Reklama:

Kubík Fitness v Ostravě otevřeno!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Zdá se, že kult těla zažívá novou renesanci. Posilovny dávno nenabízí jen činky a kladky, vedle pákových strojů a kardio sekcí jsou dnes běžné sály na zumbu, pilates, spinning nebo třeba TRX. Čím snadnější máme život a fyzická kondice přestává být nutností, tím početnější zástupy nadšenců přichází pravidelně do fitness centra dát si do těla.


Toho si je velmi dobře vědom i náš profesionální kulturista Jan Kubík, který tuto sobotu slavnostně zahájil provoz nového ostravského fitka Kubík Fitness v městské části Ostrava-Zábřeh.

Honza si na sobotu připravil bohatý program, který odstartovalo vystoupení Elvise Presleyho. Úvodní proslov vyústil v odhalení početného arzenálu zbraní vlastní produkce. Kromě čtyř softairových dekorací čekala přítomné zbrusu nová řada potravinových doplňků nesoucích Honzovo jméno. Na baru pak probíhala jejich ochutnávka a na ty, kdo upřednostňují původní zdroje živin, čekal na nedaleké tabuli raut.

Je naprosto nemožné, aby na podobné akci nepřišly nakonec na řadu svaly. I my se proto v závěru dočkali exhibice majitele podniku a jeho nadějného svěřence Reného Gorola.

Honza má dobře našlápnuto, okolo sebe nadějný tým nadšenců a mám pocit, že poslední roky se veze na velmi šťastné vlně. Honzo, ať se daří a ta jízda hned tak nekončí!


Otevření nového fitka Honzy KubíkaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.09.11:38WithBB11 - Již skoro 3 měsíce ...
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 27 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra