Reklama:

Prožijte Vánoce se zdravým vánočním cukrovím našich absolventek!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Uvažujete, že začnete podnikat ve fitness? O tom, že skvělým odrazovým můstkem může být Fitness akademie Ronnie.cz, Vás přesvědčí dvě spokojené studentky - Lenka Školoudová a Dominika Pobudová, které úspěšně absolvovaly náš úplně první kurz Poradce pro výživu a Poradce pro fitness, sport a zdraví.

"Díky největší české trenérské škole, Fitness akademii Ronnie.cz, jsem konečně pronikla do hloubky zdravé výživy a tvorby výživových plánů. Výživa ovlivňuje zdraví až ze 70 %, přesto počet lidí s nadváhou a obezitou neustále narůstá! To je něco, s čím se nechci smířit," říká Lenka. A tak založila značku le Zentaine, která na trh přináší chutné, voňavé a hlavně zdravé mlsání, jež si naše tělo prostě zamiluje.

"Když mě Lenka oslovila s nabídkou spolupráce, neváhala jsem. Nejen pro moje klienty je jednoduché začlenit do jídelníčku zdravou alternativu různých jídel. Ale jak nahradit tolik oblíbené sladkosti a vyhnout se prázdným kaloriím i chemii? Troufám si tvrdit, že to plošně a jako první, dokáže právě le Zentaine. Především proto, že dostanete cukroví, jako byste si ho připravili doma. Každý kousek je ručně vyrobený, čerstvý a ještě k tomu ve zdravé verzi. Vše je dokonale promyšlené. Asi Vám ale běží hlavou otázka, jestli bude chutné... Kolekce, které můžete o Vánocích mlsat Vy, byly 'vyzkoušeny' i na chutích našich nejmenších a na výbornou prošly," dodává Dominika.

Naše výživové poradkyně připraví cukroví ve spolupráci se špičkovými cukráři, a tak není pochyb o tom, že budeme rozmazlováni neodolatelně lahodnou chutí od prvního kousnutí.

"Dodáváme po celé České republice, protože jsme posedlé touhou nabídnout cukroví každé rodině. Nicméně pečeme v limitovaném množství - jedině tak totiž splníme náš závazek špičkové kvality a božské chuti každému z Vás. Navštivte naši on-line cukrárnu www.lezentaine.cz, kde najdete více informací včetně výživových hodnot. Sledovat nás můžete i na Facebooku. Věřte, že cukroví je teprve začátek,", doplňuje s tajemným pousmáním Lenka.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 96 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra