Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Poslední lovec čarodějnic
- soutěž o vstupenky na premiéru!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vin Diesel s vousy, vlasy a ohnivým mečem. Vyhrajte lístky na premiéru jeho nového filmu! Rychlá a zběsilá akční ikona dnešní doby Vin Diesel nás všechny v novém filmu hodně překvapí. Ve výpravné fantasy bude s brokovnicí a ohnivým mečem lovit čarodějnice a ve středověké části filmu se dokonce představí s bujnou kšticí a mohutným plnovousem. Takhle jsme Vina Diesela ještě neviděli a všechny dostupné informace hovoří o tom, že nový film Poslední lovec čarodějnic by měla být skvělá akční podívaná.

Vin Diesel má charisma na rozdávání. Jako tvrďák s chraplavým hlasem baví ty diváky, kteří hledají v kině koření současných úspěšných spektáklů - akci, hlášky, styl, zábavu a zdravou míru nadsázky. Jako Poslední lovec čarodějnic si teď vyzkouší žánr fantasy a rychlá kola vymění za meč a sekeru. Kupu drsných hlášek si však ponechá, ostatně za svůj věčný život jich jeho postava nasbírala dostatek.

Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Válka, kterou s nimi vede, trvá už 800 let. Části filmu se budou odehrávat v historii a budou připomínat Hru o trůny, části pak v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace "Sekery a kříže" se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Poslední lovec čarodějnic - v kinech od 22. října.Soutěž o vstupenky na premiéru filmu Poslední lovec čarodějnic

Ve spolupráci s Bontonfilmem Vám přinášíme jedinečnou příležitost vidět při premiéře jako první akční film Poslední lovec čarodějnic s Vinem Dieselem v hlavní roli!

Odesláním své odpovědi se zapojíte do losování o vstupenky na premiéru filmu nabitého skvělou akční podívanou. Pět z Vás, čtenářů Ronnie.cz, se se svým doprovodem může ve středu 21. 10. od 19:30 v Cinema City Flora přesvědčit na vlastní oči o kvalitách sympatického drsňáka Vina Diesela.

Soutěž bude ukončena v úterý 20. října, výherci budou posléze zkontaktováni e-mailem (do 14:00). Vstup do kina bude umožněn na základě jména výherce.

Takže neváhejte, zapojte se do soutěže, výhra stojí za to!


Hrajte o 5 párů vstupenek na premiéru filmu!

Poslední lovec čarodějnic - premiéra
Jméno:
E-mail:
Adresa:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Vin Diesel si zahrál ve filmu:
Garfield
Riddick
Kráčející skála
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 15. 10. 2015 v 08:00 a končí 20. 10. 2015 v 10:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží. Losování vstupenek 20. 10. 2015 v 10:00, výherci budou zkontaktováni e-mailem. Vstup bude umožněn na základě jména výherce.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (40/2015):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaký pamlsek chtěl v dietě odtrhnout Miroslavu Jastrzebskému od pusy tehdejší reprezentační trenér Luděk Nosek, když se potkali v Mariánských Lázních. Správná odpověď zní: tatranku.

Vylosováni byli a 100 % Whey Protein od MaxxWinu vyhrávají:

  • dobromila.k@...cz
  • smajdal3@...cz
  • dominik.kunc@...com

Gratulujeme!


Aktualizováno - 20. 10. 10:00

Výherci vstupenek na premiéru:

  • tumic1@...cz
  • renc3@...cz
  • m.otrubny@...com
  • dorflova@...cz
  • zlamaldavid@...cz

Gratulujeme a přejeme příjemný divácký zážitek!Poslední lovec čarodějnic - trailerLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie