Reklama:

Tatranský pohár 2015:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Slovenský Poprad v neděli 25. října hostil další ročník tradiční mezinárodní amatérské soutěže Tatranský pohár, na které letos dostali příležitost závodníci nastupující v kulturistice mužů, klasické kulturistice mužů, bikini fitness žen a bodyfitness žen.

Do soutěže, která slovenským kulturistům sloužila jako nominační akce na blížící se mistrovství světa, zasáhla také dvojice závodníků z České republiky. Dalšího skvělého výsledku v probíhající sezóně na klání dosáhl Boris Orava, jenž zvítězil v klasické kulturistice mužů nad 175 cm. Tatranský pohár mu přitom sloužil pouze jako přípravná soutěž před startem na listopadovém světovém šampionátu ve Španělsku.

Druhým naším zástupcem na slovenských závodech byl Radim Kučera, který si připsal osmé místo v kulturistice mužů nad 85 kg. Vítězem se v jeho kategorii stal Peter Kováč, jenž si následně po souboji se šampiónem lehčí hmotnostní kategorie Radoslavem Filipem došel i pro absolutní triumf.

V bikini fitness žen se absolutní vítězkou stala Stanislava Prítrská, která ve své kategorii do 165 cm dokázala porazit i nakonec druhou Sabinu Plevákovou. V souboji o absolutku jí soupeřkou byla nejlepší závodnice kategorie nad 165 cm Olívia Pohánková. Mezi bodyfitnesskami prvenství slavila Stanislava Tichá.

Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků s body a několika desítek fotografií, které v místě konání soutěže pořídili naši kolegové z partnerského slovenského webu EastLabs.sk.


Bodyfitness open

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Stanislava Tichá Fitness Sásová 6 3 9
2. 44 Silvia Štubňová Fitness Sásová 16 6 22
3. 40 Jana Knotková Fitness Gabrhel Trenčín 20 9 29
4. 25 Alžbeta Mokrá LK Kulturistika Fitness 20 12 32
5. 47 Klaudia Bartová Starfit Bratislava 30 15 45
6. 53 Zdenka Dobiašová Power Body Topoľčany 34 18 52
7. 41 Veronika Faktorová TJ Body Samaria Šamorín 48
8. 50 Miroslava Paračková GYM 4 elements Spiš. Nová Ves 50
9. 59 Petra Kubandová Fitness Sásová 52
10. 58 Alena Kovalčíková Power Body Topoľčany 58
11. 46 Branislava Spodniaková FC Iskra Hnúšťa 60
12. 49 Lucia Bátkyová Oddiel K a F P+D Jarábek Beckov 72
13. 55 Katarína Stasová FC Power Gym Detva 78
14. 57 Michaela Penziviaterova VTJ Technika Liptovský Mikuláš 84

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Andrej Varga Fitness Pohoda Bratislava 3 6 3 9
2. 15 Erik Halaška VTJ Technika Liptovský Mikuláš 7 12 6 18
3. 19 Rudolf Motýľ Natural Nutrition BBC Trebišov 10 18 9 27
4. 6 Roman Bazalik Fitness Sásová 10 22 12 34
5. 3 Karol Matto PSC-ATU Košice 15 30 16 46
6. 9 Marián Urva FC Iskra Hnúšťa 18 36 17 53
7. 16 Michal Kališ VTJ Technika Liptovský Mikuláš 21

Klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Boris Orava Česká republika 3 6 3 9
2. 18 Juraj Farka ŠK Pengym Bratislava 8 14 7 21
3. 17 Peter Bzdúch Fortuna Trnava 9 18 9 27
4. 20 Tomáš Krištek Fitness Sásová 11 24 12 36
5. 13 Marián Kiss ŠK Pengym Bratislava 15 30 15 45
6. 7 Róbert Šomšák M-Gym klub Sp. Nová Ves 18 36 18 54
7. 2 Roman Žufaj ŠK Kalokagatia Lipt. Hrádok 21

Bikini fitness žen do 165 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 Sanislava Prítrská Fortuna Trnava 6 6 6
2. 77 Sabina Pleváková Olympic FC Dubn. n/Váhom 6 7 7
3. 68 Erika Tarkuličová ŠK Slávia Bratislava 9 8 8
4. 75 Ľubica Berešová Veterinary BB Club Košice 9 8 8
5. 88 Timea Trajtelová Veterinary BB Club Košice 15 15 15
6. 82 Iveta Kuglerová Fitness Pohoda Bratislava 20 18 18
7. 63 Sandra Cabániková Fortuna Trnava 22
8. 86 Nataliia Balog Ukrajina 25
9. 54 Jana Kleinová Veterinary BB Club Košice 27
10. 61 Renata Sekeráková Myda Sport Gym R. Sobota 30
11. 45 Dominika Čurajová Olympic FC Dubn. n/Váhom 34
12. 62 Jana Medunová Ivetfit Nitra 37
13. 64 Lucia Schwarz LS Trainings Bratislava 38
14. 89 Tímea Juhásová Veterinary BB Club Košice 41
15. 73 Martina Jombíková LK Kulturistika Fitness 44
52 Tatiana Jaššová Naytilus BB klub Cestice
56 Simona Valachová Veterinary BB Club Košice
60 Marika Pacigová VTJ Technika Liptovský Mikuláš
65 Barbora Labudová B. Labudová Budmerice
66 Iveta Bielová Olympic FC Dubn. n/Váhom
67 Jitka Mihoková VTJ Technika Liptovský Mikuláš
76 Zuzana Šimončičová X-fitness Bratislava

Bikini fitness žen nad 165 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Olívia Pohánková WETEAM Bratislava 9 7 7
2. 94 Veronika Gulášová Veterinary BB Club Košice 12 9 9
3. 71 Saskia Cakoci Roland Fitness R. Sobota 7 10 10
4. 42 Denisa Hargašová Everybody Bratislava 7 11 11
5. 83 Denisa Knaperková FC Dynamic D. Kubín 10 11 11
6. 80 Valéria Marčišovská DM BODY Bratislava 19 15 15
7. 43 Klaudia Medžová Roland Fitness R. Sobota 21
8. 85 Marta Kulášová X-fitness Bratislava 24
9. 87 Dominika Kovacsová Ivetfit Nitra 27
10. 92 Lucia Košecká Impulz Fitness Topoľčany 30
11. 81 Mária Blahová Fitness Sásová 37
12. 95 Monika Šmondrková WETEAM Bratislava 37
13. 72 Lujza Nora Šimurdová VTJ Technika Liptovský Mikuláš 38
14. 97 Lucia Svoradová Fit-Club, M-Gym-Nitra 40
15. 79 Lenka Nováková Veterinary BB Club Košice 41
69 Laura Hanuláková Fortuna Trnava
70 Gabriela Halmová Gabriela Halmová Bratislava
74 Timea Lazárová Ivetfit Nitra
78 Lucia Šturáková ŠF DA Fit klub Leles-Kapoňa
84 Petronela Jesenáková FC LION Trenčín
98 Alexandra Masaryková ŠK Slávia Agrofert Bratislava

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Radoslav Filip Veterinary BB Club Košice 6 10 5 15
2. 29 Miroslav Škadra Fitness TABO Zuzana N. Baňa 6 12 7 19
3. 27 Richard Olveczki Fitness aerobik - anatik TJ Bánov 8 14 7 21
4. 14 Adam Cibuľa FC Iskra Hnúšťa 12 24 12 36
5. 39 Peter Medveď FC Iskra Hnúšťa 14 30 14 44
6. 36 Miroslav Lelko VTJ Technika Liptovský Mikuláš 18 34 18 52
7. 34 Jozef Borčík Natural Nutrition BBC Trebišov 21
8. 33 Rudolf Gallas Ronnie Gym Žilina 24
9. 38 Juraj Majzler Fitness TABO Zuzana N. Baňa 27

Kulturistika mužů nad 85 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Peter Kováč SP Styling Valča 4 6 3 9
2. 21 Martin Haľko Fitness Pohoda Bratislava 5 12 6 18
3. 37 David Fartel Fitness Pohoda Bratislava 9 18 9 27
4. 30 Jozef Greguš Mozolani Authority 12 24 13 37
5. 35 Pavel Hochman Pavel Hochman 16 30 15 45
6. 31 Emil Hutka Natural Nutrition BBC Trebišov 19 36 16 52
7. 32 Ladislav Vozár Naytilus Bodybulding klub 20
8. 22 Radim Kučera Česká republika 24


Foto:
www.eastlabs.sk / Branislav Babjak


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 41 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra