Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

CrossFit: Czech Beast Challenge 2015 - registrace odstartována!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V neděli 21. 6. večer skončilo jaro a začala doba letních radovánek. Hned na druhý den odstartovala registrace na nejprestižnější českou crossfitovou soutěž Czech Beast Challenge, jako by její hlavní organizátor David Egydy chtěl dát interesovaným atletům motivaci přes léto ještě víc makat. Je to tak, česká crossfitová událost roku se blíží, a tak je třeba přidat na obrátkách. Soutěž Czech Beast Challenge 2015 se uskuteční první poprázdninový víkend, tedy 5. - 6. 9., což bude co nevidět. Je totiž známá věc, že prázdniny a léto umí utéct strašlivě rychle.

Letošní závod Czech Beast Challenge už bude čtvrtým v řadě a za dobu své existence prošel bouřlivým vývojem. Zatímco první soutěž pořádal David Egydy sám a většina účastníků se vzájemně znala, dnes na přípravě akce pracuje specializovaný tým lidí a nových atletů je tolik, že už se nemohou všichni znát. Cíl pořadatelů ale zůstává od vzniku soutěže stejný - nechat účastníky pořádně zamakat, přivést je na hranice jejich možností a dát jim zážitky, na které se jen tak nezapomíná.

Co? Zaujalo Vás to? Chtěli byste toho být součástí? Chtěli byste zažít víkend, který nesplyne s ostatními všedními dny, ale bude barvitou vzpomínkou, kterou si budete hýčkat v paměti hodně dlouho? Pokud ano, právě teď je na čase pro to něco udělat.

Úkol č. 1 - zaregistrovat se

Pokud to se svou účastí na soutěži myslíte vážně, je potřeba se co nejdříve zaregistrovat na oficiálních stránkách soutěže a zaplatit registrační poplatek. Registrace byla spuštěna 22. 6. 2015 a ukončena bude 26. 7. společně s ukončením kvalifikace. Pokud ale budete čekat s registrací až do 26. 7., s velkou pravděpodobností už nestihnete natočit kvalifikační WOD a závodu se nezúčastníte, proto se doporučuje s registrací dlouho neotálet.

Úkol č. 2 - splnit kvalifikační WODy

Kvalifikační workouty budou oznámeny 6. července 2015. Společně s nimi budou upřesněna pravidla kvalifikace a popsány standardy jednotlivých cviků. Všichni závodníci budou muset zaslat do ukončení kvalifikace, tj. do 26. 7. 2015 do 21:00, videa, kde budou zachyceny jejich výkony při všech předepsaných WODech.

Úkol č. 3 - trpělivě čekat

Organizátoři budou potřebovat určitý čas na vyhodnocení výsledků kvalifikace, takže všichni zúčastnění si budou muset na seznam kvalifikovaných atletů počkat do 2. 8. 2015.

Příležitost okusit jedinečnou atmosféru závodu Czech Beast Challenge dostane letos celkem 300 atletů, kteří budou startovat v šesti kategoriích. V soutěži Sport určené začínajícím atletům bude vyhrazeno 60 startovních míst pro muže a 40 pro ženy, v soutěži Elite pak bude závodit 60 mužů, 60 žen, 40 masters závodníků a 10 čtyřčlenných týmů složených ze dvou mužů a dvou žen.

Veškeré informace o soutěži naleznete na stránkách závodu, případně na facebookových stránkách akce.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
thaarm (23:49) • On proste pozuje ten zadok opacne ako ostatni. Ti panvu podsadzuju a on ju vykruti ako...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra