Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Extrémní závod Kilpi Heroes Race 2016 Vás čeká v červnu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Po skvělém startu prvního ročníku Kilpi Heroes Race 2015 tým organizátorů Spolku hrdinů připravuje nový ročník největšího a nejtěžšího extrémního překážkového běhu na severní Moravě.

Radost a odpovědnost po povedeném prvním ročníku

Kilpi Heroes Race 2015 našel své útočiště v ikonickém a malebném prostředí podzámčí zámku v Hradci nad Moravicí. Prvního ročníku se účastnilo 380 závodníků a skvělou atmosféru zajistila bohatá divácká kulisa. Vždyť místo závodu i trať jsou oblíbeným místem pro turistiku, rodinné výlety a sport po celý rok.

Závodníci na prvním ročníku museli překonat čtyřmetrovou stěnu, elektrickou sprchu nebo se plazit několik desítek metrů pod ostnatým drátem za ustavičného proudu vody z hasičských hadic. Organizátoři připravili také "biatlonské" překážky, jako je střelba z luku nebo hod oštěpem.

Třináctikilometrovou trasu s brutálním šestisetmetrovým převýšením a více než třiceti překážkami nakonec zvládl nejrychleji Aleš Velička. Trať, která začínala i končila u hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí, pokořil za hodinu a šestnáct minut.

Oficiální video závodu Kilpi Heroes Race 2015

Co závodníky čeká na Kilpi Heroes Race 2016?

V prvé řadě mnohem větší účast závodníků a diváků. V současné době, dva měsíce před startem, má zaplaceno závod již 500 "hrdinů". Závodníci se tak mohou těšit na hutnou atmosféru, tvořenou nejen stovkami závodníků, ale také stovkami diváků.

V ročníku 2016 jsme připravili dvě tratě - o délce 13 km a 7 km. Na dlouhé trati závodníky čeká 30 překážek, na krátké 20 překážek.

Proběhněte celý závod Kilpi Heroes Race 2015

Ceny Kilpi Heroes Race 2016

  • do 30. 4. 2016 - 790 Kč
  • 1. 5. 2016 - 15. 6. 2016 - 890 Kč
  • na místě - 1000 Kč

I v ročníku 2016 se můžete těšit na oblíbené rytíře, magické noční ohnivé vystoupení a večerní párty pod otevřeným nebem. Připravujeme další "atrakce", které zpříjemní závodníkům i divákům nejen samotný závod, ale vůbec celý den až do pozdních nočních hodin.

Těšit se můžete na nové překážky, ať už silového, koordinačního charakteru, nebo překážky, při kterých musíte prokázat jasnou mysl a soustředěnost.

Pokud jste z Prahy, můžete využít závod ke strávení aktivního víkendu v Hradci nad Moravicí. Již od minulého roku existuje z Prahy do Opavy přímé vlakové spojené InterCity Opava. Do Opavy se tak přímo z pražského hlavního nádraží dostanete v pátek večer bez přestupů. Z Opavy do Hradce nad Moravici vede 9 km dlouhá přímá cesta první třídy nebo také vlakové spojení.

Ubytovat se není problém doslova pár metrů od centra závodu v hotelu Belaria nebo ve stanovém městečku. Navíc již v pátek si budete moct posedět a prozkoumat trať.

Závod lze navíc spojit s festivalem Hradecký slunovrat, kdy během pátku a soboty (24. - 25. června) vystoupí v areálu hradeckého zámku řada celorepublikových kapel. Pěšky se z prostoru závodu do areálu závodu dostanete pohodlně za 10 minut.

Kilpi Heroes Race - registrace
Facebook Kilpi Heroes Race 2016
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 51 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra