Reklama:

Pole&Me 2016: Express Yourself
- fotogalerie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pole&Me 2016 - první ročník nové české pole dance soutěže

Když mi šéfredaktorka nabídla účast na závodech pole dance, věděl jsem o tomto sportovním odvětví totéž, co 99 % naší populace. Holky se točí okolo tyče po vzoru barových tanečnic a asi u toho vypadají zatraceně dobře. Vydal jsem se proto v sobotu 30. ledna na pražské Vinohrady do klubu Royal, abych zjistil, jak to s tím sportem nesportem vlastně je.

Příjemná atmosféra klubu a výborné místo pro focení mě naprosto pohltily a já jsem po čtyřech hodinách zjistil, že je konec show a jsem naprosto nadšen. Kombinace gymnastiky, moderního tance, baletu a hereckých výkonů byly naprosto fenomenální. Jestli někdy někdo přede mnou bude tvrdit, že pole dance není sport, tak se šeredně plete. Jako nezasvěcený nejsem schopen popsat výkony závodnic ani triky, které prováděly, stejně pořadatelé pojali hodnocení poněkud netradičně a vyhlašovali pouze první místo vyhodnocené rozhodčími a zároveň první místo v diváckém hlasování. Ne náhodou vyhrálo obě ceny a zároveň finanční bonus 2x 10.000 Kč duo Jaruna a Miluna, které předvedlo zábavnou show v kostýmech uklízeček.

Poprosil jsem o krátké zhodnocení večera i jednu z pořadatelek Lindu Vedralovou: "Účelem soutěže bylo vytvořit rozmanitý večer plný originálních vystoupení a nápadů, což se nám podařilo. Feedback od diváků i soutěžících je velmi pozitivní, celkově mám z akce dobrý dojem a již začínáme připravovat další ročník."

A z mojí strany nezbývá nic než doporučit čtenářům navštívit nějakou z pole dance soutěží, aby si poupravili názor stejně jako já.


Pole&Me 2016: Express Yourself - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.02.08:49Makuška - Senzační akce, nabitý program, úžasná vystoupení...úplně j..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (09:01) • Když někdo zneužívá nebezpečné látky, aby se zlepšil, a neuvědomuje si, že problémy ho...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Zodiak411 (07:04) • moab: Na Olympii ho nazvali nejmenším závodníkem, ale s největším břichem.
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (22:08) • https://youtu.be/T-SzHFW7nr0
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Lee_Priest (14:41) • Škoda zmařeného života... Nicméně tohle čeká velké procento sypačů sype se stále víc a...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
dzordn2 (11:49) • Máte pravdu, je to Garrett Downing. :-) Fotky jsou z European Pro 2001, která bývá ozna...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra