Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

InBody: Petr Richtár v přípravě
na Olympia Amateur Europe 2015 (VI.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Tak tu máme po delší době další měření InBody.

Co se stalo nového? Samozřejmě váha letí dolů a dá se říci, že jsem s průběhem (nikoliv s formou) spokojen. Od začátku diety je to nějakých 20 kg (nalačno navážím 106,8 kg). Ty nohy tak nějak pořád zaostávají, ale alespoň tam jsou nějaké tvary. Trošku povylezly tím, jak jsem přestal dělat kardio, a celkově je forma lepší než v roce 2013. Hlad sice trošku je, chutě hrozné, ale pořád se ještě směji, tak je to dobré. :) Nově jsem spojil své síly se společností Lion Nutrition, za což jim děkuji, snad mě jejich doplňky zase posunou dále.

Důležitá věc se stala v účasti na soutěži. Člověk měl trošku velké oči v objemu a myslel jsem si, kolik toho na mě zbyde a upřímně - nezbyde. :) Takže došlo k přehodnocení účasti na soutěži Olympia Amateur Europe. S Tomášem Burešem jsme se rozhodli, že zůstanu ještě v klasické kulturistice (tak jako v roce 2013) a pokusím se nominovat na Arnold Classic Europe. Jelikož jsem se asi zmenšil a všude teď měřím kolem 192 cm, tak je můj limit v „klasice“ 101 kg. Asi bych zkusil potom i tu Olympii, kdybych nedostal nabídku, která se asi neodmítá. Takže doufám, že to dopadne a určitě se o tom dozvíte tady na stránkách.

Co se tréninku týče, tak je stále 3 + 1. Snažím se do toho pořádně „dupat“, aby to pálilo a k tomu dávám chvilku pózování. Jídlo mám momentálně kolem 100 - 200 g sacharidů, ale to se každý týden po konzultaci s Tomášem mění. Byl i volný den a to byla paráda. :) Suplementy mám následující: protein 80 - 90, glutamin, od rána do večera BCAA sypká i tablety, spalovače potom kofein, synefrin a CLA.

Jinak toto léto se opravdu vyvedlo. Vedra hrozná, říkali, že to tady desetiletí nebylo, k tomu jsem v dietě a ještě jsem měl dva měsíce auto s klimatizací v opravě. :) Ale zase proběhla menší dovolená na horách, to bylo fajn. I když od jídla a tréninku volno nebylo.

Jak já říkám, oproti minulé přípravě si jako v dietě nepřipadám. Nevím proč. Možná mě nabíjejí děti a rodina, nebo možná klienti, kterých je teď opravdu hodně. A nebo prostě už vydržím všechno. :) Každopádně asi to nejhorší teprve přijde. A třeba už u dalšího měření, které snad bude dříve. :)
Diagnostika složení těla na přístroji InBody 520

Měření a hodnocení provedla Bc. Jitka Bejdáková, ředitelka Fitness akademie Ronnie.cz.

Vzhledem k tomu, že celou dobu, co tu Petr nebyl, je v dietě, jsou vidět velké změny. Celková hmotnost šla dolů o 13 kg a to přišel na měření po jídle, opravdu hodně ztratil na tukové hmotě. To, že mu ubylo trochu na svalové hmotě, je dáno tak velkou ztrátou tuku, tělo tak přirozeně reaguje při ztrátě hmotnosti. Svalová ztráta se může ještě dorovnat na předešlé hodnoty. Jinak se Petr cítí dobře a další měření proběhne za dva týdny.Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie