Reklama:

Pád Londýna: Desetiboj
Gerarda Butlera

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Gerard Butler se po úspěchu akčního filmu Pád Bílého domu vrací v roli osobního strážce amerického prezidenta. Oba se v ulicích britské metropole ocitnou jako lovná zvěř a Gerard Butler předvede vynikající akční desetiboj.

Střelba

Pochopitelně. Vynikající střelba patří k povinné výbavě akčních hrdinů, jejichž postavy jsou tak dobré, že se na filmové plátno vracejí. Kombinace rychlosti a přesnosti ze všech druhů palných zbraní. Během honičky v autě se chytí dveří, téměř celý se za plné rychlosti vykloní ven a sestřelí jednoho z pronásledovatelů na motorce.

Box a jiné ruční práce

Své protivníky nelikviduje neosobně na dálku s pomocí těžké artilerie a těžkých kulometů. Velkou část jich musí zlikvidovat zblízka v nelítostných a úporných osobních soubojích. Nebo rychlou ranou do ohryzku.

Práce s nožem

V osobních soubojích rád a přesně používá vedle pěstí i svůj nůž.

Slovo na „F“

V této disciplíně zaznamenal výrazné zlepšení. V tom smyslu, že používání slavného anglického slova na „F“ hodně navýšil a jeho postava si opravdu nebere servítky. V jeho situaci ostatně není čas mluvit slušně.

Běh

Jeho postava má hlavní úkol - ochránit svého prezidenta a udržet ho naživu. Jsou sami bez jakékoliv podpory v ulicích ochromeného Londýna, v němž se to hemží teroristy. Pro teroristy jsou hlavní trofejí a nezbývá než běžet.

Hra v oslabení

Londýn je na kolenou, centrum města v plamenech, vládne chaos. Pro tuhle chvíli ovládli město teroristé, Gerard Butler a jeho prezident v něm zůstali zcela osamoceni, odkázáni jen na sebe. Každý akční hrdina ale zvládá hru proti přesile skvěle a zářezy na jeho pažbě rychle přibývají.

Rychlá jízda

Francouzský prezident mrtev, kanadský premiér mrtev, hlavy států se staly obětí masivního teroristického útoku během státního pohřbu. Amerického prezidenta musí Gerard Butler dostat k vrtulníku rychlou jízdou autem napříč zdemolovanou metropolí. A s teroristy v zádech.

Hod granátem

Vrcholnou akční scénu, kdy proti sobě stojí dvě skupiny v jedné ulici v plné palbě, může zvrátit speciálně upravená dodávka protivníků s rotačním kulometem. Spoluhráči jsou v šachu, ale rovnováhu obnoví přesný hod granátem.

Skok do dálky

Akční jízda plná hvízdajících kulek pokračuje a v další disciplíně je potřeba využít intenzivní přestřelky k vyšplhání na lešení a k následnému nepozorovanému skoku přes ulici do týlu nepřítele.

Udržení prezidenta naživu

Poslední disciplína se rozhoduje od 7. dubna v kinech.


Pád Londýna - trailerLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.04.12:59KKarmasin - Podle traileru to vypadá jako dobrá oddechová střílečka*79*
03.04.12:48thoth - Tohle nechápu...-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
70mMyW!53 (22:58) • treba to je Rando, jen zmenil taktiku,zacal psat cesky aby nebyl odhalen
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
reveira (21:39) • Jsem stejný ročník jako pan Pavel a cvičím od patnácti a za tu dobu se mi potvrdilo, že...
magazínMiloš Pavlů a Alena Dobročani - záda...
reveira (21:31) • Pan Miloš je super rafan.*79* Vypadáte skvěle PANE Mistře.
magazínEuropean Pro 2020: výsledky a fotogra...
70mMyW!53 (19:39) • pro me jeden z nejvetsich failu IFBB za posledni dobu https://www.youtube.com/watch?v=...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Wings of...
dzordn2 (08:15) • Dobrý den, v textu je chyba, ve vyhodnocení tipovačky v tabukce jste. Tex upravíme. Děk...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra