Reklama:

Europa Phoenix Pro
2015: výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Europa Phoenix Pro 2015: fotografie z prezentace
Druhý říjnový víkend byl doslova nabitý profesionálními soutěžemi. Kromě menšího Arkansas Pro a finského Nordic Pro se pozornost fanoušků bodybuildingu upínala také k arizonskému Europa Phoenix Pro, které se stalo příležitostí pro kulturisty z obou hmotnostních kategorií, ale i pro závodníky nastupující ve physique mužů, physique žen, fitness žen a bikini fitness žen. Jaké výsledky klání, do něhož zasáhli také tři čeští kulturisté, přineslo?


Europa Phoenix Pro 2015 - kulturistika mužů open

V kulturistice mužů open se do boje o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2016, body do kvalifikačního žebříčku i podíly z finanční prémie v celkové výši 20.000 dolarů zapojilo dvanáct borců. Zejména pro českého fanouška kulturistiky startovní pole přitom mělo mimořádně atraktivní složení. Svůj první start mezi těžkotonážníky se zde rozhodl absolvovat pouze šestadvacetiletý Milan Šádek, jenž původně ve Phoenixu zamýšlel závodit v lehčí váze. Své druhé vystoupení v kategorii open pak měl v Arizoně absolvovat Lukáš Osladil, který na klání s ohledem na jeho osmou příčku z nedávného EVLS Prague Pro cestoval v roli jednoho z favoritů. K nim kromě něj patřili také obhájce loňského vítězství Mohamad Bannout, pěkně stavěný Steve Kuclo a Jose Raymond, který si právě Europa Phoenix Pro zvolil pro svůj první start v kategorii bez rozdílů vah.

Lukáš Osladil a Milan Šádek na Europa Phoenix Pro 2015

První semifinálové vyvolávání, v němž se zpravidla rozhoduje o nadějích závodníků na dobré umístění, vyznělo pro české kulturisty fantasticky, když v něm oba od rozhodčích dostali příležitost. Lukáš Osladil v první skupince vyvolaných závodníků pózoval uprostřed řady a bylo zřejmé, že svádí boj o vítězství. Milan Šádek pak byl spolu se Stevem Kuclem vyvolán ještě do druhé skupiny závodníků, kde ještě spolu s Kennethem Jacksonem, Vitalym Fateevem a Rafaelem Jaramillem bojoval o čtvrté až osmé místo. Ze druhého vyvolávání nejvíce v semifinále přitom vytěžil dost možná v životní formě závodící Kenneth Jackson, jenž zaujal rozhodčí natolik, že se při posledním vyvolávání první poloviny soutěže posunul až po bok Bannouta, Raymonda a Lukáše Osladila.

Závody pro Lukáše Osladila nakonec skončily fantastickým úspěchem. Svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha rozhodčí zaujal svými zlepšenými objemy, skvělým širokým zádovým svalem zezadu, pěknou nejsvalnatější pózou, výbornou formou a ve Phoenixu si tak dokráčel pro své první vítězství v kategorii open. Posledním českým kulturistou, který dokázal v profesionální divizi IFBB zvítězit, byl právě Lukáš, kterému se to podařilo na Toronto Pro Supershow 2012 v kategorii do 212 liber. Mezi těžkotonážníky naposledy z borců závodících za Českou republiku prvenství slavil Pavol Jablonický, když v konkurenci Darrema Charlese, Jaroslava Horvátha, Melvina Anthonyho nebo Johnnieho Jacksona triumfoval na Hungarian Pro Invitational 2004. Dosaženým výsledkem se pětatřicetiletý kulturista přímo kvalifikoval na Mr. Olympia 2016 a nachází se tak v mimořádně vybrané společnosti. Kromě něj si dosud postup na příští Olympia Weekend vydobyli pouze Phil Heath, Dexter Jackson, Shawn Rhoden, Dennis Wolf, Mamdouh Elssbiay a William Bonac.

Druhé místo při svém prvním startu mezi těžkotonážníky vybojoval pouze 163 cm vysoký Jose Raymond, jenž svůj výkon postavil na svých tradičních přednostech, a to na obrovském množství hustých, tvrdých svalů a celkově famózní finální dotaženosti. Přes dosažený skvělý výsledek se u něj nedá očekávat, že by v kategorii open zakotvil na delší dobu, a v příštím roce téměř jistě opět bude usilovat o to, aby na Olympia 212 Showdown co nejvíce potrápil úřadujícího krále lehčí váhy Jamese "Flexe" Lewise.

Pěknými tvary disponující a v prozatím životní formě závodící Kenneth Jackson se na soutěži ze druhého semifinálového vyvolávání nakonec dokázal probojovat až ke třetí příčce a slaví tak svůj prozatím nejvýraznější výsledek mezi profesionály. Přes zmínku o jeho dosud životní fazóně nadále platí, že by zejména v zadních postojích mohl být ještě o něco tvrdší a ostřejší, což by mu do budoucna mohlo pomoci k dalším pěkným výsledkům.

Loňský vítěz Mohamad Bannout si ze soutěže tentokrát odnáší čtvrté místo, což je s ohledem na to, že už od loňského listopadu trénuje s poraněnými vazy v koleni, obdivuhodný počin. Bratrance vítěze Mr. Olympia z roku 1983 Samira Bannouta k jeho solidnímu umístění na letošním Europa Phoenix Pro dovedla především výrazně lepší forma proti té, ve které se před několika týdny prezentoval při svém startu na Mr. Olympia. Pomohl mu k ní už jednou zmíněný George Farah, který na závody připravoval i nakonec pátého Vitalye Fateeva.

Vloni na Mr. Olympia devátý Steve Kuclo ve Phoenixu potvrdil, že jej letošní podzim nezastihl v nejlepší formě, a nakonec se musel spokojit až se šestou příčkou. K sedmému místu se pak při svém prvním startu v kategorii open probojoval Milan Šádek, jenž naznačil, že má na to, aby i mezi těžkotonážníky mohl bojovat o pěkné výsledky. Potřebuje k tomu pouze několik dalších kilogramů svalové hmoty.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - kulturistika mužů open:

  1. Lukáš Osladil*
  2. Jose Raymond
  3. Kenneth Jackson
  4. Mohamad Bannout
  5. Vitaly Fateev
  6. Steve Kuclo
  7. Milan Šádek
  8. Rafael Jaramillo
  9. Lloyd Dollar
  10. Dusty Hanshaw
  11. Rudy Richards
  12. Juan Carlos Graham

* kvalifikace na Mr. Olympia 2016


Europa Phoenix Pro 2015 - záznam části finále v kulturistice mužů open


1. Lukáš Osladil

2. Jose Raymond

3. Kenneth Jackson

7. Milan Šádek

Závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 11. říjnu 2015:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2015 1.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2015 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2015 3.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2015 4.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2015 5.
William Bonac Nizozemsko Nordic Pro 2015 1.
Lukáš Osladil Česká republika Europa Phoenix Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 11. říjnu 2015:

p. jméno stát body
1. Roelly Winklaar Curacao 7
2. Jose Raymond USA 4
3. Cedric McMillan USA 3
3. Kenneth Jackson USA 3
5. Ronny Rockel Německo 2
5. Mohamad Bannout Libanon 2
7. Robert Piotrkowicz Polsko 1
7. Vitaly Fateev Rusko 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Europa Phoenix Pro 2015 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů od 212 liber k souboji o jedno přímé postupové místo na Olympia 212 Showdown 2016 určené vítězi, body do kvalifikačního žebříčku i podíly z finanční odměny v celkové výši 6.000 dolarů nastoupilo šestadvacet závodníků, mezi nimiž nakonec proti původním předpokladům chyběl Kanaďan Santana Anderson, který se před závoděním rozhodl upřednostnit pracovní povinnosti.

Guy Cisternino a Charles
Dixon na Europa Phoenix Pro 2015

Při pohledu do startovní listiny zasvěcenému fanouškovi kulturistiky vykrystalizovala dvojice výrazných papírových favoritů ve složení Guy Cisternino - Charles Dixon, jimž jedním z konkurentů měl být také český profesionál Jan Kubík. První vyvolávání sobotního prejudgingu patřilo podle předpokladů Cisterninovi s Dixonem, jež rozhodčí na pódiu doplnili ještě o Kanaďana Zana Watsona, zkušeného Marka Dugdala a profesionální nováčky Mitchella Staatse a Tristena Escolastica.

Ze souboje Dixon vs. Cisternino nakonec vítězně vyšel první jmenovaný kulturista, který tak v Arizoně svému největšímu konkurentovi oplatil porážku z letošního ročníku Olympia 212 Showdown. Charlese k jeho úspěchu dovedly jeho neskutečné objemy, které vytvářejí iluzi, že je snad stejně široký jako vysoký. Na impozantním dojmu jeho postavě dodal i poměrně úzce působící pas, rozhodčí pak ocenili i jeho pěknou formu, kterou mimochodem Dixonův trenér Trey Hodge označil za životní.

O třetí a čtvrté místo se rozdělili zajímavým potenciálem disponující profesionální nováčci Mitchell Staats a Tristen Escolastico, kteří odsunuli ostříleného Marka Dugdala "až" na pátou příčku. Přispělo k tomu zejména to, že brzy jednačtyřicetiletý Dugdale již přeci jenom něco ztratil z plnosti stehen, která jej před lety dovedla k profesionální kartě nebo cennému druhému místu na Ironman Pro Invitational 2007 v kategorii open.

Výrazným zlepšením celkových objemů na závodech zaujal patnáctý Chris Darby, jenž naznačil, že má na to, aby se na profesionálních soutěžích mohl bít ještě i o vyšší příčky. Jan Kubík tentokrát obsadil sedmnácté místo, o něž se dělí s dalšími devíti borci. Patří k nim například i estetický Charles Lyons nebo zajímavý profesionální nováček Damion Ricketts, jenž se může chlubit tvary, díky kterým se v něm skrývá nemalý potenciál.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Charles Dixon*
  2. Guy Cisternino
  3. Mitchell Staats
  4. Tristen Escolastico
  5. Mark Dugdale
  6. Zane Watson
  7. Bola Ojex
  8. Caleb Blanchard
  9. Milton Martinez
  10. Wendell Floyd
  11. Mike Lynds
  12. Alejandro Ortiz
  13. Chris Tuttle
  14. Jose Bustamante
  15. Chris Darby
  16. Walter Martin
  17. Pedro Barron
  17. Rafael Cabrera
  17. Joseph Fernandez
  17. Jan Kubík
  17. Charles Lyons
  17. Erik Martinez
  17. Damion Ricketts
  17. Martae Ruelas
  17. Luis Santa
  17. Rixio Tapia

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2016


1. Charles Dixon

2. Guy Cisternino

17. Jan Kubík

Vybraní závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 11. říjnu 2015:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2015 1.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2015 2.
Hidetada Yamagishi Japonsko Olympia 212 Showdown 2015 3.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2015 4.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2015 5.
Charles Dixon USA Europa Phoenix Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček k 11. říjnu 2015:

p. jméno stát body
1. Ahmad Ahmad Švédsko 5
2. Raul Carrasco Španělsko 4
2. Guy Cisternino USA 4
4. Milan Šádek Česká republika 3
4. Mitchell Staats USA 4
5. Kim Jun Ho Korea 2
5. Tristen Escolastico USA 2
7. Mark Dugdale USA 2

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Europa Phoenix Pro 2015 - physique mužů

Physique mužů na letošním Europa Phoenix Pro představovalo nejskromněji obsazenou kategorii, když se v ní do bojů na pódiu zapojilo pouze šest závodníků. K favoritům nicméně patřili hned dva borci, a to Ryan Hinton a Anton Antipov, kteří se na letošním ročníku Olympia Men's Physique Showdown podělili o osmé a deváté místo.

Antipov s Hintonem se na závodech nakonec podle předpokladů v uvedeném pořadí rozdělili o první a druhé místo, třetí příčka patří mezi profesionály debutujícímu Novozélanďanu Kurtu Dellovi.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - physique mužů:

  1. Anton Antipov*
  2. Ryan Hinton
  3. Kurt Dell
  4. Brian Epstein
  5. Frank Hamilton
  6. Edgar Julian Gonzalez

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2016


1. Anton Antipov

2. Ryan Hinton

3. Kurt Dell


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 11. 10. 2015:

jméno stát soutěž um.*
Jeremy Buendia USA Men´s Phys. Showdown 2015 1.
Sadik Hadzovic USA Men´s Phys. Showdown 2015 2.
Jason Poston USA Men´s Phys. Showdown 2015 3.
Ryan Terry Velká Británie Men´s Phys. Showdown 2015 4.
Brandon Hendrickson USA Men´s Phys. Showdown 2015 5.
Anton Antipov USA Europa Phoenix Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 11. 10. 2015:

p. jméno stát body
1. Ryan Hinton USA 4
2. Kurt Dell Nový Zéland 3
3. Brian Epstein USA 2
4. Frank Hamilton USA 1


Europa Phoenix Pro 2015 - physique žen

Ve physique žen na Europa Phoenix Pro 2015 závodilo osmnáct profesionálek. Zajímavou postavou soutěže byla loňská absolutní vítězka NPC Nationals v kulturistice žen Susan Smith, která si právě arizonské klání vybrala pro svůj profesionální debut. Že jej Smith absolvuje ve velkém stylu napověděly již první okamžiky semifinále, v němž se později boj o prvenství zúžil pouze mezi Susan a Jessicu Gaines.

Smith nakonec na Europa Phoenix Pro předvedla fantastické vystoupení a díky pěkným tvarům i stavbě těla si došla pro vítězství i přímou kvalifikaci na Olympia Women's Physique Showdown 2016. Na Jessicu Gaines zbylo druhé místo, třetí skončila La'Drissa Bonivel. Soutěž přes nesmírně těžké chvíle v osobním životě dokončila i nakonec čtrnáctá Holly Chambliss, které krátce po semifinále zemřel manžel.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - physique žen:

  1. Susan Smith*
  2. Jessica Gaines
  3. La'Drissa Bonivel
  4. Valerie Garcia-Giovanoli
  5. Angel Saucier
  6. Melissa Pearo
  7. Natalie Rochner
  8. Kimberly Baum
  9. Christine Sabo
  10. Melissa Lesage
  11. Tomefafa Ameko
  12. Linda Simnick
  13. Danielle Dison
  14. Holly Chambliss
  15. Stephanie Willes
  16. Tannaz Malekzadeh
  17. Cassandra Floyd
  17. Donna Jones

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2016


1. Susan Smith

2. Jessica Gaines

3. La'Drissa Bonivel


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown k 11. 10. 2015:

jméno stát soutěž um.*
Juliana Malacarne Brazílie Women´s Ph. Showdown 2015 1.
Kira Neuman USA Women´s Ph. Showdown 2015 2.
Tycie Coppet USA Women´s Ph. Showdown 2015 3.
Danielle Reardon USA Women´s Ph. Showdown 2015 4.
Autumn Swansen USA Women´s Ph. Showdown 2015 5.
Susan Smith USA Europa Phoenix Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček k 11. 10. 2015:

p. jméno stát body
1. Jessica Gaines USA 4
2. La'Drissa Bonivel USA 3
3. Valerie Garcia-Giovanoli USA 2
4. Angel Saucier USA 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Europa Phoenix Pro 2015 - fitness žen

Ve fitness žen se na pódiu objevilo devět závodnic, včetně páté ženy letošního ročníku Fitness Olympia Bethany Cisternino, která mohla být právem pokládána za nejvýraznější kandidátku na vítězství. Cisternino dokázala ve Phoenixu roli favoritky nakonec beze zbytku naplnit, na druhém a třetím místě se za ní do výsledkové listiny srovnaly Whitney Jones a Ariel Khadr.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - fitness žen:

  1. Bethany Cisternino*
  2. Whitney Jones
  3. Ariel Khadr
  4. Sara Kovach
  5. Marta Aguilar
  6. Amanda Morris
  7. Nicolette Spencer
  8. Viko Newman
  9. Sally Williams

* kvalifikace na Fitness Olympia 2016


1. Bethany Cisternino

2. Whitney Jones

3. Ariel Khadr


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia k 11. říjnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2015 1.
Tanji Johnson USA Fitness Olympia 2015 2.
Myriam Capes Kanada Fitness Olympia 2015 3.
Regiane Da Silva Německo Fitness Olympia 2015 4.
Bethany Cisternino USA Fitness Olympia 2015 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie fitness - žebříček 11. říjnu 2015:

p. jméno stát body
1. Whitney Jones USA 7
2. Ryall Graber-Vasani Kanada 4
3. Piia Pajunen Finsko 3
3. Ariel Khadr USA 3
5. Giorgia Foroni Itálie 2
5. Sara Kovach USA 2
7. Aurika Tyrgale Rusko 1
7. Marta Aguilar Uruguay 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Europa Phoenix Pro 2015 - bikini fitness žen

V šestnáctičlenném startovním poli bikini fitness žen se objevila také čtvrtá nejlepší závodnice letošního ročníku Bikini Olympia India Paulino, která samozřejmě byla považována i za nejvýraznější favoritku na vítězství. I zde platilo, že favoritka nezklamala. Druhé místo tak zbylo na Francescu Lauren, třetí při svém profesionálním debutu skončila vítězka letošního NPC Team Universe v bikini fitness žen do 170 cm Cori Baker.


Výsledky Europa Phoenix Pro 2015 - bikini fitness žen:

  1. India Paulino*
  2. Francesca Lauren
  3. Cori Baker
  4. Iveth Carreon
  5. Breena Martinez
  6. Adrienne Crenshaw
  7. Katya Nosova
  8. Sheena Martin
  9. Amanda Otero
  10. Karina Constantino Durzo
  11. Lindsey Waters
  12. Kenea Yancey
  13. Whitney Wiser
  14. Shawn Hektor-Lewis
  15. Joanne Holden
  16. Rachael Labender

* kvalifikace na Bikini Olympia 2016


1. India Paulino

2. Francesca Lauren

3. Cori Baker


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 11. 10. 2015:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2015 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2015 2.
Courtney King USA Bikini Olympia 2015 3.
India Paulino USA Bikini Olympia 2015 4.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2015 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček k 11. 10. 2015:

p. jméno stát body
1. Vladimíra Krásová Česká republika 5
2. Noemi Olah Maďarsko 4
2. Justin Munro Kanada 4
2. Francesca Lauren USA 4
5. Sandra Jokic Norsko 3
5. Angela Marquez USA 3
5. Tawna Eubanks USA 3
5. Cori Baker USA 3
9. Jessica Renee USA 2
9. Nina Ross Velká Británie 2
9. Iveth Carreon Mexiko 2
12. Alla Semenova Ukrajina 1
12. Breena Martinez USA 1

Systém bodování v žebříčku pro sezónu 2016

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4
Umístění Arnold Classic Arnold Classic Europe, New York Pro, EVLS Prague Pro, Olympia Europe Arnold Classic Brasil, Arnold Classic Australia, Pittsburgh Pro Ostatní GP
2. místo 8 6 5 4
3. místo 7 5 4 3
4. místo 6 4 3 2
5. místo 5 3 2 1


Foto:
www.npcnewsonline.com / James Allen
www.musculardevelopment.com / Dan Ray

Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.10.14:53kulturistikabb - Zaujímavý súboj medzi Dixonom a Cisterinom tentoraz však m..
16.10.14:49kulturistikabb - Lukáš zaslúžene vyhral veľmi mu prospelo že prestúpil do o..
12.10.22:32Geolupos - Moje díky taky, na FB už taky nechodím a z okolí nejsem sá..
12.10.22:02ygg - Díky moc za odpověď ... tady ... na FB by mi to bylo asi h..+1
12.10.20:58Jardaflex81 - Lukasi pecka je videt ze ti ta zmena moc pomohla gratuluju..
12.10.19:42Nasser - V den souteze jsem mel 214lbs. Jinak 212 bych dal bez prob..+9
12.10.17:51R_K - Osladil neskutečný úspěch, gratuluju k tomu není co dodat...
12.10.17:06accept - Srdečně blahopřeji Lukášovi k vítězství.Omlouvám se mu,že ..
12.10.16:17Rahorus - Kdyby se Lukášovi podařilo do Olympie nabrat pár čísel u k..+1
12.10.15:48ygg - Osladil skvělá forma a úspěch ... aspoň máme jasno kdo je ..
12.10.15:44amoresPE - Tak Lukas parada, uplne zasluzene a netreba asi ziadny kom..+3
12.10.13:34jari - Přestal vrtět zadkem??? To je mi novinka.
12.10.11:09Goooood - Tak tohle je opravdu fantastický úspěch, a nic na tom nezm..+6
12.10.10:54thoth - :-) Tak to jo :-)+1
12.10.10:04Hulkie - zamindrákované pindy...+1
12.10.10:00JackRuss - ***
12.10.09:57JackRuss - Diky za kompliment, ale neprehanej, hlavne to je na něm, t..+2
12.10.09:55monni.16 - ***
12.10.09:25Vitasonny - Gratulace. I tady byla konkurence velká. Vítězství je vítě..+2
12.10.09:18thoth - Hezky jsi mu to zařídil. Ještě párkrát mu takhle poradíš a..+8
12.10.09:14Martin.L - ***
12.10.08:31Hulkie - Protože jestli se dívám správně, tak `plnotučnou` profi so..+2
12.10.08:02JackRuss - Konecne jsem rad ze jsi mi poslechl a prestal vrtet tim za..+1
12.10.07:07havranek - Když jsem včera viděl komentář k soutěži s top5, myslel js..
12.10.07:02Hulkie - Ale ne v open
12.10.06:59havranek - 3 roky zpátky opět Osladil, při jeho premiérové profi sout..
12.10.06:56jan dziadek - Konečně se to Lukášovi povedlo :-).
12.10.06:45Zodiak411 - Úžasný výsledek.Doufám že se Milanovi povede další rok tak..+1
12.10.06:22Hulkie - Kdy naposledy vyhrál nějaký český kulturista profi show? I..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra