Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Skladem už jen posledních 17 ks! Více zde.

Arnold Classic 2016:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Arnold Classic v kategorii do 212 liber 2016: výsledky a fotografie
V americkém Columbusu je pro letošní rok ve všech kategoriích profesionální divize IFBB již dobojováno! Během soboty 5. března tamní Arnold Sports Festival vyvrcholil semifinálovými a finálovými boji na Arnold Classic, Bikini International a Arnold Classic Physique. Jaké výsledky jednotlivá klání přinesla?


Arnold Classic 2016 - kulturistika mužů open

V pořadí osmadvacátý ročník Arnold Classic v kulturistice mužů open nabídl souboj dvanácti borců, kteří zápolili o podíly z finanční odměny o celkové výši 320.000 dolarů, jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2016 určené vítězi i o zvýšenou porci bodů do kvalifikačního žebříčku. Za mírného favorita soutěže byl považován čtyřicetiletý Kai Greene, jenž nicméně nezávodil od nakonec nedokončeného startu na EVLS Prague Pro 2014, a to, v jaké formě se v Columbusu bude schopen představit, tak zůstávalo otázkou. K ní se však vázaly i další otazníky. Kdo by mohl být tím mužem, který by Kaiovi mohl za předpokladu, že by se mu nedařilo, uštědřit porážku?


Semifinálová vyvolávání:
1.McMillan, Compton, Lenartowicz, Greene
2.Charles, Morel, Warren
3.Centopani, Wyler, Jackson, Montgomery, Freeman
4.Charles, Compton, Morel, Lenartowicz, Warren
5.McMillan, Greene

Největšího konkurenta v boji o vítězství Greene nakonec získal již během prvních vteřin semifinále. Se startovním číslem jedna na pódium totiž jako první nastoupil impozantně stavěný Cedric McMillan, u nějž bylo patrné, že si pro svůj v pořadí čtvrtý start na severoamerickém Arnold Classic nachystal životní formu. Když žádným výjimečným zlepšením proti loňsku nezaujal mladý Justin Compton a bylo téměř jisté, že on Cedrica tentokrát neohrozí, čekalo se během dalších minut prejudgingu pouze na to, v jaké fazóně se rozhodčím představí Kai, jenž měl na scénu vstoupit jako poslední.

Hvězdný borec od první pózy prokazoval, že je stále skvělým kulturistou, ale o nejlepší verzi Kaie Greena, kterou fanoušci měli možnost v minulosti vidět, se zcela jistě nejednalo. Tuto domněnku potvrdilo i první semifinálové vyvolávání, v němž kromě Greena, McMillana a Comptona pózoval ještě australský objev posledních několika měsíců Joshua Lenartowicz. Kai v něm McMillana nijak výrazně nezastiňoval, a když v posledním vyvolávání semifinále stanuli oba borci poprvé za celou soutěž bok po boku, začínalo se zdát, že do finále v roli favorita místo Kaie nastoupí spíše Cedric.

Greene se totiž na rozdíl od svého největšího soupeře potýkal s nedostatečnou kontrolou břišních svalů, obecně měl určité potíže s kontrolou všech svalových skupin v jeden okamžik a bylo patrné, že již závodil jistě i ostřejší. Zajímavou poznámkou účinkování Kaie Greena v semifinále shrnul specialista na předsoutěžní přípravu a zakladatel webu RxMuscle.com Dave Palumbo, který uvedl, že když vidí Kaie, vzpomene si na Ronnieho Colemana na konci jeho kariéry. Finále však mělo přinést ještě dvě kola a v těch byly ve hře další body. O tom, kdo zvítězí, tak zdaleka ještě nebylo rozhodnuto.

Greene do finále nastoupil o poznání dotaženější než do úvodní části soutěže, což se odrazilo v odkrytí většího množství detailů i lepší separaci. Jaké bylo skóre závodníků po prejudgingu, jak do něj promluvilo hodnocení volných sestav a nakolik důležitou roli bude v celkovém součtu hrát večerní Kaiovo zlepšení? Nezbývalo než si počkat na vyhlášení výsledků.

Při něm se ze svého třetího vítězství na Arnold Classic nakonec radoval Kai Greene! K triumfu jej dovedla právě vylepšená finálová forma, která mu umožnila smazat tříbodovou ztrátu na Cedrica McMillana, s níž odcházel z prejudgingu. Kai se dosaženým úspěchem kvalifikoval k účasti na Mr. Olympia 2016 a připsal si finanční odměnu ve výši 130.000 dolarů.

Kai Greene (Foto: Arnold Sports Festival / Dave Emery)

Ačkoliv Cedric McMillan na Arnold Classic vysněný titul ve finále nevybojoval, tak konečně předvedl formu, na kterou u něj mnozí čekali. Na pódium nastoupil s plnými a přesto ostrými svaly, nabídl napruhování v oblasti ramen i hrudníku a pozornost poutal i fantastickým rozvojem zad. Za jeho výsledek mu patří šek na 75.000 dolarů.

Ke třetímu místu se na soutěži překvapivě probojoval dvaatřicetiletý Joshua Lenartowicz, jenž si své úspěšné první vystoupení na Arnold Classic maximálním možným způsobem užíval a na pódiu předvedl bojovný výkon. K jeho největším přednostem patřila fantastická nejsvalnatější póza s rukama na stehnech. Také on si v Columbusu vydělal slušné peníze, když převzal šek na 50.000 dolarů.

Čtvrtou příčku si tentokrát připsal sedmadvacetiletý Justin Compton, který krátce před závody hovořil o tom, že je s průběhem přípravy spokojený, dosáhl výrazných zlepšení, je o několik liber mohutnější, dotaženější a na pódium přinese lepší svalovou vyzrálost. O něco mohutněji než vloni přibližně 116 kg vážící Justin nejspíše opravdu působil, obrovské množství svalové hmoty však bylo zřejmě to jediné, na co se v souvislosti s jeho účastí na Arnold Classic 2016 bude vzpomínat. Dojem z jeho vystoupení totiž kazila stále nedokonalá kontrola břišních svalů, ke které se přidalo i mizivé množství detailů, určitá hladkost a nedostatečná ostrost některých partií.

Páté místo, po průběhu soutěže, který vypadal, že se pro něj nevyvíjí příliš dobře, nakonec vybojoval jednačtyřicetiletý Branch Warren. Texaský tvrďák na pódium podobně jako před týdnem na Levrone Pro Classic nedokázal přinést optimální formu a někteří věří, že s přihlédnutím k jeho strukturálním nedostatkům tentokrát v nejlepší šestici neměl co dělat.

Jako poslední se právě do nejlepší šestice probojoval Juan Morel, jemuž forma nicméně také optimálně nevyšla. Pozitivním překvapením soutěže bylo vystoupení devětatřicetiletého Maxe Charlese. Ten si pro svůj první start na Arnold Classic přichystal vyváženěji působící postavu, než u něj bylo v minulosti zvykem, a i díky nedávno navázané spolupráci se specialistou na předsoutěžní přípravu Chrisem Acetem na pódium přinesl také vylepšenou formu. Zřejmě se mohl umístit i výše, a pokud by se probojoval na úkor některého ze svých úspěšnějších soupeřů do nejlepší šestice, asi by sotva mohl někdo něco namítat.

Prezident světové federace IFBB Rafael Santonja během finálového večera
od Arnolda Schwarzeneggera převzal cenu za celoživotní přínos (Foto: Arnold Sports Festival / Dave Emery)

Zatímco většina kulturistů začíná být ve věku kolem třiatřiceti let na vrcholu sil, u amerického profesionála Evana Centopaniho to vypadá, jako by měl nejlepší roky už za sebou. Objemy ani formou se totiž například té z jeho vystoupení na Arnold Classic 2012 zdaleka nepřiblížil.

Slušný profesionální debut v nabité konkurenci prožil absolutní vítěz loňského Arnold Classic Amateur Lukas Wyler, jenž kromě nejmenších plavek na soutěži zaujal také dobrými objemy a stavbou kostry, která by mu v následujících letech měla umožnit další kilogramy svalové hmoty ještě nabalovat. Před závody se Lukas netajil, že by byl spokojený s umístěním v první desítce, a vytčeného cíle se mu podařilo dosáhnout. Patří mu devátá příčka.

Absolvovat v jednadvaceti letech profesionální debut na Arnold Classic vyžaduje kus odvahy. Celkový vítěz loňského NPC USA Cody Montgomery ji v sobě našel a svého kroku nemusí litovat. Na pódiu prestižní soutěže se prezentoval opět o něco lepšími objemy a s přihlédnutím k jeho mládí také zajímavou svalovou vyzrálostí a množstvím detailů. Z Columbusu si odváží desáté místo.

Pětačtyřicetiletý Johnnie Jackson v předsoutěžním rozhovoru s americkým redaktorem Peterem McGoughem svou ne zcela ideální formu z nedávného Levrone Pro Classic přikládal tomu, že šest neděl před soutěží strávil kvůli zdravotním komplikacím týden v nemocnici, což způsobilo, že v přípravě nabral skluz. Svěřil se, že testy odhalily tumor (nádor, popř. i jakékoliv zvětšení či zduření určité části těla, které může být např. zánětlivého původu) v levé plíci, kvůli kterému jej v nejbližší době čeká lékařský zákrok. Zdravotní problémy však tento americký sympaťák v žádném případě nepoužil jako výmluvu a hovořil o tom, že na Arnold Classic bude závodit ve zlepšené formě. To se mu podařilo, ale protože mu k optimální fazóně přeci jenom stále něco chybělo, zbyla na něj tentokrát jedenáctá příčka.

Výsledkovou listinu tentokrát uzavírá jméno devětačtyřicetiletého veterána Toneyho Freemana, jehož děti jsou ve stejném věku jako někteří jeho sobotní soupeři. Toney s přibývajícími léty už přeci jenom něco ztratil ze svých objemů, díky stavbě těla a celkově svěžímu vzhledu se však přesto ve startovním poli soutěže nijak výrazně neztrácel. Jeho odchod ze scény se nicméně blíží a objevují se zatím nepotvrzené zprávy, že by soutěžní plavky na hřebík mohl pověsit už letos.


Výsledky Arnold Classic 2016 - kulturistika mužů open:

  1. Kai Greene*
  2. Cedric McMillan
  3. Joshua Lenartowicz
  4. Justin Compton
  5. Branch Warren
  6. Juan Morel
  7. Max Charles
  8. Evan Centopani
  9. Lukas Wyler
  10. Cody Montgomery
  11. Johnnie Jackson
  12. Toney Freeman

* kvalifikace na Mr. Olympia 2016


1. Kai Greene

2. Cedric McMillan

3. Joshua Lenartowicz

4. Justin Compton

5. Branch Warren

6. Juan Morel

7. Max Charles

8. Evan Centopani

9. Lukas Wyler

10. Cody Montgomery

Semifinálová vyvolávání


Momenty finále


Arnold Classic 2016 v kulturistice mužů open - poslední semifinálové vyvolávání

Semifinále Arnold Classic 2016 - kompletní videozáznam

Finále Arnold Classic 2016 - kompletní videozáznam


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 5. březnu 2016:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2015 1.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2015 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2015 3.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2015 4.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2015 5.
William Bonac Nizozemsko Nordic Pro 2015 1.
Lukáš Osladil Česká republika Europa Phoenix Pro 2015 1.
Joshua Lenartowicz Austrálie San Marino Pro 2015 1.
Cedric McMillan USA Levrone Pro Classic 2016 1.
Kai Greene USA Arnold Classic 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 5. březnu 2016:

p. jméno stát body
1. Ronny Rockel Německo 12
2. Branch Warren USA 8
3. Roelly Winklaar Curacao 7
4. Justin Compton USA 6
5. Rafael Jaramillo USA 5
6. Jose Raymond USA 4
6. Kenneth Jackson USA 4
8. Robert Piotrkowicz Polsko 3
9. Mohamad Bannout Libanon 2
9. Manuel Lomeli Mexiko 2
9. Toney Freeman USA 2
12. Vitaly Fateev Rusko 1
12. Emiliano Dell´Uomo Itálie 1
12. Branden Ray USA 1
12. Alexey Shabunya Bělorusko 1


Bikini International 2016


Semifinálová vyvolávání:
1.Layug, Munro, Teixeira, King, Sylvia, Paulino
2.Mahoe, Teixeira, King, Assria, Gnarr, Sylvia
3.Back, Leaver, Hill, Ells
4.Teixeira, King, Assria, Sylvia
5.Layug, Munro, Paulino

Šestého ročníku Bikini International se zúčastnilo třináct závodnic, které se zapojily do souboje o podíly z finanční odměny v celkové výši 15.000 dolarů, jedno přímé postupové místo na Bikini Olympia 2016 určené vítězce i body do kvalifikačního žebříčku.

Ze svého druhého vítězství na soutěži se nakonec radovala osmadvacetiletá India Paulino, která Bikini International poprvé dokázala ovládnout už v sezóně 2013. Druhé místo patří tradičně perfektně připravené Kanaďance Justin Munro, třetí skončila Janet Layug.


Výsledky Bikini International 2016:

  1. India Paulino*
  2. Justine Munro
  3. Janet Layug
  4. Angelica Teixeira
  5. Courtney King
  6. Michelle Sylvia
  7. Narmin Assria
  8. Margret Gnarr
  9. Stephanie Mahoe
  10. Anya Ells
  11. Adriana Hill
  12. Sara Back
  13. Brandy Leaver

* kvalifikace na Bikini Olympia 2016


Momenty finále


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 5. 3. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2015 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2015 2.
Courtney King USA Bikini Olympia 2015 3.
India Paulino USA Bikini Olympia 2015 4.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2015 5.
Michelle Sylvia USA Ft. Lauderdale Cup 2015 1.
Romina Basualdo Argentina Dayana Cadeau Classic 2015 1.
Sara Back Finsko Neva Pro Show 2015 1.
Narmin Assria USA Iowa Pro 2015 1.
Iveth Carreon USA Sacramento Pro 2015 1.
Egle Eller-Nabi Estonsko San Marino Pro 2015 1.
Breena Martinez USA Ferrigno Legacy 2015 1.
Margret Gnarr Island Legends Pro Classic 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček k 5. 3. 2016:

p. jméno stát body
1. Justine Munro Kanada 12
2. Lauren Irick USA 8
3. Noemi Olah Maďarsko 7
3. Catherine Radulic USA 7
3. Francesca Lauren USA 7
6. Christina Strom Fjaere Norsko 6
6. Angelica Teixeira USA 6
8. Vladimíra Krásová Česká republika 5
8. Cori Baker USA 5
8. Marissa Rivero USA 5
11. Angela Okon USA 4
11. Inge Möeller Argentina 4
11. Amber Callahan USA 4
11. Cynthia Benoit Kanada 4
15. Sandra Jokic Norsko 3
15. Angela Marquez USA 3
15. Tawna Eubanks USA 3
15. Adriana Hill USA 3
15. Vicki Counts USA 3
15. Nina Ross Velká Británie 3
21. Jessica Renee USA 2
21. Sheena Martin Nový Zéland 2
21. Anna Kiseleva Rusko 2
21. Chanan Siglock USA 2
21. Jamie Del Angel USA 2
21. Taylor Rhodenbaugh USA 2
27. Alla Semenova Ukrajina 1
27. Camile Periat USA 1
27. Liana Moroz Rusko 1
27. Jessica Lynn USA 1
27. Kate Abate USA 1
27. Janelle McGuire USA 1
27. Heather Schofield Velká Británie 1


Arnold Classic Physique 2016

Pro profesionály nastupující ve physique mužů na letošním Arnold Sports Festivalu platila uvolněnější pravidla pro účast. Ta prezident profesionální divize IFBB Jim Manion (stejně jako pro physique žen) stanovil tentokrát tak, že se akce bude moci zúčastnit prvních padesát závodníků, kteří se ke startu zaregistrují do 1. prosince. Podmínkou pro registraci přitom bylo pouze to, aby na kontě měli alespoň jeden profesionální start v jejich kategorii. Už tak benevolentní kritéria, ošetřující, kteří závodníci budou moci k soutěži nastoupit, se později ještě zmírnila a k Arnold Classic Physique nakonec nastoupil například i absolutní vítěz loňského NPC Nationals Raymont Edmonds, pro nějž klání představovalo jeho profesionální debut.

Na prvenství a nejvýraznější podíl z finanční odměny v celkové výši 11.000 dolarů dosáhl Brandon Hendrickson, za nímž se do výsledkové listiny v uvedeném pořadí seřadili George Brown, Jason Poston, Ryan Terry, Andre Ferguson a již zmíněný Raymont Edmonds.


Výsledky Arnold Classic Physique 2016:

  1. Brandon Hendrickson*
  2. George Brown
  3. Jason Poston
  4. Ryan Terry
  5. Andre Ferguson
  6. Raymont Edmonds
  7. Frank Griffin
  8. Joseph Lee
  9. Xavisus Gayden
  10. Michael Ferguson
  11. Andre Johnson
  11. Ani Saliasi
  11. Anthony Brigman
  11. Antoine Williams
  11. Brett Kahn
  11. Cameron Gardner
  11. Chad Demchik
  11. Chris Mosher
  11. Darnell Moss
  11. Derrick Wade
  11. Duane Brickhouse
  11. Eren Legend
  11. Freddy Naidu
  11. Marco Vannini
  11. Matthew Wold
  11. Michael Dougherty
  11. Michael Johnson
  11. Robert Giles
  11. Sean Harley
  11. Shannon Thomas
  11. Shannon Haynes
  11. Stanislas Delongeaux
  11. T. A. Martin
  11. Timothy Feuling
  11. Tone’ Martin
  11. Tonnell Rodriguez
  11. Tony Tirado
  11. William Anin

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2016


Momenty finále


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 5. 3. 2016:

jméno stát soutěž um.*
Jeremy Buendia USA Men´s Phys. Showdown 2015 1.
Sadik Hadzovic USA Men´s Phys. Showdown 2015 2.
Jason Poston USA Men´s Phys. Showdown 2015 3.
Ryan Terry Velká Británie Men´s Phys. Showdown 2015 4.
Brandon Hendrickson USA Men´s Phys. Showdown 2015 5.
Anton Antipov USA Europa Phoenix Pro 2015 1.
Patrick Fulgham USA Titans Grand Prix 2015 1.
Denis Gusev Rusko Neva Pro Show 2015 1.
Tory Woodward USA Sacramento Pro 2015 1.
Scott Crowe Nový Zéland Kentucky Muscle Pro 2015 1.
Ryan John-Baptiste Velká Británie San Marino Pro 2015 1.
James Hurst USA Ferrigno Legacy 2015 1.
Kai Spencer USA Tournament of Ch. 2015 1.
Andre Ferguson USA Karina Nascimento Cl. 2016 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 5. 3. 2016:

p. jméno stát body
1. Xavisus Gayden USA 12
2. Ryan Hinton USA 8
2. Andre Adams USA 8
2. George Brown USA 8
5. Robin Balogh Maďarsko 7
6. Geobanny Paula USA 6
6. T. A. Martin USA 6
8. David Thorpe USA 5
9. James Cant Austrálie 4
9. Tonnell Rodrigue USA 4
9. Michael Ferguson USA 4
9. Logan Franklin USA 4
13. Kurt Dell Nový Zéland 3
13. Dean Balabis USA 3
13. Jonny Bernstein USA 3
13. Laquan Jones USA 3
17. Brian Epstein USA 2
17. Michael Anderson USA 2
17. Jean Walkins Louis USA 2
17. Murat Demir Německo 2
17. Sly Hardy USA 2
17. Alexander Myrvold Norsko 2
17. Antoine Williams USA 2
24. Frank Hamilton USA 1
24. John Nguyen USA 1
24. Phillip Blow USA 1
24. Marco Achille Gandolfi Vannini Itálie 1
24. Stanislas DeLongeaux USA 1
24. Michael Ramirez USA 1
24. Andre Smith USA 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček

Video:
www.eastlabs.sk
www.youtube.com

www.livestream.com
www.digitalmuscle.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.03.22:12cif - Ahoj všem, připokuji video z Kaiovy finálové posing routin..
08.03.02:06m1ro - Tohle byl podle me nejlepsi Kai vubec. Pripravenost, vyzra..+1
07.03.14:42janinho - Aj ked sa vobec netajim, ze z dvojice Kai-Phil davam takme..
07.03.11:51bananmeloun - ostuda kulturistiky kde? u tebe doma? seazer ty mi nazoram..+1
07.03.08:18YUD - Zkuste se někdy podívat třeba i na video a ne jen na pár f..+1
06.03.18:31dzmilo - Presne tak. Maxx by si zasluzil vymenit miesto s tym hromo..+1
06.03.17:45kulturistikabb - Cedric má najkrajšiu postavu v súčasnej kulturistike. O 2 ..+1
06.03.17:42kulturistikabb - Presne tak máš pravdu.+1
06.03.17:40kulturistikabb - Kai mal podľa mňa lepší ako na Olympiách 2014 a 2013. Bol ..+1
06.03.16:07chris - Cedrik to je podivana. Ma stavbu ktora sa musi páčiť aj ne..+2
06.03.15:04jari - Seazere, svojí `odborností` ses už ztrapnil v prvním přísp..-1
06.03.14:58Seazer - `Ve finále hezky kontroloval břicho` :) takže víme a připo..+1
06.03.14:46Č174 - Byl akorát nedotaženej, ale potenciál jako prase.. :))+2
06.03.14:34jari - Souhlas ve všem.
06.03.14:13Turakam - Veľmi presvedčivé vystúpenie Kaia vo finále, postava sa už..+1
06.03.12:45jari - :)
06.03.12:42DiamonD123 - 2014 na Olympii byl mnohem lepší Kai než teď - stačí se po..-2
06.03.11:57jari - Za největší zářez považuju Maxe Charlese, Juan Morel byl l..
06.03.11:55jari - To už nevím přesně ale tak to zní dost nadneseně :) chtěl ..
06.03.11:51dzmilo - Myslim ze prave naopak KAI velmi dobre kontroloval brucho ..+2
06.03.11:29LaFontaine - Kdybys viděl video nebo přenos, tak bys věděl, že tam práv..
06.03.11:28Zodiak411 - Máš na mysli komentář ve kterém zaznělo že Kai s touto for..+1
06.03.11:10Č174 - Branch měl být bez umístění.. Nechápu jako může být před M..+1
06.03.11:09MartinG - nech má formu akú chce, keď prišiel jeden rok Phil s nafúk..
06.03.11:03jari - Jen aby bylo jasno, Cedric byl naprosto úžasnej, tentokrát..
06.03.10:58jari - Z trojice je nejmenší, mít stejnou výšku jako Cedric tak t..
06.03.10:52jari - Přesně tak, tady experti ani neví rozdíl mezi formou a sta..-1
06.03.10:45LaFontaine - Ostudu kulturistiky si teda představuju jinak. Kai už je p..
06.03.10:38jari - Ne, toto je víťaz!! A právem, do večera předvedl neskutečn..-2
06.03.10:26Seazer - Greene je opravdu už ostudou kulturistiky. Rád ale vidím, ..+2
06.03.10:15thoth - Sedrik měl být před Kájou Zeleným, ale pózování mají oba s..
06.03.10:00dzmilo - Cedric NUMBER 1 pre mna. Cakanie sa vyplatilo konecne pris..+1
06.03.08:55MartinG - toto je víťaz ? https://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.p..+4
06.03.08:52Zodiak411 - A tipovačka je úplně v háji :D Ale jsem spokojený s výsled..-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra