Reklama:

Registrace na běžeckou
360° Challenge spuštěny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Čtyři potvrzené bitvy hlásí pro rok 2016 překážkový závod 360° Challenge. Na dva závody v Praze, jeden v Chrudimi a v Liberci se už nyní může každý netrpělivý zájemce zaregistrovat. Kdo nezaváhá, ušetří. Poprvé zažije tento běžecký seriál Chrudim. Zimní premiéru si připíše Liberec, sportovní město pod Ještědem.

"V tuto chvíli máme potvrzené čtyři závody, na ty jsme spustili na našich stránkách www.360tka.cz registrace. Stále vedeme jednání o dalších lokalitách, ale nezveřejníme více, pokud nebude dohoda na stole," říká organizátorka a zakladatelka 360° Challenge Nikola Bartáková.

První adrenalin zažijí běžci už v únoru. Rok 2016 otevře zimní verze tohoto závodu. Mrazivé období je jiné, zvláštní, proč nevyzkoušet tělo v extrémních podmínkách. Termín je navíc naplánován na sobotu 13. února, což je den před Valentýnem, svátkem zamilovaných. "Řekli jsme si, že bychom takto nezvykle mohli oslavit den, který je v Česku populární, a to hlavně mezi mladší generací. Navíc při naší premiéře. Co je poprvé, je nezapomenutelné, proč si nevyběhnout ve dvou," věří v alchymii sportu a lásky Bartáková.

Druhým závodem bude 16. dubna Praha. Běžci se opět sejdou v Riegrových sadech, kde už má tato trať tradici. Na stejné místo se vrátí poté ještě 3. září, kdy bude celý podnik pro rok 2016 končit.

Poprvé 360° Challenge zavítá i do Pardubického kraje, více než dvacetitisícová Chrudim bude hostit běžce 28. srpna. "Na tuto zkušenost se opravdu těším, v tomto městě jsem vyrostla, ale zároveň budu trochu nervózní, aby vše dobře dopadlo," neskrývá Bartáková už nyní mírné mrazení.

360° Challenge se koná od roku 2014. Začal pouze jako závod v Riegrových sadech. Postupně se rozrostl o TOUR část, která cestuje po různých městech. Nedílnou součástí závodů je i dobročinná aktivita a také dětský závod.

Otevřené registrace pro rok 2016:

  • 13. 2. - 360° Challenge Winter (Liberec)
  • 16. 4. - 360° Challenge (Praha)
  • 27. 8. - 360° Challenge (Chrudim)
  • 3. 9. - 360° Challenge (Praha)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 111 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra