Reklama:

Najdi a vyhraj! (39/2015)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zranění je noční můra každého sportovce, to Vám můžu říct z vlastní zkušenosti. Všechno může jít skvěle, příprava je v plném proudu, forma jde nahoru, zlepšujete se trénink od tréninku a máte pocit, že Vás nic nemůže zastavit. Jenže pak celé Vaše snažení něco rázem zhatí jako blesk z čistého nebe. Bez varování je najednou příprava u konce dřív, než jste stihli všechnu dřinu zúročit.

Co můžete udělat v takové chvíli? Moc toho není. Ten pocit promarněné příležitosti hned tak nezmizí, to mi věřte. Málokdy jsou ale zranění opravdu tak vážná, že zničí celou Vaši sportovní kariéru. Řekněte si, že se stávají i mnohem horší věci a že to je jen zdržení na cestě, ne její konec. Dost možná v čase rekonvalescence přijdete na to, co jste třeba dělali špatně, a poučíte se z toho. A až se zotavíte, vrátíte se nakonec ještě lepší než dřív.

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tři vylosovaní výherci tentokrát obdrží knihu Pivo, zbraně i tvarůžky od nakladatelství Maxdorf.


Jak se nazývá nezánětlivé onemocnění kloubů,
jehož důsledkem je porucha tvorby kloubní chrupavky?

Najdi a vyhraj! (39/2015)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 01. 10. 2015 v 08:00 a končí 08. 10. 2015 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (38/2015):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik medailových umístění ze soutěže Mr. Olympia má na svém kontě k dnešnímu dni Dexter Jackson. Správná odpověď zní: pět (letos byl stříbrný a kromě zlata ze sezóny 2008 má doma také tři bronzové památky na svou účast na soutěži - dosáhl na ně v letech 2003, 2007 a 2009).

Vylosováni byli:

  • ashok@...cz
  • pepa.pin@...cz
  • patrickgsxr@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 8. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 90 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra