Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Policie ČR pátrá
po fantomech fitness center!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Tisková zpráva PČR] Kriminalisté ze sedmého oddělení druhého policejního obvodu se od konce ledna zabývají několika případy krádeží věcí ze šatních skříněk, ke kterým došlo jak na území hlavního města, tak i v Brně. Díky pořízeným kamerovým záznamům kriminalisté vědí, že všechny tyto skutky mají na svědomí dva prozatím neznámí pachatelé, kteří ve všech zjištěných případech postupovali stejným způsobem. Ve vytipovaném fitness centru si zakoupili jednorázový vstup do posilovny. Do té už ale vůbec nedošli, neboť je od začátku zajímaly pouze uzamčené šatní skříňky, které vypáčili a odcizili z nich finanční hotovost, mobilní telefony, ale například také hodinky. Během komunikace s personálem fitness center mluvili vždy anglicky. Svým vzhledem navíc oba muži do prostředí posiloven zapadli, a tak nebudili žádné podezření.

Kriminalisté prozatím zadokumentovali čtyři různá poškozená fitness centra na území Prahy a tři další pak na území Brna. V rámci těchto krádeží způsobili pachatelé škodu přesahující jeden a půl miliónu korun. Není ovšem vyloučeno, že má tato dvojice na svědomí mnohem více případů i v dalších částech republiky a škoda proto nemusí být zdaleka konečná.

V této souvislosti bychom chtěli apelovat na občany, aby si ve veřejných šatnách nenechávali žádné cennosti. K překonání uzamčených skříněk totiž mnohdy stačí jen pár vteřin.

Kriminalisté již v této souvislosti provedli řadu úkonů, kterými se ale podezřelou dvojici doposud nepodařilo ztotožnit a vypátrat. Proto se nyní touto cestou obracejí na širokou veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání.

Na následujících fotografiích a videozáznamech si můžete prohlédnout dvojici pachatelů. Pokud je poznáte, sdělte prosím policii informace na bezplatné tísňové lince 158.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.02.19:32Mablung - Já se obsluze nedivím. I když podle některých reakcí je ta..
18.02.18:35Muflon - Asi si z toho tak úplně moc nedělají když je neserou kamer..
18.02.16:56suchareq - Myslim, ze si kluci vybrali nespravny okruh lidi k okradani+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie