Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Korunový položky typu balení těstovin v akci za 19 Kč denně a Glukopur s proteinem nepočítám. Většina jí 500 gramů masa, takže by to vyšlo za 300 na dvanáct let. Ok, jsou to profíci, ale statisíce za 4 měsíce není možný utratit za přípravu. Na novinkách taky napíšou kde co.
Michale, kolik ti je?
mily michale, uvedomujes si, kolik stoji hormonalni polozky???? to hned na 300 hadriku vyjde jak prd.
ďalší, ktorý si myslí, že to je všeobecne z mäsa hehe, jááj, ten muscle and fitness robí viac zla než dobre, najviac sa bavím na tých nasypancoch v trojmesačných premenách...
Mně to za tyhle peníze vychází na 1kg kuřecího po dobu šesti let denně. Profi je profi, ale i tak mi to početně nevychází a myslím, že je to nesmysl. Pár desítek tisíc i s letenkama, nevím. To je překlep asi.
Holt asi Věrka kupuje jiný kuřecí než ty xD
Mmichaleveliky když chceš být pořádný chlap, tak ti kuřecí nestačí :D ještě rýže, brambory...však víš :)
