Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Florida Grand Prix 2016
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Floridské West Palm Beach v sobotu 14. května přivítalo další letošní profesionální soutěž federace IFBB, když zde v rámci tamní Florida Grand Prix změřili síly závodníci nastupující v classic physique a bikini fitness žen. V obou kategoriích se přitom bojovalo jak o přímý postup na Olympia Weekend 2016, jenž měl připadnout vítězi, tak i o body do kvalifikačního žebříčku.

Florida Grand Prix 2016 - classic physique

V kategorii classic physique, ve které se v profesionální divizi IFBB závodí teprve od letošního března, se na floridském klání představilo sedm borců. Na pódiu přitom opět nechyběl někdejší špičkový profesionál kategorie open Darrem Charles, jenž si tak nenechal ujít dosud žádné závody v rozvíjející se kategorii. Na klání tentokrát nenašel výraznějšího soupeře a v classic physique si tak drží skvělou bilanci, když během pěti soutěžních startů vybojoval dvě vítězství a tři druhá místa.

Za vítězným borcem z Trinidadu a Tobaga se ve West Palm Beach ke druhé příčce probojoval solidními objemy disponující Sean Harley. Ten pro svá další soutěžní vystoupení musí asi nejvíce ze všeho zapracovat na pózingu, který pro něj jako pro borce, jenž mezi profíky začínal ve physique mužů, zatím stále představuje určitou výzvu. Přesto, že Sean před závody doufal ve vítězství, ze svého výsledku nemusí být příliš zklamaný. Získal za něj další čtyři body do kvalifikačního žebříčku, ve kterém se ujal vedení.

Třetí místo vybojoval Frank Same, který první zkušenosti s kategorií classic physique získal již na dubnovém Miami Muscle Beach Pro, čtvrtý skončil Pierre Vuala, jenž na Florida Grand Prix v nové kategorii závodil vůbec poprvé. Jako poslední se do první pětice vtěsnal Jean Walkins Louis.