Reklama:

Veronika Gulášová
- bikina, která se umí poprat

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kategorie bikiny fitness už má na soutěžích nějaký ten rok své neodmyslitelné místo, dokonce se těší nejen největšímu zájmu diváků, ale i závodnic mívá obvykle tolik, že se to bez eliminace ani neobejde.

Není překvapením, že medailové pozice mezinárodních soutěží s neměnnou pravidelností atakují krásky ze sousedního Slovenska. Platí to i pro půvabnou Veroniku Gulášovou, která se od 19. dubna 1992 začala rozkoukávat po rodných Košicích. Po tříletém rozdávání ran v boxu ji zřejmě ziskem dvou amatérských lig přešla zlost a ve svých 18 letech se dala na boj, ve kterém lze pro změnu zúročit ženský šarm a eleganci. Je tomu už pět let, co se tato trenérka fitness a studentka fakulty tělesné výchovy a sportu zcela oddala kariéře v bikiny fitness. Když se ohlédne, má za sebou záviděníhodnou sérii medailových míst z mistrovství Evropy i světa juniorek i žen, včetně nedávného bronzu na Arnold Classic v Madridu.

K našemu povídání a nafocení aktuální formy jsme se sešli v Praze ve čtvrtek před zahájením Olympia Amateur Europe a EVLS Prague Pro 2015. To ještě nikdo z nás netušil, že k těm hromadám bronzových a jednomu stříbrnému kotouči přihodí co nevidět konečně první zlatý.

Slovenky kam přijedou, tam skórují, není tedy divu, že jsem se z Veroniky snažil vypáčit, co takovému úspěchu předcházelo. Kdo čeká nějaký fígl, nedočká se, boxerky na to jdou prostě tvrdě. Dvoufázové tréninky 6x týdně nevydrží každý a vzhledem k závodění bez výraznější pauzy se stalo, že se Veronice unavený metabolismus natolik zpomalil, že bylo sundání každého deka doslova zázrakem. Zeptal jsem se samozřejmě, zda vlnila, dostalo se mi pohrdavého úšklebku: "Bola som stále takmer pri dně." Vlnění 20, 20, 0 připomíná spíš tep umírajícího.

Bílkoviny je zvyklá dodávat dietními rybami, vaječnými bílky a krůtím masem. Doplňků používá celou řadu, a to převážně od firmy Muscleking, neb ji sponzoruje. Druhým pomocníkem v těžké přípravě jí je americký prodejce oblečení Monsta, v jehož týmu je ze Slovenska jediná.

Veronika měla štěstí, že se jí ujal reprezentant v klasické kulturistice Peter Bella, který ji pak přivedl i k současnému trenérovi Milanu Čížkovi.

Jako by toho nebylo letos už dost, Veronika má ještě v plánu Tatranský pohár, Mozolani Classic, MS žen v Budapešti, Velkou cenu Dubnice a MS juniorek v El Salvadoru. O to víc si vážím toho, že si na mě v tom shonu už podruhé udělala čas. Děkuji, Veru, a budu držet pěsti.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.10.21:20Black Dragon - Fakt pekny foto..z jaky eroticky seznamky to je ? *2*
23.10.16:20dzmilo - Pekne foto.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
Jarda 74 (07:08) • Kdysi jsem četl o AS vše co bylo dostupné. Když jsem v knihkupectví objevil nějakou kni...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (22:05) • To dlouhodobě nic neřeší :) Opět se začnou vyskytovat závodníci, co budou trend posunov...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
LeToucan (21:10) • Zavést novou kategorii, jako je u nás physique a muscular physique :)
magazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
JirH (20:43) • Super článek ,děkuji Vám pane Švube!
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (20:28) • Sorry, ale co s tím chceš dělat? Chceš tlačit do popředí hůř nachystané závodníky na úk...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie