Reklama:

Phil Heath se v říjnu vrátí do Prahy!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Phil Heath na akci Meet & Greet při EVLS Prague Pro 2014
(Foto: Tomáš Mach, Ronnie.cz)

Šampión Mr. Olympia z let 2011 až 2014 Phil Heath nebude chybět o prvním říjnovém víkendu v Praze, kde se bude konat čtvrtý ročník soutěže EVLS Prague Pro společně se druhým ročníkem Olympia Amateur Europe. Do hlavního města České republiky se tentokrát vrátí v roli ambasadora obou očekávaných soutěží, které spolu s bohatým doprovodným programem tvoří akci, jež si svým rozsahem i významem zasluhuje označení "největší evropský festival kulturistiky a fitness".

"I pokud nebudu soutěžit, tak určitě příští rok přijedu, abych se mohl potkat se všemi fanoušky v Praze!" avizoval vloni po EVLS Prague Pro pětatřicetiletý Heath, jenž se už stihl zařadit mezi největší osobnosti v historii bodybuildingu. A své slovo dodrží. Fanoušci budou mít možnost se s ním setkat v pátek na akci Meet & Greet, uvidí ho v průběhu Fitness EXPA na stánku společnosti Gifted Nutrition a objeví se i na pódiu, kde bude předávat ceny během závěrečného ceremoniálu.

Pro fanoušky si Phil Heath připraví také seminář. Podrobnosti k semináři budou zveřejněny společně s programem EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe v nejbližších dnech. Navíc se příznivci této hvězdy světové kulturistiky mohou těšit na speciální kolekci merchandisingu s Philem Heathem.

Hvězda Phila Heatha začala naplno stoupat v sezóně 2005, kdy tento mimořádnou genetikou disponující borec poprvé nastoupil k americkým amatérským soutěžím národní úrovně a vybojoval jak celkové vítězství z NPC Jr. Nationals, tak i z NPC USA, což mu zároveň vyneslo profesionální kartu. Tu Heath poprvé zužitkoval o rok později a jeho vstup na profesionální scénu se odehrál ve velkém stylu. Na Colorado Pro Championships i na New York Pro si poradil se všemi zkušenějšími soupeři a dvěma vítězstvími ze svých prvních dvou profesionálních soutěží naznačil, že má před sebou vskutku výjimečnou profesionální kariéru.

V roce 2008 to potvrdil výrazným výkonnostním skokem, který mu pomohl k vítězství z Ironman Pro Invitational i třetímu místu z Mr. Olympia. V sezóně 2010 pak na Olympii poprvé výrazněji potrápil tehdejšího krále profesionálního bodybuildingu Jaye Cutlera a o dvanáct měsíců později na klání Jayovi již nedal šanci a došel si zde pro svou první sošku Sandowa určenou vítězi. Letos se Phil na Mr. Olympia může probojovat už ke svému pátému titulu v řadě.


Phil Heath na Mr. Olympia 2014


Foto:
www.eastlabs.sk


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.09.15:21jari - Co by tu dělal?+2
08.09.12:34Pr!nc - Nemá někdo zprávy o tom, zda přijede i Sadik Hadzovič?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra