Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 29 ks. Více zde.

Tréninkový plán Spartan Race 2016 aneb rok houževnatosti

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Rok 2016 je pro sparťany ve znamení houževnatosti. Letošní závazek pro každého sparťana je "buď aktivní každý den". Běž rychleji, vyskoč výš, doskoč dál, vyšplhej rychleji.

Aby byl člověk správný sparťan, musí mít všechny aspekty své osobnosti v rovnováze: tělo, mysl i ducha. Tělo nám zajišťuje sílu, mysl nás motivuje a duch nás žene dál. Na závodech Spartan Race závodník využívá jak své tělo a mysl, tak i ducha. Setká se se všemi elementy - zemí, ohněm, větrem i vodou - a všechny musí pokořit. Tohle všechno je základ tréninkového plánu z dílny Spartan Race FREE 365 Day Spartan Elements Training Plan.

Plán Vás během jednoho roku připraví na všechny základní závody Spartan Race. Po 3 měsících Vás plán připraví na Sprint, po 6 měsících budete připraveni na Super, po 9 hurá na Beast a konečně po 12 měsících můžete sebrat odvahu a přihlásit se na Hurricane Heat.

Plán je zdarma. Pokus Vás tedy nic stát nebude, kromě Vašeho času a pohodlí.

Takových plánů a návodů je internet plný, ale jak fungují a jsou úspěšné? Věříte tomu? Já mám pochyby a do žádné takové zkušenosti se nehrnu, ale tenhle zkusím. Kdo se přidá?

Tréninkový plán najdete zde.

P. S.: Mohu prozradit, že první měsíc se bude hlavně běhat a dřepovat.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra