Reklama:

Mr. Olympia 2015:
výsledky a fotografie!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mr. Olympia 2015:
jaké bylo semifinále?

384 fotografií!

V americkém Las Vegas, které ve dnech 17. až 20. září hostilo letošní Olympia Weekend, je dobojováno! Během brzkých nedělních ranních hodin našeho času se zde odehrálo finále soutěží Mr. Olympia, Figure Olympia a Olympia 212 Showdown a všechny přichystané trofeje i šeky na finanční odměny tak mají své majitele. Jaké konkrétní výsledky poslední hodiny Olympia Weekendu 2015 přinesly?


Mr. Olympia 2015


Finálová vyvolávání:
1.D. Jackson, Wolf, Heath, Rhoden
2.Elssbiay, Winklaar, Martinez, Obaid, Warren
3.Martinez, Obaid, Bonac
4.Obaid, Charles, McCarver, Rockel, Morel, J. Jackson
5.D. Jackson, Wolf, Heath, Rhoden

Finálový večer Mr. Olympia začal jako tradičně hymnou Spojených států amerických "The Star-Spangled Banner", po které následoval projev Davida Peckera. Výkonný ředitel společnosti American Media, Inc., která od roku 2004 spolu s profesionální divizí IFBB tvoří entitu, jež stojí za pořadatelstvím Olympia Weekendu, bez bližších podrobností zmínil, že se v říjnu příštího roku v Německu odehraje Mr. Olympia Europe a bezprostředně nato přímo na pódiu navýšil odměnu pro vítěze letošního ročníku Mr. Olympia z 300.000 na 400.000 dolarů. Pak již přišly na řadu volné sestavy nejlepších patnácti účastníků soutěže a také finálová vyvolávání, při nichž byla ve hře druhá polovina bodů.


Nepřehlédněte:
Ve fotogalerii k finále Mr. Olympia 2015 najdete 268 fotografií!

Klání letos nabídlo poměrně vyrovnaný souboj hned čtyř borců, a to Dennise Wolfa, Phila Heatha, Dextera Jacksona a Shawna Rhodena. Obhájce loňského vítězství Phil Heath na klání závodil v lepší formě, než tomu bylo právě v minulé sezóně, což z něj v kombinaci s nepsaným pravidlem "kdo chce porazit šampióna, musí být výrazněji lepší než on" už po semifinále dělalo i přes zmíněnou vyrovnanost nejlepší čtveřice favorita na vítězství. Pětatřicetiletý Američan, jenž pro své letošní vystoupení na Olympii opět o něco přidal na celkových objemech, se na Mr. Olympia nakonec k prvenství podle očekávání probojoval a připsal si zde tak už pátý triumf v řadě. Patří mu za něj nejenom zajímavá finanční odměna, ale také další soška Sandowa, která se pro letošní sezónu mimochodem opět o něco zvětšila. Po soutěži Phil překvapivě uvedl, že zvažuje start na jarním Arnold Classic.

K fantastickému druhému místu se v okamžiku, kdy mu zbývá jen sedmašedesát dnů do oslavy šestačtyřicátých narozenin, probojoval nestárnoucí Dexter Jackson. Šampión Mr. Olympia z roku 2008 a rekordman v počtu vítězství z Arnold Classic se i ve svém věku dokáže stále zlepšovat a díky kompletně působící postavě, pěkným tvarům a tradičně skvělé formě si svůj výsledek jednoznačně zasloužil. Na pódiu neuvěřitelně jistě působícímu závodníkovi za druhou příčku patří šek na 150.000 dolarů a také stříbrná medaile. Tou mimochodem Dexter zkompletoval svou medailovou sbírku z Mr. Olympia. Kromě zlata ze sezóny 2008 má doma také tři bronzové památky na svou účast na soutěži. Dosáhl na ně v letech 2003, 2007 a 2009. Po závodech uvedl, že si myslel, že na Phila letos má, a s úsměvem na rtech dodal, že jej dostane za rok.

Phil Heath na Mr. Olympia 2015
(Foto: www.eastlabs.ru / Igor Kopček)

Třetí místo na vrcholné události sezóny obhájil čtyřicetiletý Shawn Rhoden, kterého druhou příčku dost možná stála skutečnost, že spolu s novými objemy poněkud ztratil kontrolu nad svými břišními svaly. To nic ovšem nemění na tom, že je Rhoden skvělým kulturistou, k jehož přednostem kromě obrovského množství svalové hmoty patří také famózní stavba těla a úzký pas.

Také čtvrté místo vybojoval stejný závodník jako vloni, a to Dennis Wolf. Pěkným "V" tvarem trupu a brutálními objemy disponující kulturista si do finále přinesl plněji působící svaly, ale také o trochu menší ostrost. Pozornost po celou soutěž poutal famózními stehny, kdy jeho oblé a separované kvadricepsy patřily spolu s těmi Elssbiayovými k nejlepším na pódiu. Pokud by se Wolf na úkor Rhodena probojoval ke třetí příčce, zřejmě by se jednalo o výsledek, proti kterému by nikdo nemohl nic namítat.

Právě zmíněný Mamdouh Elssbiay se na Mr. Olympia 2015 za Dennisem Wolfem probojoval k páté příčce. Jednatřicetiletý Egypťan při svém třetím vystoupení na Olympii rozhodčím i publiku nabídl totéž co vloni a předloni, a to naprosto brutální objemy. Ty by z něj za předpokladu, že by na pódium dokázal přinést i solidní formu, dělaly kandidáta na vítězství. Bohužel právě tvrdost, vysušenost, separace a detaily, které z kulturisty dělají šampióna, Mamdouhovi dosud chybí. Při platnosti stávajících pravidel profesionální divize IFBB se dosaženým výsledkem nicméně již nyní kvalifikoval k účasti na dalším ročníku soutěže, a tak šanci poprat se o titul bude mít na Olympii za rok znovu.

I když se po semifinále zdálo, že Roelly Winklaar má tentokrát blízko k tomu, aby na Olympii poprvé v kariéře dosáhl na umístění v první šestici, nakonec se na jeho úkor jako poslední do nejlepší šestky probojoval přeci jenom celkově lépe připravený Branch Warren. Osmé místo právě za Roellym pak obsadil v pěkné formě závodící a kompletně působící William Bonac. Ten měl podle některých na to, aby oba své úspěšnější konkurenty předstihl a dosáhl na šestou příčku.

Victor Martinez si tentokrát připsal deváté místo, jako poslední se do nejlepší desítky probojoval v životní formě závodící Essa Obaid. Z dalších borců zmiňme už jen třináctou příčku pouze čtyřiadvacetiletého Dallase McCarvera, jenž na Olympii naznačil, že má zajímavý potenciál. Ve chvíli, kdy se mu podaří zapracovat na rozvoji zad a celkově zaplnit jeho 183 cm vysokou kostru větším množstvím svalové hmoty, může i ve startovním poli Mr. Olympia pomýšlet na výrazně vyšší příčky, než tomu bylo letos.

Výsledky Mr. Olympia 2015

  1. Phil Heath*
  2. Dexter Jackson*
  3. Shawn Rhoden*
  4. Dennis Wolf*
  5. Mamdouh Elssbiay*
  6. Branch Warren
  7. Roelly Winklaar
  8. William Bonac
  9. Victor Martinez
  10. Essa Obaid
  11. Juan Morel
  12. Max Charles
  13. Dallas McCarver
  14. Ronny Rockel
  15. Johnnie Jackson
  16. Aziz Jalali
  16. Brad Rowe
  16. Brandon Curry
  16. Fred Smalls
  16. Jonathan Delarosa
  16. Mohamed Bannout
  16. Robert Piotrkowicz
  16. Steve Kuclo

* kvalifikace na Mr. Olympia 2016


1. Phil Heath

2. Dexter Jackson

3. Shawn Rhoden

4. Dennis Wolf

5. Mamdouh Elssbiay

6. Branch Warren

7. Roelly Winklaar

8. William Bonac

9. Victor Martinez

10. Essa Obaid

11. Juan Morel

12. Max Charles

13. Dallas McCarver

14. Ronny Rockel

15. Johnnie Jackson

Finálová vyvolávání

Vyhlášení výsledků


Finále Mr. Olympia 2015 - záběry z rozcvičovny

Finále Mr. Olympia 2015 - záznam


Olympia 212 Showdown 2015


Semifinálová vyvolávání:
1.Cisternino, Correa, Henry, Raymond, Yamagishi, Lewis
2.Ahmad, Cisternino, Correa, Dixon, Henry, Yamagishi
3.Ahmad, Cambronero, Correa, Dixon, Richardson
4.Ahmad, Cambronero, Auguste, Rivera, Richardson
5.Čambal, Cambronero, Clark, Jackson, Kang, Rivera, Watson
6.Adzievski, Clarida, Delev, English, Ho
7.Henry, Yamagishi
8.Raymond, Lewis

K Olympia 212 Showdown 2015 nastoupilo dvaadvacet závodníků, což představovalo nejpočetněji obsazené startovní pole v historii soutěže. Nechyběl mezi nimi favorizovaný vítěz posledních třech ročníků soutěže James "Flex" Lewis ani slovenský profesionál Marian Čambal, jenž se letos k účasti na klání kvalifikoval poprvé v kariéře. V prvním semifinálovém vyvolávání dostali kromě Lewise od rozhodčích příležitost také Guy Cisternino, Eduardo Correa, David Henry, Jose Raymond a Hidetada Yamagishi, kteří tak mohli pomýšlet na přední příčky. Předposlední semifinálové vyvolávání napovědělo, že boj o třetí místo svádějí čtyřicátníci Yamagishi s Henrym a také že o vítězi se rozhodne mezi Flexem Lewisem a Josem Raymondem.

Marian Čambal se objevil v pátém vyvolávání, kde pózoval po boku Alejandra Cambronera, Aarona Clarka, Trickyho Jacksona, Kyunga Wona Kanga, Marca Rivery a Zana Watsona.


Nepřehlédněte:
Ve fotogalerii k Olympia 212 Showdown 2015 najdete 244 fotografií!

Jednatřicetiletý Flex Lewis na pódium letos přinesl možná ještě o něco plnější a separovanější kvadricepsy než vloni, a ačkoliv v některých partiích postrádal potřebné detaily i ostrost, díky neskutečně kompletní postavě si na klání dokráčel pro svůj čtvrtý titul. Lewis se již před soutěží svěřil, že jeho cílem je vládnout kategorii do 212 liber až do doby, dokud neodejde ze sportu, a těsně po svém vítězství hovořil v podobném duchu. S manželkou v současnosti očekávají příchod prvního potomka a Flex uvedl, že se chce příští rok na Olympia 212 Showdown vrátit, zvítězit a o radost se na pódiu podělit se svou dcerou.

Při dalším Lewisově vítězství druhé místo připadlo čtyřicetiletému Josemu Raymondovi. Toho k jeho nejlepšímu výsledku z Olympie borců nastupujících v lehčí váze dovedlo obrovské množství hustých, tvrdých svalů. Zaujal také zlepšenou separací kvadricepsů.

Jose Raymond na Olympia 212 Showdown 2015
(Foto: www.eastlabs.ru / Igor Kopček)

Výše se proti svému loňskému vystoupení na soutěži ve výsledkové listině posunul také japonský veterán Hidetada Yamagishi, jenž se prezentoval plnými svaly a pěkným vyrýsováním. Díky pravděpodobně nejlepšímu vystoupení od jeho přestupu do lehčí váhy mu z letošního Olympia 212 Showdown patří třetí místo.

Vítěz Olympia 202 Showdown z roku 2008 David Henry během soboty po loňském naprosto nevydařeném vystoupení ukázal, že ještě nepatří do starého železa. Získal zpět vloni ztracené objemy a plnost svalů, zaujal obrovským množstvím detailů, neskutečně separovanými kvadricepsy a fantastickou nejsvalnatější pózou. Ve výsledkové listině u jeho jména figuruje čtvrté místo.

Eduardo Correa letos ve vyrýsování a tvrdosti zejména v zadních postojích poněkud zaostal za svým standardem, a tak na něj tentokrát zbylo páté místo. Šestou příčku za Correou obsadil Guy Cisternino, jenž zaujal pěknými tvary i napruhováním některých partií. Na Eduarda nestačil pouze proto, že vedle něj působil poněkud subtilněji.

K sedmé příčce se probojoval Charles Dixon, který je s výškou pohybující se pouze kolem 163 cm tak monstrózní, jak jen může být. Prezentoval se neskutečně širokými zády i napruhovanými hýžděmi a pokud BY nastoupil trochu ostřejší, možná by mohl pomýšlet na umístění v první šestici.

Švédský kulturista iráckého původu Ahmad Ahmad se na Olympia 212 Showdown letos připravoval v ideálních podmínkách kuvajtského Oxygen Gymu, kde se mu podařilo přichystat zřejmě životní formu. Prezentoval se vylepšeními stehny, skvělou horní polovinou těla a výbornou symetrií.

Z umístění ostatních závodníků zmiňme dále jedenáctou příčku jednačtyřicetiletého Korejce Kyunga Wona Kanga, jenž při svém prvním startu na Olympia 212 Showdown zaujal pěknými objemy, obrovským množstvím detailů, plností svalů a pěknými vytočenými pózami. Druhý korejský účastník klání Kim Jun Ho to v šestačtyřiceti letech se soutěžní hmotností pohybující se kolem 80 kg neměl mezi mladšími a mohutnějšími soupeři snadné a přes famózní formu a detaily se nakonec musel spokojit s děleným šestnáctým místem.

Právě šestnáctou příčku při své první účasti na Olympii obsadil také slovenský profesionál Marian Čambal. Na klání se prezentoval životní formou, kterou dokreslovaly napruhované hýždě i detaily ve spodní části zad.

Výsledky Olympia 212 Showdown 2015

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Jose Raymond*
  3. Hidetada Yamagishi*
  4. David Henry*
  5. Eduardo Correa*
  6. Guy Cisternino
  7. Charles Dixon
  8. Ahmad Ahmad
  9. Craig Richardson
  10. Al Auguste
  11. Kyung Won Kang
  12. Alejandro Cambronero
  13. Marco Rivera
  14. Aaron Clark
  15. Tricky Jackson
  16. Dobromir Delev
  16. Kevin English
  16. Kim Jun Ho
  16. Marian Čambal
  16. Oliver Adzievski
  16. Shaun Clarida
  16. Zane Watson

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2016


1. James "Flex" Lewis

2. Jose Raymond

3. Hidetada Yamagishi

4. David Henry

5. Eduardo Correa

6. Guy Cisternino

7. Charles Dixon

8. Ahmad Ahmad

9. Craig Richardson

10. Al Auguste

11. Kyung Won Kang

12. Alejandro Cambronero

13. Marco Rivera

14. Aaron Clark

15. Tricky Jackson

16. Dobromir Delev

16. Kevin English

16. Kim Jun Ho

16. Marian Čambal

16. Oliver Adzievski

16. Shaun Clarida

16. Zane Watson

Semifinálová vyvolávání

Vyhlášení výsledků


Figure Olympia 2015


Finálová vyvolávání:
1.Keene, Lewis, Rodriguez, Strobo, Watts, Wilkins
2.Calhoun, Frahn, Gillon, Smith, Titone
3.Bradberry, Guaraciaba, Ivusic, Mayer, Ondrejovičová, Wyble
4.Baeza-Diaz, Brown, Fortino, Grau, Mallet
5.Campbell, John, Macko, Noorlun, Paynter, Taylor
6.Lewis, Rodriguez, Watts, Wilkins

Soutěž Figure Olympia byla letos součástí Olympia Weekendu potřinácté v historii. Ke klání nastoupilo osmadvacet závodnic, včetně čtyřnásobné šampiónky z let 2009, 2011, 2013 a 2014 Nicole Wilkins nebo začínající slovenské profesionálky Adely Ondrejovičové. První semifinálové vyvolávání soutěže napovědělo, že o přední příčky kromě favorizované Wilkins budou bojovat také Candice Keene, Candice Lewis, Camala Rodriguez, Gennifer Strobo a Latorya Watts. Adela Ondrejovičová pak ve třetím vyvolávání sváděla souboj o to, aby se hned při své první účasti na Olympii probojovala do nejlepší patnáctky, což by na horké americké půdě a vrcholné události sezóny znamenalo fantastický úspěch.


Nepřehlédněte:
Ve fotogalerii k Figure Olympia 2015 najdete 60 fotografií!

Poté, kdy na Olympia Men's Physique Showdown, Olympia Women's Physique Showdown, Fitness Olympia i na Bikini Olympia v předchozích hodinách svá vítězství obhájili lonští vítězové, zápolení na Figure Olympia přineslo první výrazné překvapení letošního Olympia Weekendu. V pořadí teprve šestou vítězkou soutěže totiž byla vyhlášena Latorya Watts, která tak obhájkyni loňského prvenství odsunula na druhou příčku!

Za Nicole Wilkins se ke třetí příčce probojovala fantastickými tvary disponující Candic Lewis, která podle některých měla i na vítězství. Do nejlepší pětice se kromě ní vtěsnaly ještě také čtvrtá Camala Rodriguez a pátá Candice Keene. Adele Ondrejovičové ze soutěže patří výborné čtrnácté místo.

Výsledky Figure Olympia 2015

  1. Latorya Watts*
  2. Nicole Wilkins*
  3. Candice Lewis*
  4. Camala Rodriguez*
  5. Candice Keene*
  6. Gennifer Strobo
  7. Ann Titone
  8. Cydney Gillon
  9. Andrea Calhoun
  10. Joan Smith
  11. Allison Frahn
  12. Julie Mayer
  13. Ivana Ivusic
  14. Adela Ondrejovičová
  15. Shalako Bradberry
  16. Andrea Paynter
  16. Brittany Campbell
  16. Candice John
  16. Jennifer Taylor
  16. Jennifer Brown
  16. Kamla Macko
  16. Karen Noorlun
  16. Karina Grau
  16. Maria Luisa Baeza-Diaz
  16. Megan Wyble
  16. Renata Guaraciaba
  16. Vera Mallett
  16. Wendy Fortino

* kvalifikace na Figure Olympia 2016


1. Latorya Watts

2. Nicole Wilkins

3. Candice Lewis

4. Camala Rodriguez

5. Candice Keene

6. Gennifer Strobo

7. Ann Titone

8. Cydney Gillon

9. Andrea Calhoun

10. Joan Smith

11. Allison Frahn

12. Julie Mayer

13. Ivana Ivusic

14. Adela Ondrejovičová

15. Shalako Bradberry


Foto:
www.eastlabs.ru / Igor Kopček

Video:
www.npcnewsonline.com
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.09.09:25Loner88 - Mam taky pocit,ze niektorí tu prestali hodnotiť heatha pod..+2
21.09.16:16Sidic - Moc nechápu lidi co zrovna letos kdy Phil přišel fakt v bo..+2
21.09.15:19dzmilo - Tebe Phil povedal ze nema TOP formu? :D Alebo Dex povedal ..+1
21.09.14:40Seazer - Protože nemá takoví oběmi :)+3
21.09.14:07Spazik - Dexter hlavně už jednou vyhrál, tak nevím proč by měli roz..+2
21.09.13:48noFATE.cz - Nechci tě nijak napadat, ale tys tam byl? Viděl jsi závodn..+3
21.09.13:06thoth - Proč, líbí se ti? No... Není špatná, taky jsem si jí všim..
21.09.12:00jirired - Kdo hodnotí podle fotek tak toho asi moc neví! Kdo tam neb..-4
21.09.11:50wiro - U Brancha vam usla fotka Heatha :)
21.09.10:43dzmilo - Ked pozeram na foto tak PHIL bol jednoznacne TOP. Poradi..+2
21.09.08:58Vitasonny - Já také. Mamduchu klidně pod Bonaca+2
21.09.08:43plynar - To je síce pekné a je pravda, že má o trochu tej hmoty via..+1
21.09.00:05chris - No teraz by som si vážne vypočul názor Nassera. Mal trefné..+1
20.09.23:41Krokodyll - V nejakem `normalnim` sportu proste vyhraje ten kdo hodi n..+1
20.09.23:08Spazik - Fanboy eyes. Kouknul jsem na video a Phil má prostě všechn..
20.09.22:21DiamonD123 - Tak ta vítězka Figure je naprosto brutální *79* +1
20.09.22:19Spazik - Sorry, ale Phil má prostě větší svaly než Dexter (podle fo..
20.09.22:15Spazik - Tady je každej odborník na hodnocení, navíc podle fotek :-..
20.09.15:30Petey - kontroverzne vyhraval aj Arnold :) co narobis
20.09.15:17kulturistikabb - Ja by som dal poradie: 1. Dexter Jackson 2. Phil Heath ..
20.09.12:45JackRuss - Tak jsem rad ze si to napsal s tim Ronniem ale iji e veci ..+1
20.09.12:35plynar - ..Pre mňa najlepší Dexter, pokiaľ prihliadam na komplet ce..-1
20.09.11:12MBRANOM - tiez sa mi na fotkach Wolh nepaci ani Heath, ale kuknem vi..+3
20.09.11:01kulturistikabb - Phil vyhral po 5-krát ale to hodnotenie každý rok o 10 a v..+3
20.09.10:10The.FleX - Tak nejak to bude i podle me.-2
20.09.10:07kulturistikabb - Máš pravdu. Bonaca minulý rok dali až na 15.miesto. Teraz ..
20.09.10:04Muflon - Protoze je to o politice a penezich. Teda podle me... inve..+2
20.09.09:59fismaistr - Phil zaslouženě, vypadá skvěle.
20.09.09:59kulturistikabb - Dexter by v pohode mohol byť Olympia od roku 2008 každý rok.
20.09.09:59kulturistikabb - Dexter by v pohode mohol byť Olympia od roku 2008 každý rok.+2
20.09.09:58The.FleX - Me tipovacku nejvic zkazi Kuclo, English a taky Henry, toh..
20.09.09:49Turakam - A roelly za branchom a pod., hehe, Bonac je v top ten, ale..+2
20.09.09:49Vitasonny - Napsal jsi skvěle, souhlas. Olympie by neměla stavět na `z..
20.09.09:44The.FleX - Myslim ze uz IFBB hazarduje s prizni fanousku. Netusim sic..
20.09.09:41maxpoint97 - Ty fidosku, seš si vědomej toho, že i kdybys uhodl zbylejc..+1
20.09.09:28fidosek - Doufám že příští rok bude Dennis bojovat o top 3 :-) koneč..-2
20.09.08:57Vitasonny - Proč by Dex končil? Jednak jeho postava je lepší a lepší(r..+1
20.09.08:52člověk - Všechny místa která jsi natipoval za Greena se posunou o j..
20.09.08:49maxpoint97 - Koukám, že English nedostal tlačenku, a dopad tak, jak měl..+1
20.09.08:46JackRuss - Oprava... Chtel jsem napsat nohama do X.
20.09.08:33JackRuss - presne tak, souhlasim.. +3
20.09.08:32JackRuss - pro mne rozhodne neni vitez Phil z uzkou kostrou a divnejm..+4
20.09.08:19kulturistikabb - je to preňho veľký úspech ale každým rokom je jeho postava..
20.09.08:19kulturistikabb - je to preňho veľký úspech ale každým rokom je jeho postava..+1
20.09.08:18kulturistikabb - V open to nevidím ružovo s typmi lebo potom som už netipov..
20.09.08:17willy666 - toto je podla mna krasna bodka za Dextrovou karierou...mal..
20.09.08:12kulturistikabb - V 212 som trafil Lewis ostaných som dával v iných poradiac..
20.09.08:12kulturistikabb - V 212 som trafil Lewis ostaných som dával v iných poradiac..+1
20.09.07:56Zodiak411 - Já špatně tipnul i Čambala :-) Dá se říct že jediný bod bu..+1
20.09.07:54thoth - Jo, taky mi Dexter s tipovačkou neudělal radost. Ale aspoň..
20.09.07:27amoresPE - Taku nudu som na Olympii uz dlho nezazil...a vyhlasenie vy..
20.09.07:26Vitasonny - ALE DEXTER TO SKORO ZVLÁDNUL!!! JE NEJLEPŠÍ A RAMY A WOLF ..+1
20.09.07:25jr.e - Pro mě je MR.Olympia jednoznačně Dexter Jackson, fantastic..+4
20.09.07:21Zodiak411 - A tipovačka je v háji *24* Dexter neskutečně překvapil.Fan..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra