Reklama:

BlitzDefence - pozvánka na kurz sebeobrany pro ženy

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Pro dívky

Milé dámy, čtete v mediích čím dál více o napadení žen a bojíte se chodit samy večer po ulici? Setkaly jste se s obtěžováním a nikdo se Vás nezastal?

Udělejte víc pro své bezpečí! Naučte se čelit agresivitě jiných lidí! Překonejte svůj strach a hrůzu!

Přijďte se podívat v úterý 8. března od 18:30 do Sokola Pražského v Žitné na Praze 2 na úvodní hodinu kurzu sebeobrany pro ženy. Jedná se o čtrnáctitýdenní kurz strategie pouličního boje a chování v krizových situacích.

Kurz je určen všem ženám bez rozdílu věku, které se nechtějí věnovat dlouhodobému studiu bojového umění nebo si tím nejsou jisti. Nebezpečí Vám může hrozit nejen v tmavém podchodu a v parku, na koncertě, ale i v MHD nebo na chodbě při společenském večírku. Předejděte těmto situacím. Náš kurz Vás naučí zvládat krizové, konfliktní situace, které Vás mohou potkat v běžném životě, a naučí Vás se co nejefektivněji bránit!

Výuka zahrnuje nekompromisní odpověď na jakýkoli fyzický útok, strategii chování v krizových situacích, předcházení konfliktu, komunikaci s agresorem, psychologický rozbor reálných situací, právní aspekt konfliktu a další.

Tyto požadavky dokonale splňuje moderní výukový program BlitzDefence (Blesková obrana), který spojuje techniku boje s uměním komunikace. Naším cílem je konfliktům předcházet a fyzická konfrontace je až tím nejkrajnějším řešením. Pokud k ní však dojde, pak BlitzDefence představuje nekompromisní odpověď na jakýkoli útok agresora.

V úvodní hodině se dozvíte a vyzkoušíte si základní principy programu BlitzDefence, který vychází z bojového systému WingTsun, který je mimořádně vhodný pro případnou konfrontaci s realitou.

Po čtrnáct týdnů pak budeme rozvíjet a na modelových situacích procvičovat následující témata:

 • Vymezení, střežení a bránění osobních hranic
  Pokud k sobě agresora pustíte moc blízko, prohráváte dříve, než začne útočit. Naučíte se proto pracovat se svým osobním prostorem a se svými hranicemi tak, aby se k Vám potenciální agresor nemohl přiblížit a nečekaně zaútočit. V případě potřeby však budete mít na přicházející útok po ruce velice účinnou a nekompromisní odpověď.

 • Nácvik komunikačních dovedností
  Ve stresových situacích je zcela běžnou reakcí, že se člověk nezmůže ani na slovo. Má sevřené hrdlo, rozklepaná kolena, nebo v lepším případě jen neví, jak se má v dané situaci chovat. A přitom zde se rozhoduje, jak celá situace dopadne. Proto je nezbytný nácvik prostřednictvím různých modelových situací. Prakticky si tak vyzkoušíte nově získané komunikační dovednosti, verbální i neverbální, vhodné slovní obraty, psychologii při napadení, oční kontakt, řeč těla…
  Ovládnutím správných komunikačních dovedností významně roste šance, že se konfliktu vyhneme bez použití fyzického násilí. Zejména u žen je v této fázi konfliktu účinná komunikace zásadní. Neučíme totiž bojovat, ale vyhrávat.

 • Trénink nekompromisních řešení v případě ohrožení
  V případě, že diplomacie selže, nezbývá jiné řešení než fyzická konfrontace. Prostřednictvím programu BlitzDefence bojového umění WingTsun si prakticky vyzkoušíte základní jednoduché a přitom velmi účinné techniky boje. Patří mezi ně například vysoce efektivní řetězové údery, jejichž rychlá sekvence naprosto zkratuje útočníka, který je tak tlačen do bezúčelné obrany.

Na kurzu se Vám budou věnovat hlavní trenéři české větve EWTO (Evropská WingTsun Organizace) společně se svými asistenty.

Těšíme se na Vás!


Informace o kurzu

Začátek kurzu: úterý 8. března 2016, 18:30 - 20:00
Místo konání: Sokol Pražský, Žitná 42 (mapa zde)
Délka kurzu: 14 týdnů, 1,5 hodiny týdně

Kontakt:
EWTO Česká republika
Sifu Lukáš Holub - wtlukas@gmail.com, tel.: 604 665 882
www.ewto.cz
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 91 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra