Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

Report ze semináře
s Michalem Kulštejnem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Ing. Michal Kulštejn: Semináře "Sacharidové vlny - co v knize nenajdete"
Minulou sobotu 26. 3. proběhl v Praze jeden ze dvou seminářů s Michalem Kulštejnem, který byl zaměřený na sacharidové vlny a o kterém jsme Vás informovali v tomto článku. Semináře se zúčastnilo 25 lidí. Účastníci měli možnost dozvědět se detailnější informace, pomocí kterých mohli lépe porozumět celé problematice sacharidových vln.

První část semináře Michal otevřel úvodem do různých výživových směrů, na kterých vysvětlil, jak je možné na výživu pohlížet a z čeho při psaní knížky vycházel. Bylo velmi inspirativní pozorovat jeho otevřenost k různým směrům, ze kterých se snaží vždy vzít to, co může být pro zdravou výživu přínosné. Díky jeho mnohaletým zkušenostem byly tyto informace podloženy i konkrétními příklady z praxe.

Během obědové pauzy byl Michal otevřený jakýmkoli dotazům, čehož spousta účastníků využila pro konzultaci konkrétních nastavení jídelníčků apod.

Ve druhé části pak byly probírány konkrétnější postupy při nastavení sacharidových vln a také byl prostor pro dotazy, který byl díky zájmu účastníků plně využit. Na semináři byla atmosféra velmi příjemná, hlavně díky Michalovi, což potvrzuje i zpětná vazba, kterou nám dali účastníci na facebookových stránkách.

Tento víkend jsme měli možnost zúčastnit se vzdělávacího semináře o sacharidových vlnách od autora stejnojmenné knihy, osobního trenéra, řečníka, kouče a motivátora Michala Kulštejna! Byl to neskutečný zážitek. Michala jsme konečně poznali i mimo gym a byli jsme naprosto uneseni znalostmi, kterými nás obohatil. Vydržel s obrovským nadšením a úsměvem přednášet celý den bez pauzy a ani na konci dne mu nechyběla chuť nás zaplavovat pozitivními vibracemi a svými zkušenostmi ze života. Jeho knihu a semináře doporučuji každému z vás.
Aleksandra Indráková

Děkuji moc za seminář, který naplnil moje očekávání. Michal byl perfektní!
Jana Michaeli

Skvěle využitá sobota! Kdo přemýšlí nad olomouckým seminářem, rozhodně neváhejte a vydejte se!
Jana Brašničková

Další ze seminářů proběhne v sobotu 22. října 2016 v Olomouci. Přihlásit se můžete již teď, podrobný postup najdete na těchto stránkách.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.03.18:48Tery13 - Kdo to je?-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie