Reklama:

Najdi a vyhraj! (35/2015)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Určitě taky znáte někoho, kdo tvrdí, že nemůže přibrat, nebo naopak zhubnout, přitom pro to dělá úplně všechno. Ultimátním viníkem se pak stává "ta genetika", která je prostě špatná a nedovolí dosáhnout vytyčených cílů. Což o to, genetika je ne vždy přívětivá, ale když se pak zeptáte hubeňoura, jestli opravdu jí za tři, jak Vám tvrdí, tak z něj často vypadne, že si dá ráno rohlík se šunkou, na svačinu to samé, k obědu má tajemství školní jídelny a k večeři sušenky. Ten, co věčně drží tvrdou dietu, pak ve slabé chvilce prozradí, že kila nejdou dolů, i když má k obědu jen dva krajíčky chleba, a že je to možná tím, že je pak zapije půllitrem buřtguláše.

Někteří ale skutečně nabírají snad i ze vzduchu, nebo naopak hubnou, i když jí za tři. Obvykle je na vině jeden splašený orgán, který produkuje nadbytek hormonů, nebo jich naopak produkuje velmi málo. Tím zrychlí, nebo naopak zpomalí náš metabolismus a problém je na světě.

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tři vylosovaní výherci tentokrát obdrží knihu Spartan od nakladatelství CPress.

Kniha je manuálem pro život Spartana; průvodce životním stylem, který Vás posune ze zóny pohodlí do zóny boje. První polovinu závodu běžíte nohama; druhou polovinu běžíte svou myslí. Udělejte z bolesti přídavný motor, který Vás požene kupředu.


Jak se v našem těle nazývá orgán, který se funkčně podílí
na regulaci metabolismu produkcí tyroidních hormonů?

Najdi a vyhraj! (35/2015)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 27. 08. 2015 v 08:00 a končí 03. 09. 2015 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (34/2015):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, která látka je jednou ze základních složek spalovačů tuku. Správná odpověď zní: kofein.

Vylosováni byli:

  • kulasek59@....com
  • dstudnicka@...cz
  • beran.he@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 3. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra