Reklama:

Fitness Mania Gym: největší posilovna v Kladně právě otevřena!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Včera, tedy ve středu 19. 8. 2015, bylo v kladenském obchodním centru Oáza otevřeno fitness centrum Fitness Mania Gym, které je se svými 1000 m2 největším zařízením svého druhu v Kladně.

Hlavní plocha celého prostoru je přímo nabitá posilovacími stroji, které nemají v České republice obdobu. Jejich hlavní výhodou je soustředěnost na biomechaniku a přesné sledování přirozených pohybů člověka, což vede k vysoké efektivitě tréninků. Konstrukce těchto strojů pak umožňuje přesné nastavení vyhovující cvičencům s výškou od 150 do 195 cm.

Kromě strojů zde samozřejmě nechybí ani velké množství volných činek a kotoučů. Zde svou úlohu při zařizování jistě sehrál i fakt, že zakladatel Fitness Mania Gymu je Yury Scherbakov, člověk, který vychoval v powerliftingu 53 kandidátů na mistra tohoto sportu, 23 mistrů a 1 mistra mezinárodní úrovně a sám je v powerliftingu mistrem Ruska.

Jelikož trendem dnešního fitness jsou tzv. funkční tréninky, byl i v kladenském centru věnován prostor funkční zóně, která je vybavena hrazdami, posilovacími závěsnými systémy, medicinbaly, fitbally, bosu, vodními válci, gumovými lany a dalšími užitečnými tréninkovými pomůckami.

Poněkud odděleně, v klidnějším prostoru galerie, odkud se nabízí hezký výhled na celé fitness, je umístěna bohatě vybavená kardio zóna. Dlouhé chvíle při nekončícím kardio tréninku tu cvičencům zpříjemní několik televizních obrazovek.

Při vybavování posilovny její zřizovatelé nezapomněli ani na maminky, které se chtějí udržovat fit, ale ne vždy najdou na dobu svých tréninků hlídání. Pro tyto situace zde vznikla malá dětská herna, která bude jistě oblíbenou zónou nejmenších návštěvníků fitness centra.

Tělocvična Fitness Mania Gym bude otevřena sedm dní v týdnu, v průběhu pracovního týdne od 7 do 22 hodin, o víkendu pak od 9 do 21 hodin. Další potřebné informace naleznete na internetových stránkách www.fitness-mania.eu.


Nové fitness centrum Fitness Mania GymLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra