Reklama:

Street Hard Workout Battle 2016
se uskuteční v červnu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Street Hard Workout Battle 2015 se uskuteční na začátku srpna
Street Hard Workout Battle 2015 - jak soutěž dopadla?

Letošní ročník Street Hard Workout Battle se uskuteční v termínu 11. - 12. června 2016, stejně jako loni na dvou venkovních hřištích pro street workout - v Jirkově na Borku (mapa zde) a v Eldorádu v Chomutově (mapa zde).

Muži budou rozděleni v obou dnech do váhových kategorií do 75 kg, 75 - 85 kg, nad 85 kg a dále budou kategorie ženy, děti a masters (závodníci starší jak 35 let). Děti budou soutěžit v těchto disciplínách: kliky, shyby, dipy. Závodníci mohou vytvořit i 4členné týmy a jejich výsledky budou sčítány jak do jejich osobního konta, tak do týmového konta a mohou vyhrát tedy i jako tým.

V sobotu 11. června v Jirkově závodníci projdou postupně těmito disciplínami: shyby, dipy, kliky s vlastní vahou těla, šplh na 5metrovém laně, převracení 200kg pneumatiky.

V neděli 12. června v Chomutově bude na konstrukcích RVL13 soutěž ve freestylu.

Závodníci předvedou své ovládání těla v silově gymnastických pozicích a mohou k tomu využít zem, hrazdu, bradla, stálky. Také mohou soutěžit i jako tým a zde je podmínka, aby tým byl opět 4členný (může být smíšený - kluci, holky) a byl složen minimálně ze 2 street workouterů a dvou zástupců sportů vzniklých z ulice: parkour, free running, break dance, pole dance, capoeira. Takto složený tým společně předvede před porotou synchronizované vystoupení.

Občerstvení, oběd/večeře a posezení v rámci skateparku - street workout hřiště bude možné v blízké restauraci.

Více informací naleznete na facebookové stránce události.


Street Hard Workout Battle 2015


Street Hard Workout Battle 2015Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 118 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra