Vršek je tím, co se zatím proměnilo nejvíc - vstupní prostory (s novými botníky, které už nejsou permanentně obsazené:), celá místnost baru, chodba k šatnám a dámská šatna jsou výrazně jiné než v minulosti. Stejně tak první ze spodních místností (to je ta, kde byl leg-press po kotníky hluboko v zemi:), je úplně jiná.
Nicméně spousta práce tam ještě zbývá udělat. Teď nejbližší, co nás čeká, je vstupní schodiště, které je takové docela temné, zároveň s tím se předělávají drobnosti jako jsou venkovní cedule a podobně. A tuším, že příští týden by měly být od truhlářů hotové nové šatní skříňky pro holky (a ty budou fakt krásné, jednak stejně obří, jako jsou ty stávající, jednak v našich červeno-bílých barvách).
Pak někdy musí přijít na řadu pánská šatna, která je stále ještě původní, a postupně spodní dvě zbývající místnosti. Což jsem teď napsal do jedné věty, ale reálně to bude práce hodně a moc. :)
Sice to ještě není stoprocentní, ale pracujeme na tom. :)