Reklama:
Legendární Matrix protein opět v akci!
Spousta příchutí a luxusní láhev ZDARMA! Více zde.

Kai Greene potvrdil svůj záměr
startovat na Arnold Classic 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kai Greene při vítězství na Arnold Classic 2010

V říjnu letošního roku jsme Vám přinesli zprostředkovanou informaci o tom, že čtyřicetiletý americký profesionální kulturista Kai Greene plánuje závodit na Arnold Classic 2016. Původně ji zveřejnil kulturista, redaktor a majitel několika suplementových společností Marc Lobliner, jenž tehdy s Kaiem absolvoval společný trénink.

Nyní poprvé veřejně svůj záměr nastoupit k tradiční soutěži, která se odehraje ve dnech 3. až 6. března v americkém Columbusu, potvrdil i samotný Kai. Ve včera vydaném videu natočeném v rádiovém studiu stanice CBS pro web Generation Iron oznámil, že se prestižní akce zúčastní a o několik hodin později pak společnost Dynamik Muscle, s níž Greene letos spojil své jméno, na sociálních sítích uvedla i zcela konkrétní zprávu: "Kai bude závodit na Arnold Classic v Ohiu."

Pokud se Kai Greene nerozhodne bojovat o přízeň rozhodčích už o týden dříve na Levrone Pro Classic v Polsku, bude pro něj Arnold Classic představovat jeho první soutěž od nakonec nedokončeného startu na EVLS Prague Pro 2014.

Greene na Arnold Classic závodil už v letech 2008 až 2010 s bilancí jednoho třetího místa a dvou vítězství. Kromě něj by se na pódiu v Columbusu tentokrát rádi představili také Cedric McMillan, Justin Compton nebo absolutní vítěz letošního Arnold Classic Amateur Lukas Wyler.

Kai se v současnosti kvůli tomu, že na profesionálních pódiích v uplynulých měsících chyběl, nachází v pro něj nezvyklé situaci - není kvalifikován na Mr. Olympia. Start na Arnold Classic pro něj tak získává nový rozměr a bude pro něj i bojem o šanci znovu po dvou letech závodit na Olympii. Připomeňme, že letos Kai před Mr. Olympia nepodepsal kontrakt o účasti a pořadatelé mu k soutěži nastoupit neumožnili.


Video:
www.musculardevelopment.com / Per Bernal


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.12.21:40kulturistikabb - Teším sa že Arnold Classic bude mať znova iný náboj.
01.12.20:04Zodiak411 - Prý jeho nový sponzor chtěl co nejlepší podmínky s tím že ..
01.12.15:05janinho - uz to niekde poriadne vysvetlil preco nepodpisal tu zmluvu..
01.12.11:41kepasa - nakoniec neucast Kaia na Olympii ma aj svetlu stranku a to..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie