale právě ještě i během sobotních bojů na pódiu, vznikly následující snímky.

Sobota, 12:35

Margita Zámolová na své druhé velké mezinárodní soutěži v pro ní nové kategorii physique žen dosáhla fantastického výsledku. Z Arnold Classic Africa si odnáší absolutní vítězství!

Pátek, 21:30

V Johannesburgu dnes proběhl první soutěžní den klání v amatérské kulturistice a fitness, když v rámci Arnold Classic Africa 2016 o přízeň rozhodčích bojovali závodníci nastupující v kulturistice juniorů a masters, physique juniorů, mužů a mužů masters, klasické kulturistice juniorů a mužů i bikini fitness juniorek a bikini fitness žen masters. Za pátečním děním na soutěži se nyní ohlížíme prostřednictvím několika dalších fotografií z objektivu mezinárodního rozhodčího Františka Zámoly. Margitu Zámolovou, naši jedinou závodnici na soutěži, boje na pódiu čekají zítra.

Čtvrtek, 21:55

Margita Zámolová má po prezentaci, během níž vznikla i část z dalších fotografií, které jsme pro Vás doplnili do článku. Další snímky pak napovídají, že je město na Arnold Classic Africa více než připraveno a že pořadatelé v čele s Waynem Pricem chystají pro závodníky velkolepou scénu!

Středa, 15:45

Margita Zámolová v doprovodu svého manžela, mezinárodního rozhodčího Dr. Františka Zámoly, odletěla do Jihoafrické republiky dnes odpoledne. Cesta naší malé výpravy do Johannesburgu přitom vede přes přestup v Dubaji.


Foto:
František Zámola


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

31.05.10:13Ashok - Super! Znamena to tedy profi kartu?
30.05.20:07Minion - Nedivím se, že vyhrála, soupeřky neměly šanci. A fotku s A..
29.05.06:58amoresPE - Tak toto je paradicka, gratulujem... *79*
28.05.13:25mirus - Moc hezký, veliká gratulace *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra