Reklama:

Europa Dallas Pro 2015
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Europa Dallas Pro 2015
- jaké bylo semifinále?
Europa Dallas Pro 2015: fotografie z prezentace
Texaský Dallas ve dnech 19. a 20. června hostil další letošní profesionální soutěž federace IFBB, když na tamním Europa Dallas Pro o jedno přímé postupové místo na zářijový Olympia Weekend určené vítězům bojovali závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, physique mužů, figure žen a physique žen. Jak závody dopadly, kdo slaví kvalifikaci na Olympii a komu se jeho soutěžní vystoupení tentokrát naopak příliš nepovedlo?


Europa Dallas Pro 2015 - kulturistika mužů open

V kulturistice mužů open do soutěže organizované Edem a Betty Parisovými zasáhlo deset borců. Ačkoliv se po několik dnů spekulovalo o jeho účasti, nakonec mezi nimi chyběl čtyřiačtyřicetiletý veterán Johnnie Jackson, jenž tentokrát před závoděním upřednostnil rodinnou dovolenou na Floridě.

První semifinálové vyvolávání do role borců bojujících o přední příčky posunulo Freda Smallse, JoJoa Ntifora, Akima Williamse a Renalda Gairyho. Další průběh prejudgingu pak naznačil, že první tři místa si mezi sebe pravděpodobně rozdělí Smalls, Williams a Gairy, kteří dostali příležitost i v posledním vyvolávání první poloviny soutěže.

Své první profesionální vítězství při jednadvacátém startu mezi elitou nakonec vybojoval devětatřicetiletý Američan Fred Smalls, jenž se tak stal již sedmnáctým přímo kvalifikovaným závodníkem na letošní ročník Mr. Olympia. Svěřence specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha k prvenství dovedly od loňské sezóny celkově zlepšené objemy, k nimž 170 cm vysoký Fred na rozdíl od svých předcházejících letošních vystoupení z Arnold Classic Brasil a Toronto Pro Supershow dokázal tentokrát přidat i o poznání dotaženější formu.

Druhé místo za Smallsem, jehož kariéru v roce 2005 málem ukončilo vážné zranění předloktí, jež utrpěl při provádění těžkých tlaků s jednoručkami na šikmé lavici, vybojoval Kanaďan s jamajskými kořeny Renaldo Gairy. Přibližně 177 cm vysoký Gairy vloni nezávodil a soutěžní přestávku využil k získání nových objemů. Kromě nich tento pětatřicetiletý borec zaujal pěknou stavbou těla, nejlepším dvojitým bicepsovým postojem zezadu napříč celým startovním polem i vyrýsováním. Jedinou Gairyho slabinou tak byla horší kontrola břišních svalů, s níž v minulosti neměl potíže a která je zřejmě daní za to, že jeho svaly na letošních soutěžích působí citelně plněji.

Třetí příčku vybojoval masivní Akim Williams, kterého díky jeho postavě někteří srovnávají s Victorem Richardsem. Williams na pódium přinesl brutální množství svalové hmoty, ke kterému nicméně nedokázal přidat potřebné množství detailů ani optimální tvrdost.

Čtvrtý skončil jednačtyřicetiletý JoJo Ntiforo, jenž vloni prožil svou dosud nejlepší sezónu v profesionální kariéře a před Europa Dallas Pro někteří s napětím očekávali, zda dokáže fazónu z roku 2014, která mu vynesla i účast na Mr. Olympia, zopakovat. JoJo, který v roce 2003 utrpěl při tréninku na legpressu devastující zranění pravého kvadricepsu, jehož následky jsou patrné dodnes, nakonec v Dallasu vysloveně nezklamal, ale ani zcela nepřesvědčil. Zejména v zadních postojích totiž tvrdost, která vloni patřila k jeho největším přednostem, postrádal.

Páté místo si tentokrát připsal Brad Rowe, jenž tak rozšířil sbírku bodů do kvalifikačního žebříčku na Mr. Olympia 2015 na jedenáct. Aktuálně se v něm tak spolu se Stevem Kuclem, Justinem Comptonem, Cedricem McMillanem a Johnniem Jacksonem dělí o třetí příčku. S šestým místem ze soutěže odchází pěkně stavěný An Nguyen, který však ani tentokrát na pódium nedokázal přinést optimální formu. K sedmé příčce se probojoval skvělými pažemi disponující, nicméně nedotažený Stephen Frazier.

Až s osmým místem se na Europa Dallas Pro musel spokojit osmačtyřicetiletý veterán Toney Freeman. Ten se před soutěží zmínil, že věří, že si do Texasu přivezl vítěznou formu a je lepší než na Arnold Classic Brasil, kde prožil své nejlepší soutěžní vystoupení za poslední měsíce. Nakonec mu však fazóna zcela nevyšla, a ačkoliv se Toney stále může chlubit úctyhodnými objemy, měkkost zadních partií jej výsledkově srazila. Devátou a desátou příčku si připsali Mark Byers a Adorthus Cherry, kteří na zbytek startovního pole výkonnostně už poněkud ztráceli.


Výsledky Europa Dallas Pro 2015 - kulturistika mužů open:

  1. Fred Smalls*
  2. Renaldo Gairy
  3. Akim Williams
  4. JoJo Ntiforo
  5. Brad Rowe
  6. An Nguyen
  7. Stephen Frazier
  8. Toney Freeman
  9. Mark Byers
  10. Adorthus Cherry

* kvalifikace na Mr. Olympia 2015


1. Fred Smalls

2. Renaldo Gairy

3. Akim Williams

Závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia ke 20. červnu 2015:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2014 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2014 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2014 3.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2014 4.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2014 5.
Roelly Winklaar Curacao Nordic Pro 2014 1.
Essa Obaid UAE Goldentimes Asian Pro 2014 1.
Mohamad Bannout Libanon Europa Phoenix Pro 2014 1.
William Bonac Nizozemsko GP Fitness House Pro 2014 1.
Ronny Rockel Německo Ferrigno Legacy 2014 1.
Aziz Jalali Maroko Olympia Amateur W. S. 2014 1.
Fouad Abiad KanadaEuropa Orlando Pro 2015 1.
Juan Morel USA New York Pro 2015 1.
Dallas McCarver USA California Pro 2015 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Arnold Classic Brasil 2015 1.
Brandon Curry USA Toronto Pro Supershow 2015 1.
Fred Smalls USA Europa Dallas Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček ke 20. červnu 2015:

p. jméno stát body
1. Victor Martinez Dominikánská republika 14
2. Branch Warren USA 13
3. Steve Kuclo USA 11
3. Justin Compton USA 11
3. Cedric McMillan USA 11
3. Johnnie Jackson USA 11
3. Brad Rowe USA 11
8. Evan Centopani USA 8
9. Robert Piotrkowicz Polsko 7
10. Dalibor Hájek Česká republika 5
10. Max Charles USA 5
10. Grigori Atoyan USA 5
13. Michael Lockett USA 4
13. Daniel Toth Maďarsko 4
13. Henri-Pierre Ano Kanada 4
13. Firas Saied Itálie 4
13. Renaldo Gairy Kanada 4
18. Alexander Fedorov Rusko 3
18. Akim Williams Kanada 3
20. Chris Wong Kanada 2
20. Ben White USA 2
20. Marius Dohne Jihoafrická republika 2
20. Pablo Ayala Paraguay 2
20. Ibrahim Sami Fahim Egypt 2
20. JoJo Ntiforo USA 2
26. Omar Deckard USA 1
26. An Nguyen USA 1
26. Iain Valliere Kanada 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Europa Dallas Pro 2015 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber se do boje o přízeň rozhodčích zapojilo jedenáct závodníků. Proti původním předpokladům k soutěži nakonec nenastoupil čtyřicetiletý Američan Kevin Ofurum, jenž se krátce před závody začal potýkat s břišními problémy (údajně se mělo jednat o ucpání tlustého střeva).

Pro první semifinálové vyvolávání si rozhodčí na pódium vyžádali Olivera Adzievskiho, Kyunga Wona Kanga, Samiho al Haddada a Craiga Richardsona, přičemž souboj o vítězství v danou chvíli sváděli čtyřicátníci Kang s Haddadem. Podobné složení pak mělo i poslední vyvolávání úvodní poloviny soutěže, ve kterém jedinou změnou bylo, že o přízeň rozhodčích nyní místo Adzievskiho bojoval Tricky Jackson.

Vítězem se nakonec při svém profesionálním debutu stal jednačtyřicetiletý absolutní vítěz Arnold Classic Amateur z roku 2014 Kyung Won Kang, jenž po více než ročním čekání profesionální kartu získal až začátkem tohoto měsíce. K přednostem korejského borce patřily excelentní kvadricepsy, dobrá lýtka, plný hrudník i paže, výborné břišáky a celkově zaujal kompletní postavou. Že si na pódium přinesl i výborné vyrýsování, pak dokresloval "vánoční stromeček" v oblasti spodních zad.

Druhé místo si připsal symetrickou postavou disponující Bahrajnec Sami al Haddad, jenž přípravu na závody tentokrát musel skloubit s povinnostmi, které s sebou přineslo otevření jeho nového fitness centra. Sami tentokrát finální dotažeností zaostal za svým standardem, a pokud by se umístil například i o jednu příčku níže, zřejmě by nikdo nemohl nic namítat.

Třetí skončil čtyřicetiletý Craig Richardson, jenž závodil v nejlepší formě za posledních několik sezón a patřil tak k nejkvalitněji připraveným borcům na pódiu. Co hlavní měrou přispělo k jeho fantastické fazóně, Craig vysvětlil již před závody. Poté, kdy se mu vloni a předloni zcela nedařilo, si podle svých slov uvědomil, že s rostoucím věkem se již nemůže spoléhat pouze na osm týdnů přípravy jako v minulosti, a tak letos předsoutěžní dietu pro jistotu držel hned třiadvacet týdnů!

Čtvrté místo tentokrát připadlo sedmačtyřicetiletému Trickymu Jacksonovi, jenž se netají, že je zvolna na odchodu ze scény, a pokud se letos kvalifikuje k účasti na Olympia 212 Showdown, bude to zřejmě naposledy, kdy se této prestižní soutěže zúčastní. K páté příčce se probojoval pouze 157 cm vysoký Derik Farnsworth, jenž poněkud překvapivě překonal i třetího muže Omaha Pro a Toronto Pro Supershow Olivera Adzievskiho.

Na slušnou sedmou příčku za šestým Adzievskim dosáhl dvaapadesátiletý Guy Ducasse, za nímž se ve výsledkové listině poskládali osmý Peter Ciccone, devátý Bryan Pazdzierz a desátý David Nguyen, jenž si na klání připsal profesionální debut. Italský profesionál Thomas Benagli soutěž nedokončil.


Výsledky Europa Dallas Pro 2015 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Kyung Won Kang*
  2. Sami al Haddad
  3. Craig Richardson
  4. Tricky Jackson
  5. Derik Farnsworth
  6. Oliver Adzievski
  7. Guy Ducasse
  8. Peter Ciccone
  9. Bryan Pazdzierz
  10. David Nguyen
  -. Thomas Benagli**

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2015
** soutěž nedokončil


1. Kyung Won Kang

2. Sami al Haddad

3. Craig Richardson

Závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown ke 20. červnu 2015:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2014 1.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2014 2.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2014 3.
Hidetada Yamagishi Japonsko Olympia 212 Showdown 2014 4.
Baitollah Abbaspour Írán Olympia 212 Showdown 2014 5.
Charles Dixon USA St. Louis Pro 2015 1.
Marian Čambal Slovensko Mozolani Pro Classic 2015 1.
Guy Cisternino USA New York Pro 2015 1.
Kim Jun Ho Korea BodyPower Pro 2015 1.
Dobromir Delev Bulharsko Omaha Pro 2015 1.
Marco Rivera USA W. of S. Puerto Rico Pro 2015 1.
Zane Watson Kanada Toronto Pro Supershow 2015 1.
Kyung Won Kang Korea Europa Dallas Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček ke 20. červnu 2015:

p. jméno stát body
1. Ahmad Ahmad Švédsko 9
2. Shaun Clarida USA 8
2. Tricky Jackson USA 8
3. Khalid Almohsinawi Nizozemsko 7
5. Aaron Clark USA 6
5. Oliver Adzievski Švédsko 6
5. Sami al Haddad Bahrajn 6
8. Thomas Anderson USA 5
9. Mark Dugdale USA 4
9. Raúl Sánchez Mexiko 4
9. Shaun-Joseph Tavernier Velká Británie 4
9. Manuel Manchado Španělsko 4
13. Freddie McCray USA 3
13. Thomas Benagli Itálie 3
13. Chris Tuttle USA 3
13. Vojtěch Koritenský Česká republika 3
13. Raul Carrasco Španělsko 3
13. Craig Richardson USA 3
19. Daron Lytle USA 2
19. Darron Glenn USA 2
19. Mboya Edwards Kanada 2
22. David Henry USA 1
22. Fabrizio Zittucro Itálie 1
22. Marvin Ward USA 1
22. Rod Ketchens USA 1
22. Milton Martinez USA 1
22. Derik Farnsworth USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Europa Dallas Pro 2015 - physique mužů

NPC Jr. Nationals 2015: rozdáno bylo pětadvacet profesionálních karet!

Ve physique mužů si start na letošním Europa Dallas Pro připsalo jednadvacet sportovců. První semifinálové vyvolávání, v němž se zpravidla rozhoduje o šancích závodníků na dobré umístění, se stalo příležitostí pro Anthonyho Brigmana, Michaela Fergusona, Jordana Fieldse a Jorgeho Gonzaleze.

Své první profesionální vítězství na soutěži nakonec slavil Michael Ferguson, skvělé druhé místo pak při svém prvním startu mezi elitou vybojoval Jorge Gonzalez, jenž do profesionálního tábora zamířil teprve před týdnem díky celkovému triumfu z NPC Jr. Nationals. Třetí místo patří dalšímu profesionálnímu nováčkovi Jordanu Fieldsovi, který se statusem profesionála může chlubit od loňského IFBB North American Championships, kde vybojoval druhé místo ve physique mužů nad 183 cm.


Výsledky Europa Dallas Pro 2015 - physique mužů:

  1. Michael Ferguson*
  2. Jorge Gonzalez
  3. Jordan Fields
  4. Aarin Moore
  5. Antione Williams
  6. Kyle Moore
  7. Kelon Patterson
  8. Anthony Brigman
  9. Geobanny Paula
  10. Rodney Razor
  11. Austin Current
  12. Jeffrey Velazquez
  13. William Sullivan
  14. Sunny Akhigbe
  15. Chris Mosher
  15. Jake Phippen
  16. Victor Clark
  16. Tim Degroot
  16. Edgar Julian Gonzales
  16. Ken Jones
  16. Darnell Moss

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2015


1. Michael Ferguson

2. Jorge Gonzalez

3. Jordan Fields


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown ke 20. 6. 2015:

jméno stát soutěž um.*
Jeremy Buendia USA Men´s Phys. Showdown 2014 1.
Sadik Hadzovic USA Men´s Phys. Showdown 2014 2.
Jason Poston USA Men´s Phys. Showdown 2014 3.
Matt Acton USA Men´s Phys. Showdown 2014 4.
Steve Cook USA Men´s Phys. Showdown 2014 5.
Xavisus Gayden USA Titans Grand Prix 2014 1.
Anton Antipov USA Dayana Cadeau Classic 2014 1.
Dean Balabis USA Sacramento Pro 2014 1.
Michael Anderson USA Kentucky Muscle Pro 2014 1.
Rodney Razor USA Felicia Romero Pro 2014 1.
Andre Adams USA Ferrigno Legacy 2014 1.
Frankie Ortega USA Western Cup Pro 2015 1.
Fawad Ahadi Nový Zéland New Zealand Pro 2015 1.
James Hurst USA C. Governors Pro Cup 2015 1.
Tonnell Rodrigue USA Grand Prix Los Angeles 2015 1.
Ryan Terry Velká Británie Pittsburgh Pro 2015 1.
Jonny Bernstein USA Atlantis Pro 2015 1.
George Brown USA New York Pro 2015 1.
Joe Cantu USA Dennis James Classic 2015 1.
Earnes Flowers USA Mile High Pro 2015 1.
Chase Savoie USA W. of S. Puerto Rico Pro 2015 1.
Arthur Maurice Barbados Toronto Pro Supershow 2015 1.
Ryan Hinton USA Greater Gulf States Pro 2015 1.
Michael Ferguson USA Europa Dallas Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček ke 20. 6. 2015:

p. jméno stát body
1. Joseph Lee USA 14
2. Jake Alvarez USA 12
3. Alex Carneiro USA 9
3. Patrick Fulgham USA 9
5. Jacob Campus Nový Zéland 8
6. John Nguyen USA 7
6. Arash Rahbar USA 7
8. Sam Andrews Nový Zéland 5
8. Denis Gusev Rusko 5
10. Emmanuel Banks USA 4
10. Arya Saffaie USA 4
10. Paul Batrony USA 4
10. Logan Franklin USA 4
10. Devon Lindner USA 4
10. Michael Balan USA 4
10. Greg Brant USA 4
10. Andre Ferguson USA 4
10. A. J. Shukoori Kanada 4
10. Jorge Gonzalez USA 4
10. Eric Heidelberg USA 4
21. Axel Alvarez USA 3
21. Jeremy Tevaga Nový Zéland 3
21. Otto Montgomery Havaj 3
21. Pierre Vuala USA 3
21. Jacques Lewis USA 3
21. Kelly Schmidt USA 3
21. David Gonzalez USA 3
21. Jordan Fields USA 3
21. Antione Williams USA 3
21. Charles Chester USA 3
31. David Herskovitz USA 2
31. Frank Griffin USA 2
31. Darnell Ferguson USA 2
31. Felipe Franco Brazílie 2
31. Hercules Barthelemy USA 2
31. Qaadir Majeed USA 2
31. Kameron Bailey USA 2
31. Brandon Hendrickson USA 2
31. Sentanta Carroll Kanada 2
31. Aarin Moore USA 2
31. Stephen Mass USA 2
42. Michael Bevins USA 1
42. Damir Delic USA 1
42. T. A. Martin USA 1
42. Scott Crowe Nový Zéland 1
42. Travales Blount USA 1
42. Brent Guillory USA 1
42. Lorenzo Orozco Portoriko 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Europa Dallas Pro 2015 - figure žen

Ve figure žen výsledky svého úsilí v tréninku i dietě prezentovaly rovné dvě desítky závodnic. Rozhodčí z nich nejvíce zaujala Andrea Calhoun, která se tak probojovala ke svému prvnímu profesionálnímu vítězství. Druhé místo za závodnicí, která se na své soutěže připravuje pod trenérským vedením Dextera Jacksona a Gale Elie, při svém profesionálním debutu obsadila Tina Nguyen, třetí příčku si pak připsala Chaya Boone.


Výsledky Europa Dallas Pro 2015 - figure žen:

  1. Andrea Calhoun*
  2. Tina Nguyen
  3. Chaya Boone
  4. Rachelle Carter
  5. Nadia Wyatt
  6. Jessica Canty
  7. Audreana Cornelissen
  8. Brittany Campbell
  9. Maria Susana Ramirez
  10. Tamara Sedlack
  11. Jill Dunn
  12. Josie Zamora
  13. Andrea Cantone
  14. Tamen Stuve
  15. Natasha Davis
  16. Yolanda Anthony
  16. Clarissa Castaneda
  16. Olga Karavayeva
  16. Jennifer Palazzo
  16. Jennifer Taylor

* kvalifikace na Figure Olympia 2015


1. Andrea Calhoun

2. Tina Nguyen

3. Chaya Boone


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia ke 20. červnu 2015:

jméno stát soutěž um.*
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2014 1.
Candice Keene USA Figure Olympia 2014 2.
Candice Lewis USA Figure Olympia 2014 3.
Ann Titone USA Figure Olympia 2014 4.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2014 5.
Allison Frahn USA Border States Pro 2014 1.
Vera Mallet USA Europa Phoenix Pro 2014 1.
Kamla Macko USA Kentucky Muscle Pro 2014 1.
Renata Guaraciaba Brazílie Felicia Romero Pro 2014 1.
Camala Rodriguez USA Figure International 2015 1.
Maria Luisa Baeza Diaz Chile C. Governors Pro Cup 2015 1.
Adela Ondrejovičová Slovensko BodyPower Pro 2015 1.
Ivana Ivusic USA Omaha Pro 2015 1.
Gennifer Strobo USA W. of S. Puerto Rico Pro 2015 1.
Andrea Calhoun USA Europa Dallas Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie figure - žebříček ke 20. červnu 2015:

p. jméno stát body
1. Julie Mayer USA 12
2. Andrea Cantone USA 10
3. Wendy Fortino USA 7
4. Brittany Campbell USA 6
4. Tamara Sedlack USA 6
4. Chaya Boone USA 6
7. Jennifer Brown USA 5
8. Karen Noorlun USA 4
8. Ivana Ivusic USA 4
8 Bethany Cisternino USA 4
8. Maria Garcia Španělsko 4
8. Vivien Olah Maďarsko 4
8. Linda Andrew USA 4
8. Tina Nguyen USA 4
15. Josie Zamora USA 3
15. Carly Starling Horrell USA 3
15. Megan Wyble USA 3
15. Chioma Uwasomba USA 3
15. Louise Rogers Velká Británie 3
15. Bruna Miyagui Brazílie 3
15. Azaria Glaim Kanada 3
22. Shalako Bradberry USA 2
22. Myra Rogers Nový Zéland 2
22. Tara Ramos USA 2
22. Sheila Forjuoh USA 2
22. Krista Dunn USA 2
22. Karina Grau Paraguay 2
22. Maria Scotland Velká Británie 2
22. Rachelle Carter Velká Británie 2
30. Kimberly Jones USA 1
30. Agnese Russo Itálie 1
30. Jessica Canty USA 1
30. Yolanda Alvarado Portoriko 1
30. Nadia Wyatt USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Europa Dallas Pro 2015 - physique žen

Ve physique žen rozhodčí posuzovali formy osmnácti závodnic a nakonec upřednostnili výraznějšími objemy disponující typy sportovkyň. Vítězství si tak připsala 157 vysoká Američanka Yasha Consintino, která k soutěžím nastupuje pouze pod zkráceným jménem Yasha. Druhé místo připadlo mohutnými kvadricepsy disponující Francouzce Nathalie Foreau, třetí příčku si připsala Melissa Pearo, která se letos k závodění vrátila po sedmileté odmlce. Za zmínku stojí ještě také čtvrté místo manželky Derika Farnsworthe Kristiny Dybdahl a pátá příčka La'Drissy Bonivel.


Výsledky Europa Dallas Pro 2015 - physique žen:

  1. Yasha*
  2. Nathalie Foreau
  3. Melissa Pearo
  4. Kristina Dybdahl
  5. La'Drissa Bonivel
  6. Asha Hadley
  7. Jessica Gaines
  8. Tammy Bleile
  9. Paula Frega
  10. Mindi Obrien
  11. Lenore Kaiser
  12. Beni Lopez
  13. Stacey Norris
  14. Victoria Dominguez
  15. Andrea Holliday
  16. Shannon Byers
  16. Amber Mcelreath
  16. Jaquita Person-Taylor

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2015


1. Yasha

2. Nathalie Foreau

3. Melissa Pearo


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown k 20. 6. 2015:

jméno stát soutěž um.*
Juliana Malacarne Brazílie Women´s Ph. Showdown 2014 1.
Dana Linn Bailey USA Women´s Ph. Showdown 2014 2.
Tycie Coppet USA Women´s Ph. Showdown 2014 3.
Karina Nascimento Brazílie Women´s Ph. Showdown 2014 4.
Sabrina Taylor USA Women´s Ph. Showdown 2014 5.
Tamee Marie USA Titans Grand Prix 2014 1.
Teresita Morales USA Europa Phoenix Pro 2014 1.
Heather Grace USA Ultimate Warriors Pro 2014 1.
Jamie Postill Kanada Ferrigno Legacy 2014 1.
Autumn Swansen USA St. Louis Pro 2015 1.
Ayanna Carroll USA Europa Orlando Pro 2015 1.
Candrea Judd-Adams USA Spartan´s Pro 2015 1.
Dianne Brown USA Optimum Classic Pro 2015 1.
Michelle Cummings USA New York Pro 2015 1.
Leila Thompson USA Omaha Pro 2015 1.
Jacklyn Sutton-Abrams USA Mile High Pro 2015 1.
Gloria Faulls USA W. of S. Puerto Rico Pro 2015 1.
CeaAnna Kerr Kanada Toronto Pro Supershow 2015 1.
Danielle Reardon USA Greater Gulf States Pro 2015 1.
Yasha USA Europa Dallas Pro 2015 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček ke 20. 6. 2015:

p. jméno stát body
1. Leonie Rose USA 13
2. La'Drissa Bonivel USA 10
3. Jennifer Hernandez USA 8
4. Erica Blockman USA 7
5. Loana Paula Muttoni Brazílie 5
5. Rachel Baker USA 5
7. Kateřina Kyptová Česká republika 4
7. Sheronica Henton USA 4
7. Lise Thexton Kanada 4
7. Slivia Alves Fraga Brazílie 4
7. Pamela Slemmons USA 4
7. Antoinette Downie Barbados 4
7. Venus Nguyen USA 4
7. Nathalie Foreau Francie 4
15. Desunka Dawson USA 3
15. Michele Horan USA 3
15. Andrea Lenihan USA 3
15. Paula Frega Argentina 3
15. Leah Johnson Kanada 3
15. Jill Dearmin USA 3
15. Caroline Gaume Francie 3
15. Melissa Pearo USA 3
23. Marnie Holley USA 2
23. Jane Santos USA 2
23. Frances Mendez USA 2
23. Loan Leonard USA 2
23. Tracy Hess USA 2
23. Kristina Dybdahl USA 2
29. Jodi Marchuck USA 1
29. Marlene Koekemoer Jihoafrická republika 1
29. Rosella Joseph USA 1
29. Margarita Charaim USA 1
29. Laura Richards USA 1
29. Jessica Gaines USA 1
29. Alisa Lamay USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Foto:
www.musculardevelopment.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.06.14:24empor - při tom most muscular mi trošku připomíná Ronnieho+2
21.06.11:47kulturistikabb - výborne som spokojný že vyhral Fred Smalls. A Zaslúžene vy..+1
21.06.07:31Arnoldisnumerouno - Konečně vyhrál Fred! už strašně dlouho mu to přeju! *1* +1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra