Reklama:
Jen do půlnoci: 1000 g proteinu Extrifit ZDARMA
Dnes chvíli po půlnoci končí akce na 2270 g + 1000 g proteinu Extrifit ZDARMA! Více zde.

Běžecký překážkový závod Viking Raid se uskuteční na trati motokrosu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Kalendář extrémních závodů pro rok 2016

Na trati motokrosové dráhy Cech u Mariánských Lázní se 14. května uskuteční běžecký překážkový závod Viking Raid. Bývalý tankodrom, který dnes slouží jako dráha pro krosové motorky, nabídne trať o délce 9 km plnou bahna, zatopených koryt, strmých lesních srázů, rybníků a nejméně 20 umělých překážek. Každá překážka prověří Vaši kondici jiným způsobem, ať už je to síla, obratnost, rychlost, odvaha, nebo i schopnost plavat. Překážky maximálně všestranné a nezapomenutelné.

Závod se nejmenuje Viking Raid pro nic za nic. Je inspirován fyzickými schopnostmi starých Vikingů, kteří se na svých nájezdech potýkali s mnohými, pro ně do té doby neznámými překážkami. Pro dokonalé vykreslení atmosféry vyroste v den závodu na Cechu vikingský vojenský tábor, kde se na život severských válečníků budete moci podívat zblízka.

Ale nebude to jen závod. Součástí Viking Raid je i první vlna složená z českých hvězd takových sportů jako je MMA, Muay Thai, CrossFit, silový trénink a další náročné sporty. A tito sportovci zde nepoběží jen pro získání nových zkušeností. Tím hlavním důvodem je charitativní sbírka ve prospěch Nadačního fondu Regi Base I., který buduje rehabilitační centrum pro válečné veterány. Konečně ti samotní mají na Viking Raid slevu 50 procent ze startovného.

Ať už si závod chcete sami zkusit, nebo chcete vidět makat své oblíbené sportovce, nebo Vás zajímá vikingská exhibice, či byste rádi přispěli na válečné veterány, v každém případě jste vítáni. První elitní vlna startuje ráno v 9:30, všechny další každou půlhodinu od 10:00 do 14:30.

Souhrnné informace:

  • sobota 14. května 2016
  • start v 9:30
  • motokrosová trať Cech (mapa zde)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Schody Life Fitness
Prodám schody značky Life Fitness, ktere jsou používané 12 měsíců. Schody jsou plně funkční a ve...
bazar Gainer 7kg
Ahoj, prodám za 500Kč gainer, 7kg, otevřen 11. 6., odsypány 3 dávky, pro mě špatná volba příchutě...
práce Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s r...
práce (Sportovní) recepční fitness
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu.
práce Vedení skupinových lekcí Fitko V...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra